Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Albüm #10

mulgear6

Öne çıkan mesajlar

japonlar kendi kulturune bu kadar ilgili degil cukuboktan 3. dunya ulkesi turkiyeli bir gencin japon hayrani olmasi ne kadar da normal bisey ya
yazik bence baska bisey degil
ama bi yandan da hobi kabul edilebilir ama gunde yarim saat eglenirsin hobi dedigin seyde o olur
sanirim fazla arkadasi yok ya da lafini esirgemeyen cevresi yok
napsin? ben biraz farkliyim bunu da biliyorum cumlesi ile avutmaya calisiyor kendini.kotu.
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

japonlar kendi kulturune bu kadar ilgili degil cukuboktan 3. dunya ulkesi turkiyeli bir gencin japon hayrani olmasi ne kadar da normal bisey ya
yazik bence baska bisey degil
ama bi yandan da hobi kabul edilebilir ama gunde yarim saat eglenirsin hobi dedigin seyde o olur
sanirim fazla arkadasi yok ya da lafini esirgemeyen cevresi yok
napsin? ben biraz farkliyim bunu da biliyorum cumlesi ile avutmaya calisiyor kendini.kotu.

adam japonyada, 32 yaşında. kendisini türkten çok japon hissediyorsa bunu rahatça dile getirebilir. trollediğini düşünüyorum. "hobi" falan.
Sosyal ağlarda paylaş

hacı ninja san,sen buradaki bazı yetersizlere bakma,bahçeli bir evde,ninja kıyafetiyle foruma koyduğun resim bile,sabah 6 akşam 9 işe metrobüs denilen,nefis terbiyesi araçla gidip gelen kitleyi kıskandırdığından çekemiyorlar.iyi adamsın vesselam... en azından doğruyu arıyorsun dostum...
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

bakkaldan 2 ekmek aldirsin annesi de goreyim ben onun ninjaligini

Ben tek birseye cevap verecegim ve bir daha yanit yazmayacagim sizleri rahatsiz etmeyecegim.

Ben ailemden yukumu 15 yasinda kaldirmis bir bireyim.
15 yasindan beri yurt disinda yasiyorum ben. Ailem sadece kendilerine sunulan tatil gunlerinde gelir gorur beni. Sorumlulugumun bilincinde basindan cok agir olaylar gecmis bir insan evladiyim. Bu sebeble lutfen bilmedigimiz konular hakkinda biliyormus genellemesi seklinde konusmalar yapip kirmayalim birbirimizi. Ayrica her gorusunuzu en ufak puruzsuz dobra olarak paylastiginiz icin tesekkur ederim Fistan san.

Kageyama.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...