Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dört ebeveynli aile

Katibim

Öne çıkan mesajlar

ahah aile yapısını nasıl bozuyor abi, eşcinselliği bir hastalık olarak gördüğünüz için virüs gibi yayılcak sanıyorsunuz. Aslında şu an eşcinsel olan insan sayısında herhangi bir değişiklik olmayacak farkındasındır umarım.

Yoksa sen eşcinsellik trend olur herkes eşcinsel olur falan diye mi korkuyorsun ahsdfgas
Sosyal ağlarda paylaş

neden insanların hayatlarını bu kadar eleştirebilme hakkını kendimizde buluyoruz şaşırıyorum doğrusu. insanlar kendi aralarında mutlu olduktan sonra onlara nefret kusmak ne kadar kötü bir davranış. birbirinden nefret eden anne ve babam olacağına iki annem veya iki babam olsun birbirlerini seven.tavsiyem insanlara biraz sevgiyle bakmayı öğrenin daha güzel oluyor
Sosyal ağlarda paylaş

İnsanların her işine burnunu sokan, yeni herşeyden korkan, hiç bir boka yaramadığı halde babasından öğrendiğini "KÜLTÜR BU ATALARIMIZ RÖRÖRÖ" diye savunan anlamadığı herşeye tapan gerizekalıların olmadığı bir kültür.

+ http://www.youtube.com/watch?v=HtJ_sDRRVVI
Sosyal ağlarda paylaş

yumy said:

escape otur uzun uzun düşün ben senin topluma kazandırılabileceğine inanıyorum afdasd. Bu tarz büyük bir önyargıyı yıkmayı başarman, emin ol, ufkuna, insanlara, çevrene bakışını çok değiştirecektir.

bakış açımı mı değiştirecek? gerçekten bu duruma "normal" bakmam beni ne derece değiştirecek bi açıklar mısın? yani beni "geliştirecek ve değiştirecek" şey bu mu sadece?

Ekmek said:

MasterHapLo said:

bunca sayfa bu cocuklarin hali ne olacak diye soran oldu mu acaba

Çipetpet ve escape postlarını okursan bazen normal çiftlerin de çok sağlıklı çocukları olmadığını görürsün zaten.

dedi normal adam.
Sosyal ağlarda paylaş

hayır ekmek,babamdan veya ıvırdan zıvırdan duyduğmdan gördüğümden değil,ama ben eşcinsel ilişkilerden iğreniyorum.hastalık gözüyle bakıyorum.ve bu hastalıklı insanların çocuk sahibi olmalarının bütün ülkeler de yasaklanmasını istiyorum.bak bu benim fikrim kimseyi de ilgilendirmez,ve gidip de bir erkek gay diye,suratına hakaret de etmem.
Sosyal ağlarda paylaş

escape said:

yumy said:

escape otur uzun uzun düşün ben senin topluma kazandırılabileceğine inanıyorum afdasd. Bu tarz büyük bir önyargıyı yıkmayı başarman, emin ol, ufkuna, insanlara, çevrene bakışını çok değiştirecektir.

bakış açımı mı değiştirecek? gerçekten bu duruma "normal" bakmam beni ne derece değiştirecek bi açıklar mısın? yani beni "geliştirecek ve değiştirecek" şey bu mu sadece?

Şöyle ki, bir insana kimseye zararı olmayan tercihlerinden dolayı iğrenerek bakıyor olman, içindeki nefret fazlasını ve sevgi eksikliğini gösteriyor. Seni başka neler geliştirir bilmiyorum, orası sana kalmış.

