Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

HL 2 Bedava Kuponu Olanlara

Abus

Öne çıkan mesajlar

eğer HL2 cd olarak evime getirmelerini istiyosam şimdi benim faturanın fotokopisini, kartın fotokopisini falan filan göndermem gerekiyo. eğer oyunu çıktığında download edersem yine bunları yapmam gerekicek mi?[signature][hline] - why are you wearing the stupid bunny suit?
- why are you wearing the stupid man suit?
Sosyal ağlarda paylaş

https://www.atihl2offer.com/halflife2Notify.asp?type=single

sanırım sen de bu form ua ulaştın.
ilk 3 maddede kupon un fotokopisi falan diyor sonra uluslararası için en alttaki canada adresi kullanılacak sanırım posta için. bir de kargo olayı falan tabi masrafları nasıl olacak belki formu doldurduktan sonra daha ayrıntılı bilgi alınır biraz daha araştırmak lazım cd yollama olayını.[signature][hline]herkes dünyayı değiştirmek ister ama kimse kendisini değiştirmek istemez.
Victor Hugo
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mayfer, 16 Temmuz 2004 03:50 tarihinde demiş ki:
ben kesin download edicem, shipment parası feci girer. ama işte download etmek için bile fokotopilerle uğraşmak gerekebilir.

Fotokopi almaz dl ye kodu niye koydularki o zaman?[signature][hline][a.k.a: Sage, Bloodyblade, Gilquaril,Firebat,[Fire]Sage, [SCKF]Firebat, [SoFD]Firebat, Fire-M@n]
Bonus 05 February 2004 20:02 tarihinde demiş ki:

Siz bir de çırpıya para mı veriyorsunuz?
*casts spell:Summon iyi çırpı*
Tamam cinsiyet konusunda gravityyi kandırdım...Çünkü kız karakterler çok tatlı ^^
Sosyal ağlarda paylaş

resmi sitesinde bikaç versiyondan söz ediliyo(du en son baktıımda) signle player versiyon mesela multi yok vs.
bu kuponla gelen half life full mü (yani multi de var mı?) yoksa sadece single mı bi fikriniz var mı?[signature][hline]Roken brengt u en anderen rondom u ernstige achade toe
MSN:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
othinn, (öbür topiğin kapanmış burdan yazıyorum.)
ben de ati voucher'la aldım. ben de 50 kere girmiştim olmamıştı. sonra fark ettim ki cd-keyi bi abuk basmışlar, çok yana gitmiş. tek bi harf (o da en görünmicek olan I) kenara kaçmış, en kenarına kadar kazımak aklına gelene kadar anam ağlamıştı. bi onu dene. olmazsa [email protected] :)
Sosyal ağlarda paylaş

bütün bölümü kasıdım yok başka kod,olmuyo kodu yanlış girdinizi völö völö diyo sitede,shipping 10dolar(olmadı 15)ne kadar tutabilir ki?araba getirttirmiyorum alt tarafı bi oyun kutusu,uçağın bi köşesine sıkıştırıversinler.
bu mail adresi yardım içinmi valve e?
bronze pack geliyo bu kuponla ama üstüne para verip gold veya silver pack alabiliyosun,ki ben öyle yapacağım.

[Bu mesaj othinn tarafından 14 Kasım 2004 12:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...