Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lords of Xulima

Masticore

Öne çıkan mesajlar

DRaGoN_SLaYeR said:

Sorrentia nın girişindeki guardları geçemiyorum, East exit haritasındaki guardları da yenemiyorum, quest için ogre yi yenemiyorum, sorrentia haritasında golden forestta da ilerleyemiyorum. gidecek yerim yurdum kalmadı illa grind mi yapacam :(

lvllar 5-6

Golden foresttda ciceklere basmadan hermiti bulup ilk haritadaki kuleye gideceksin
Sosyal ağlarda paylaş

Senin verdigin party guzel ama cok sikici olur... Bence hard'da oynamiyorsaniz gerek yok. Hele hele 2 barbar cok sikar.

Ben suan titan'lardayim, buyuk keyif aliyorum partim'den. Bu arada paladin'de cosmaya basladi wound attack + aura of def. mi ne oyle bir buyusu var iyi lvl'ladim onu ... +40 armor +40 evasion veriyor tum party'ye (mana problem paladin'de evet ve kesinlikle aura of heal haricinde heal islerine, cleric buyulerine girmeyin paladin'le).
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

Senin verdigin party guzel ama cok sikici olur... Bence hard'da oynamiyorsaniz gerek yok. Hele hele 2 barbar cok sikar.

Ben suan titan'lardayim, buyuk keyif aliyorum partim'den. Bu arada paladin'de cosmaya basladi wound attack + aura of def. mi ne oyle bir buyusu var iyi lvl'ladim onu ... +40 armor +40 evasion veriyor tum party'ye (mana problem paladin'de evet ve kesinlikle aura of heal haricinde heal islerine, cleric buyulerine girmeyin paladin'le).

Katılıyorum, paladinle salt aura + wound gitmek faydalı oluyor. Gaulen'de axe+ envenomed strike iş yapıyor, utility için thief almak isterseniz de 2h sword + quick strike + shuriken de combatta yararlı olmasını sağlıyor. Speed vermek bayağı önemli.

Divine summoner'ın para veren summon'u da ileride skill point olarak geri geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Wisp said:

oyuna başladığımız köyün girişindeki guard ları kestim para verme derdinden kurduldum da bu sorun oluyormu yoksa iyimi etmişim ?

Dostum başın büyük belada. hehe bi aşağıya inen map'e geçiş için kesmek zorundasın zaten bir de dönüşte şehire girerken ya 1000 gold vericen ya da kesicen... ama kesince galiba yine cıkıyordu. Çare prensi öldürmek...

her türlü quest ve sorun için

https://steamcommunity.com/app/296570/discussions/

Burda da bir kaç guide var

https://steamcommunity.com/app/296570/guides/
Sosyal ağlarda paylaş

Fena sardı ya, basit gibi gözüküyor ilk oyun ama çok dengeli güzel yapmışlar bence, yığınla para verdiğimiz türevlerine 10 basar.

warrior barbar hırkız mage cleric, takım da güzel oldu sanırım, daha simdiden farklı bir takım deniyip geliştirme istegi doğdu çok farkediyor çünkü bitsin bakarız.

kuledeki beholderi kestim dün, birazdan devam sabaha kadar :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
explorer,barbar,hırsız,bard,mage,cleric takımım
barbarda 2h axe
explorer 1h sw
hırsız dagger
bard cb/b
cleric mace
mage staff

Şeklinde oynuyorum , başlarda bard bir işe yaramıyordu ama sonradan buffları çok işe yaradı. Bu grupla zorlanmadan ilerledim şuan son titandayım.

PS: Altar of Valvet in yerini hatırlayan varmı?
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...