Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NFS:Underground 2 Save

Genor

Öne çıkan mesajlar

Merhaba arkadaşlar,
Arkadaşlar ben Underground 2 yi şu anda oynamaktayım ancak bilgisayarıma elimde olmayan nedenlerle format atmak zorundayım.Bu yüzden Underground 2 savelerini yedeklemek istiyorum nerde olduğunu bilen bir arkadaşımız yardımcı olursa sevinirim.Aynı zamanda bir şey daha ben çoğu yarışı bitirdim ancak şu anda haritamın üzerinde yarış yerleri çıkmıyor,gizli yarışları deniyorum ama onlarda bitti gibi ne yapabilirim?Bu iki konuda yardımlarınızı bekliyorum,teşekkürler..
Kolay gelsin..[signature][hline]Kalbinizle yaptiginiz hersey size geri donucektir...
who is genor?
Sosyal ağlarda paylaş

Son olarak birde ben 3 sponsor buldum.3 sponsorun yarışlarını ve yanındaki tüm yarışları bitirdim ancak oyun bitmedi.Yani hala yapmam gereken yarışlar var.Dolayısıyla bunlar gizli yarışlar sanırım.Ama ben bunların ancak 3 4 tanesini bulabildim diğerleri nerededir?Yada başka bir yöntemimi var?[signature][hline]Kalbinizle yaptiginiz hersey size geri donucektir...
who is genor?
Sosyal ağlarda paylaş

Butun stage'leri bitirdin de completion %70 civarinda kaldiysa, World Map'den Not Completed olan tum yarislari da bitirmen gerekiyor %100 icin, yok ara stage'lerden birinde takildiysan da arabanin starlarini arttirman gerekiyor ki DVD Cover teklifi gelsin. Coverlari bitirene kadar Carbon Fiber takilirsan sorun olmaz, baya arttiriyor, ayni seyler diger NFSU2 topicinde de yazilmisti hatta.[signature][hline]Gesp (a.k.a Baggio) | [b]Email: [email protected][/b]
Iki kisinin cektigi, tombala degildir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...