Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tankerle deniz otobüsü çarpışmış

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

SeaGle said:

Hepsinin belirli bi rotası olması gerek abi bunların. Ne mal bi durum bu?

Hayır kaptanlar da mı uyuyor?

geçen hafta istanbuldayken dönüşüm (ahl den di) zaten sorun oldu hepinizin yaşadığı üzere, neymiş; hava trafiği..
neyse, limana giderken taksi de, pazar günü öğlen ve sahilden yol alıyoruz, deniz de ki kalabalıklığı ve tarfiği gördüğümde tabir yerindeyse dilimi ısırdım..

100lerce tanker taka ve tekne, 10larca vapur, ve ulaşım araçları aralarında..
ve aklıma düşen ürküntü bu habere benzer bir senaryoydu :(
Sosyal ağlarda paylaş

cempostaci said:

hayatim boyunca gordugum en basarisiz savunma bu oldu sanirim.
birde neden hirsizlik yapiyorsun sorusuna verileb "devlet bize bakmiyor"

Bir ülke düşünki,Cumhurbaşkanı bmw nin 500bin euroluk otomobiline binsin,başbakanı 200 milyon dolarlık uçak siparişi versin,diyanet işleri başkanlığı,köylere hizmet götüren yol,su,elektrikle alakalı kurumların 8*10 katı bütçeyle donatılsın.

sence devlet bize bakmıyor diyenmi suçlu? yoksa devleti temsil eden şahısların har vurup harman savurmasımı?

cumhurbaşkanının kullandığı aracın,ağırlığından dolayı,100 km de 20*30 litre benzin yaktığını ve cumhurbaşkanlığından çıkma 3 yaşında bir araç alan arkadaşımın,kilometresini 450bin kabul ederek alması sizce akla ne kadar yatkın?

o lafı diyen adamın zerre suçu yok bence
Sosyal ağlarda paylaş

Cipetpet said:

cempostaci said:

hayatim boyunca gordugum en basarisiz savunma bu oldu sanirim.
birde neden hirsizlik yapiyorsun sorusuna verileb "devlet bize bakmiyor"

Bir ülke düşünki diyanet işleri başkanlığı,köylere hizmet götüren yol,su,elektrikle alakalı kurumların 8*10 katı bütçeyle donatılsın.

müslümanı %99 bu ülkenin, inanmıyorsan bile saygı duyacaksın. diyanet işlerinin parasını kıssınlar da hollanda gibi ahlaksız mı olalım?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...