Ama biz burada süperiz hedeyiz çok medeniyiz diye savunmuyoruz olayı. Sadece durumun normalliğinin farkına varamıyorsun çünkü buna yontulmuşsun. Bunu aşmak sence de seni geliştirmez mi?

duble alıntı düzeltemicem asfd
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

ben de gerizekalıların üremesini istemiyorum.

gayleri boş verin, gerizekalıları kısırlaştıralım.

deli gibi çocuk yapıp duruyorsunuz ya utanmadan bi de.
gerzekleri kısırlaştıralım. bilgisayar falan da vermeyelim hatta.

bir tahta çomak yeterli aslında onlar için.

sen niye hakaret ediyorsun şimdi alanen.. yakıştı mı?
Sosyal ağlarda paylaş

abi bırakın ya,medeni olmayı gay-lezbiyen olmayla eşdeğer sayanlara ne saygı duymak zorundayım ne de muhatap olma mecburiyetim var.

dasaa,neden burada alternatif fikirleri savunan insanları,salaklıkla,gerizekalılıkla itham ediyorsun devamlı?

her zaman aynı şeyi yapmak yakışmıyor,belki sorunlusun,belki gurbeteller de tek başınasın ama,gecenin bu saatin de laf anlatmak zorundamıyım sana veya başkalarına?
Sosyal ağlarda paylaş

Yaratılış diye birşey yok, kanunları da yok. sebep sonuç ilişkilerine dayanan bir evrimsel süreç var.
Doğanın gidişatına ters olduğuna nasıl karar verdin mesela? Neden havuzdan elenmiyor o genler taşıyıcılarının biyolojik çocuk sahibi olması mümkün olmadığı halde? Hayvanlarda niye var onlar da mı aykırı doğaya?

Doğanın kanunlarını nerde çizdin ki neye göre aykırı diyorsun?
Ne "doğayı" ne homoseksüelliği anlayabilmişken birinin diğerine aykırı olduğunu ne cürretle söyleyebiliyosun aklım almıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Cipetpet said:

abi bırakın ya,medeni olmayı gay-lezbiyen olmayla eşdeğer sayanlara ne saygı duymak zorundayım ne de muhatap olma mecburiyetim var.

dasaa,neden burada alternatif fikirleri savunan insanları,salaklıkla,gerizekalılıkla itham ediyorsun devamlı?

her zaman aynı şeyi yapmak yakışmıyor,belki sorunlusun,belki gurbeteller de tek başınasın ama,gecenin bu saatin de laf anlatmak zorundamıyım sana veya başkalarına?

ahahah çok komik ya, arkadaşım sen kendin 50 saattir senden farklı yaşam tarzı olan insanları hasta olmakla iğrenç olmakla doğanın tersi olmakla suçlamıyor musun ? Kanıt olarak da sadece senin toplumunun inandığı inanç sistemini göstermiyor musun ? çok ilginç kafalar.
Sosyal ağlarda paylaş

Ekmek said:

Yaratılış diye birşey yok, kanunları da yok. sebep sonuç ilişkilerine dayanan bir evrimsel süreç var.
Doğanın gidişatına ters olduğuna nasıl karar verdin mesela? Neden havuzdan elenmiyor o genler taşıyıcılarının biyolojik çocuk sahibi olması mümkün olmadığı halde? Hayvanlarda niye var onlar da mı aykırı doğaya?

Doğanın kanunlarını nerde çizdin ki neye göre aykırı diyorsun?
Ne "doğayı" ne homoseksüelliği anlayabilmişken birinin diğerine aykırı olduğunu ne cürretle söyleyebiliyosun aklım almıyor.

evrime ben de inanıyorum evet yaratılış diye bir şey yok, ama o süreçte değişen şeyleri olmaması ve ilerleyen süreçlerde bu durumun ortaya çıkması bir hastalık oldugunu göstermiyor mu?
insan evrim sürecinde ne zaman kazandı peki bunu?
Sosyal ağlarda paylaş

hey ben "alternatif" bir fikir olarak gay evlililiğini falan savunana bişi demiyorum ki..

dediğim sadece şu,

hastalıktan mı bahsediyorsunuz, o zaman salakları engellemeliyiz.
dünyayı geride bırakıyorlar. hastalıklı aptal genlerini neden yaysınlar ki!

akıllılar üresin, onlar az sayıda üreyip ucuz iş gücü olarak "işçi, odun keser!" falan desinler işte.

daha iyi bir dünya istiyorum sadece.

daha az aptal bir dünya.
eminim ki siz de bunu isterdiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...