Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Büyük şehirlerde zengin yaşam ve lüks

Oguzhan06

Öne çıkan mesajlar

Chemical said:

aynı gerçekten nası farklı sonuçlar çıkıyor eheh

hayata bidefa geldim, hmm bütün paramı diğer parası olan insanların harcadığı şeye harciyim, manitamı gezdiriyim sora öliyim, paramın tamamı arkamdaki 2 çocuğa kalsın.

hayata bidefa geldim, hmm paramla otuz tane girişimciyi destekledim, yirmi tanesi kendi fikirlerini geliştirdi ve büyüdü, paramın devamı ile ölmeden önce nasanın budget'ini kestiği projeyi destekliyim.

ikisini de gördük eheh

ikisindede sonuç aynı yalnız hehe
Sosyal ağlarda paylaş

Livered said:

devrim lazım fransız devrimi gibi yapıcan devrimi göndericen bunların hepsini giyotine sonra herkese eşitligi getiricen.

merak ediyorum. ailen zengin olsa şöyle dermiydin;

Livered said:

devrim lazım fransız devrimi gibi yapıcan devrimi göndericen bizim gibilerin hepsini giyotine sonra herkese eşitligi getiricen.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

Livered said:

devrim lazım fransız devrimi gibi yapıcan devrimi göndericen bunların hepsini giyotine sonra herkese eşitligi getiricen.

merak ediyorum. ailen zengin olsa şöyle dermiydin;

Livered said:

devrim lazım fransız devrimi gibi yapıcan devrimi göndericen bizim gibilerin hepsini giyotine sonra herkese eşitligi getiricen.

Zengin degiliz ama durumumuz pek çok insana göre gayet iyi. Sadece bana ait 2 evim var. 1 de arabam. Ailemdede var mal amaben kalkıpta gösteriş yapmıyorum. Elimden geldigince ihtiyaç sahiplerine yardım ederim.

Ama gene de devrim olmalı türkiyede pek çok şey yanlış.
Sosyal ağlarda paylaş

Livered said:

Zengin degiliz ama durumumuz pek çok insana göre gayet iyi. Sadece bana ait 2 evim var. 1 de arabam. Ailemdede var mal amaben kalkıpta gösteriş yapmıyorum. Elimden geldigince ihtiyaç sahiplerine yardım ederim.

Ama gene de devrim olmalı türkiyede pek çok şey yanlış.

devrim olduğunda gösteriş yapan/yapmayan farketmez. ve sen o evlerin araban fln bunlardan vazgeçmeye hazırsın?

tmm oldu
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi bile razıyım. Çocu zaman eşimide annemleride alıp böyle bir ege kasabasına yerleşmek geliyor içimden. Küçük bir bahçem olacak ekicem biçicem temiz hava su. oh mis.

böyle bir devrim olsa önce ben gidicem zaten daha önce ki bir kız arkadaşımla sırf bu yüzden ayrılmıştım. Gidip bir ele çantasına 300 kagıt veriyordu marka ve gösteriş takıntısıydı uyuz olurum bunlara.
Sosyal ağlarda paylaş

Livered said:

şöyle söyliyeyim evdeki film arşivime toplamda 30.000 tl gömmüşüm zamanında :)

zenginden çok vergi alsan böyle olmaz iş. Birde en sevmedigim zengin olup gösterişi sevenler böyle suda bogasım geliyor.

o parayla kendi filmimizi yapardık ya. şevki var, ucuza oynar bizim için.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

tmm gösterişe uyuz olmayı anlarım da, "evimden arabamdan vazgeçebilirim" diyorsan kim tutuyor abi? sat bağışla için rahat etsin madem. devrim olsa vazgeçerim boş laf bence

5-6 yıl sonraki gerçekleşeçek planım o. 1 yıl bile olmadı daha evleneli bazı şeylerin yerine oturması lazım o da zaman alacak.

Devrimi yapın en önde ben olurum.
Sosyal ağlarda paylaş

düzelmesi = ?

abi evim yok arabam da yok evliyim herşey düzgün. yani onları satsan da düzgün gider. ha senin düzgün standardın yüksekse hiç devrim mevrim deme ama

edit; ayrıca imkan/para varken güzel şeyler "gideyim bahçem olsun mis" fln. kendine eşinle birlikte sadece 2bin tl ayır, kiraya çık o 2binle bir geçin. sonra da de ki "böyle de süper abi"

misal?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...