Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

uLudaĞa Unigroup farkıyla gidin!!!


elexaa

Öne çıkan mesajlar

Her yıl Aralık ayının son haftasında düzenlenen Uludağ Christmas gezisi bu yıl [[22-26]] Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.2003 Christmas gezisinde LiDeR olan şirketimiz, Jolly Tur ortaklığında oluşturduğu UTS-Uni Travel Services markası ile misafirlerine en iyi hizmeti sunarak liderliğini devam ettirmeyi amaçlamaktadır.

Misafirlerini uludağın en seçkin ve gençler tarafından en sevilen otellerde ağırlamaya özen gösteren Unigroup; 2004 Christmas organizasyonu için CLUB VOYAGE ALKOCLAR, YAZICI REGENCY(genc yazıcı) ve AĞAOĞLU otellerini uygun fiyatlar ile gençlerin seçimine sunmuştur.

Uludağda gerçekleştireceği gece ve gündüz aktivitelerinin bir festival havasında olmasını ve gençlere unutamayacakları 5 gün yaşatmayı amaçlayan şirketimiz; içinde her dinleyici grubuna hitap edecek farklı konserlerin, partilerin ve çeşitli gündüz aktivitelerinin bulunacağı bir program hazırlamaktadır.Unutmayın: GENÇLİK BİZİMLE EĞLENİYOR!!!


***oda fiyatları,otel olanakları,hangi otel hangi piste sahip vs oğrenmek icin ozelden mesaj atın weya icq ya gelin lutfen
164095210[signature][hline]Yalnızlık paylaşılmaz
Paylaşılsa yalnızlık olmaz
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BabacumMostors, 21 Kasım 2004 00:14 tarihinde demiş ki:
http://forum.paticik.com/view.php?id=96048&page=1

ehm...


hahah :)
rekabet kaldıramıyoruz :p

[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''

[Bu mesaj Ardeth tarafından 21 Kasım 2004 00:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

×
  • Yeni Oluştur...