Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dört ebeveynli aile

Katibim

Öne çıkan mesajlar

escape said:

Myshkin said:

ilgi çekmek için mi böyle yapıyorsun

ilgi çekmeye hele ki bu forumda ilgi çekmeye hiç amaa hiiiç ihtiyacım yok. sadece şu mantıksızlığa bir mantık üretmeye çalışıyorum. yoksa çekip gitmesini de bilirdim

hem biseksüel hem de homoseksüel davranış sergilerken görülmüş bir çok hayvan var bu konuda yiginla arastirma var. tam olarak neyini anlayamıyorsun bunun merak ediyorum
Sosyal ağlarda paylaş

escape said:

abi.. tavuk tavuk.. tavuğu biliyorsun di mi?
zaten yumurtlayarak ÜREYEN bir hayvandan eşcinsel bir ilişki mi?

ben size diyorum ki İNSANLARDAN SONRA ZEVK İÇİN CİNSEL İLİŞKİ YAŞAYAN TEK CANLI YUNUS BALIĞIDIR DİĞERLERİ ÜREME AMAÇLIDIR diyorum siz bana hayvanların eşcinsel fantazilerini söylüyorsunuz.

...

abi hayvanlar, cocuğum olsun soyadımı devam etsin diye ciftleşmiyo... aksine bizim gibi hormonal sebeplerle ciftleşiyolar, baya zevk aldıkları için, sonucta cocuk doğuyo.

sürüm büyüsün diye ciftleştiği öngörülen primatlar var mesela, ama nadir yani.
tabiki bu söylediğim mesela bir teori, bunun gibi bi sürü teori var kabul gören.

mesela baska biri,
coktan yumurlamıs kuslar hala erkek kuslarla ciftlesiyorsa cünkü ciflestikten sonra erkek kus dışiyi koruyo ve yuva yapmasına yardım ediyor, bunu acıklaması olarak diyoruzki mesela bu bilincli bir karar değil, bunu yapan kuslar daha iyi hayatta kaldığı için doğal seleksiyonla kazanılmıs bi nitelik. E aynı sekilde, insanlarda cocuk yapmak için sevişmediği zamanlarda, eşşik için güven için, sosyal statue için, fiziksel tatminin hayatın genelinde yarattığı performans artısı için sevişiler deriz.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

hayvanlarin olayi tecavuz , sex diil
ve havyanlar tekrarla ogrenir

hergun tecavuze ugrarsa gayet de homosexuel gibi davranir

insanlarda da ayni sekilde gelistigine inaniyorum ben
ufakken tacize tecavuze ugramamis hormonel bozuklugu olmayan normal bir insanin sex hayati da normal olur
Sosyal ağlarda paylaş

escape said:

yok artık ya... cinsiyet değiştiren hayvan dedi ya ben bişi demiyorum daha

Sex change in animals Wikinews has related news: Mushroom corals change from male to female and back again

Some species exhibit sequential hermaphroditism. In these species, such as many species of coral reef fishes, sex change is a normal anatomical process.[1] Clownfish, wrasses, moray eels and other fish species are known to change sex including reproductive functions. A school of clownfish is always built into a hierarchy with a female fish at the top. When she dies, the most dominant male changes sex and takes her place.[2] In the wrasses (Family Labridae), sex change is from female to male, with the largest female of the harem changing into a male and taking over the harem upon his disappearance.

töbe töbe

http://en.wikipedia.org/wiki/Sex_change#Sex_change_in_animals

azıcık animal planet discovery vs seyret
Sosyal ağlarda paylaş

Karea said:

Dworgian said:

Tamamen yanlış. Hayvanat bahçesinde büyüyüp daha önce hiç görmediği halde homoseksüel olan hayvanlar var, üstelik karşı cinsten biri yanlarına kondugunda ilişkiye girmeyi reddediyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Myshkin said:

Karea said:

Dworgian said:

Tamamen yanlış. Hayvanat bahçesinde büyüyüp daha önce hiç görmediği halde homoseksüel olan hayvanlar var, üstelik karşı cinsten biri yanlarına kondugunda ilişkiye girmeyi reddediyorlar.

piskolojik bozukluk o , gene hastalik iste

hayvanat bahesinde demir parmaklik arkasinda saglikli piskolojisi olan hayvan mi olur ya
Sosyal ağlarda paylaş

Myshkin said:

Karea said:

Dworgian said:

hayvanat bahcesi asla doğal yasamdaki hayvanın orneği olamazda, doğal hayatında doğumundan itibaren takip edilen örnekler var.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

escape said:

yok artık ya... cinsiyet değiştiren hayvan dedi ya ben bişi demiyorum daha

Sex change in animals Wikinews has related news: Mushroom corals change from male to female and back again

Some species exhibit sequential hermaphroditism. In these species, such as many species of coral reef fishes, sex change is a normal anatomical process.[1] Clownfish, wrasses, moray eels and other fish species are known to change sex including reproductive functions. A school of clownfish is always built into a hierarchy with a female fish at the top. When she dies, the most dominant male changes sex and takes her place.[2] In the wrasses (Family Labridae), sex change is from female to male, with the largest female of the harem changing into a male and taking over the harem upon his disappearance.

töbe töbe

http://en.wikipedia.org/wiki/Sex_change#Sex_change_in_animals

azıcık animal planet discovery vs seyret

olum herifin inglizcesi yok paso inglizce kaynak gösteriyorsunuz herife haha

koskoca liste koydunuz herifin sadece "AAA TAVUK" diyebilmesinden anlamanız gerekirdi sdfs boşuna kasmayın
Sosyal ağlarda paylaş

Karea said:

Dworgian said:

ufakken tacize tecavuze ugramamis hormonel bozuklugu olmayan normal bir insanin sex hayati da normal olur

normal zaten. problem insanlarin sex hayatinda degil. anlayamadiginiz su, problem sizin kafanizin icinde. sen onun normal olmadigini iddia edince normal olmaktan cikmiyo.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

Karea said:

wtf?

yok artık hahahahahahah

tüm eşcinseller tecavüze uğramıştır diye yorumluyorsun yanlış mı anladım?

hayir hastalar diyorum

piskolojik yada hormonal yada ne boksa iste

sebebi de taciz yada tecavuz olur o piskolojik rahatsizligin genelde eger sex le ilgili bir sonucu varsa
Sosyal ağlarda paylaş

Marty said:

Karea said:

Dworgian said:

normal zaten. problem insanlarin sex hayatinda degil. anlayamadiginiz su, problem sizin kafanizin icinde. sen onun normal olmadigini iddia edince normal olmaktan cikmiyo.

sen normal deyince de normal olmuyor be
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...