Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beyler Sam dusmuyor galiba

NoTwisT

Öne çıkan mesajlar

çipet nasıl bi adamsın la sen!
kendi ağzınla söylemişsin öso,pkk nın sağ kolu ile anlaştı diye..olay yok esad,yok tampon bölge falan değil bu bölge de (ileri ki safhalar da kürtlere de yar olmayacak) bir devlet kurabilmek bu federe olur,tam bağımsız olur önemli değil..

bir de senin sevimli teröristciklerin scud saldırısı nı misliyle karşılık vermiş gözüküyor..

http://haber.gazetevatan.com/canli-canli-yandilar/516504/30/dunya
Sosyal ağlarda paylaş

Frostbite said:

abi zati linklediğim sayfa da can ataklı nın yazısı var.cilvegöz de failimeşhullerin arasına girdi diye.aynı düşürülen uçak gibi...
gel anlat bizim terörist sevicilere.

Cilvegözünü bence Esad tarafı yaptı, sınır kapınıza sahip olun düşmanıma adam/malzeme yollamayın diye, zira geçişlerdeki bikaç günlük duraksama bile kar Esad için.
Sosyal ağlarda paylaş

Mevzuyu düpedüz iki emperyalist güç ittifakından birinin tasmasını kabullenmekten(AB+ABD vs Rusya+Çin) ve onların taşeronu "lider"lerden (RTE ile Esad) ibaret görmek nasıl bir kafa? Örneğin Esad karşıtlığı El Kaide'yi desteklemeyi, hristiyan ve alevilerin katledilmesini, onlara yönelik saldırıyı tecavüzü desteklemeyi, siyasal islamın en iğrenç halini desteklemeyi mi gerektiriyor? Ya da AKP karşıtlığı Baas partisinin Kürtler başta tüm toplumsal gruplara, özellikle Arap olmayanlara yönelik faşizanlığına alkış tutmayı mı gerektiriyor?

Savaş karşıtlığını Esad ve Rusya taraftarlığı üzerinden güden bir takım küçük burjuva ideolojisinin varlığı doğrudur, ulusalcılar ve troçkistler gibi, ancak bu emperyalist savaş çığırtkanlığına, Suriye'nin bir başka odak değil tekelci Amerikan sermayesi tarafından sömürülmesi için savaşa ve halkların ezilmesine ses çıkarmamak, Amerikanın ortadoğudaki sömürü aygıtı siyasal islamın ve onun rezil icracılarını desteklemek için bir sebep değil.

Tasmaya bu ne alışkınlık? Alışmak da zararlı evet ama suç değil aslında, tasmayı sahiplenmek çekince peşinden hemen gelmek niye?

said:
ODTÜ'lülere 'Esed'in öğrencisi mi bunlar' diyen Polis Akademisi Öğretim Görevlisi'nin ABD sevgisi!

ODTÜ'lü öğrencilere, "“Esed'in öğrencisi mi bunlar..." demesiyle gündeme gelen Polis Akademisi Öğretim Görevlisi Tuğrul Özşengül twitter hesabından ABD'ye dua etti. Özşengül "Her vatanseverin, beş vakit oturup ABD için dua etmesi milli menfaatlerimiz icabıdır" diyerek, "vatanseverleri" de duat etmeye çağırdı.

tasmaya alışanlar da elbet herkesin boynunda tasma var sanıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Cipetpet said:

Esadla tr de destekçilerinin boynunda da rus tasması,ha pardon esad israil kArşıtıydı değilmi? Hani şu golan tepelerini israile altın tepsi içinde sunan esad :)

bu beni desteklemiyosan karşı tarafı destekliyosundur o zaman kafasını geçin hayat jihaddan ibaret değil
Sosyal ağlarda paylaş

Kaliko said:

Cipetpet sen kedini politik bir taraftar zannediyorsun ama cehaletin baskalarinin elinde silah, farkinda degilsin. Yarin bir gun elinde testere bir alevinin kafasini kessen sasirmam, bunu da cikar savunursun sen sonra, ummet icin yaptim dersin. Birak bu isleri de kizinla ilgilen.

Ben tavuk bile kesemem arkadaş :)
Ama sıkıntı şurada zaten her fikir karşı fikri cehaletle suçluyor.doğruyu nasıl bulacağız? Devreye yaşanmışlıklar giriyor işte

Ben suriyedeki devrime kurtuluş savaşı gözüyle bakıyorum.binlerce ordu subayı firar edip karşı devrime katılmasını tr kurtuluş savaşına benzetiyorum.buradaki sorun ,sonra ne olacak?israilin,amerikanın işine geliyor diye bir halk acımı çeksin? Çarlık rusyası da yıkılmıştı zamanında yani tarihin akışına göre insan hayatına yön veremez,öyle olsa hala elimizde öküz,koyun çiftçilik yapardık
Sosyal ağlarda paylaş

mısır Gazze tüneline su basıyormuş haftalardır.

http://www.hurriyet.com.tr/planet/22659062.asp

said:
Mısır'ı Gazze'ye bağlayan tünellerde çalışan işçiler, Mısır'ın haftalardır atık su pompaladığı ekmek kapılarını kurtarmak için çabalıyor.

http://www.whale.to/b/Barak_Bibi_and_Peres_troika.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

http://forum.paticik.com/read.php?13,6745064

merak ediyorum şu yukarda linkini verdiğim konudan rahatsız olunuyor da her gün kafaların kesildiği, kız çocuklarının ve kadınların ırzına geçilip işkenceye uğradığı, türkiye halkının bile ciddi bedel ödemeye başlamakta olduğu suriye'ye müdahaleyle ilgili nasıl bu kadar rahat olunuyor, alay ediliyor. fikir sunmak ayrı bir nokta, bununla alay etmek gülünecek bir şey gibi hafife almak nasıl oluyor ben onu çözemiyorum

http://forum.paticik.com/read.php?13,6749616

şu konu niye kitlenecek ölçüde şikayet almadı mesela
Sosyal ağlarda paylaş

ehehe emperyalist ülkeler muhalif müslümanları destekliyordu değilmi?

BM İnsani İşler Koordinasyon Ofisi (OCHA) tarafından hazırlanan 53 sayfalık "İnsani Yardım Müdahalesi" başlıklı raporda, Suriye'ye yardım kararının 2012'nin Eylül ayında Esad hükümetinin müracaatı ile alındığı belirtildi. Bu kararla 1 Ocak -30 Haziran tarihleri arasında kullanılmak üzere 520 milyon dolarlık bir paranın Suriye yönetimine yardım olarak gönderilmesinin kararlaştırıldığı kaydedildi.

ömpöryölöstlör törörzleri döstöklöyör

bu belge ne arkadaş?

ayrıntılı yazacaktım da vazgeçtim lan,hiçbirşey anlatılmaz size özelden dangalakça mesaj gönderen arkadaş da sildim mesajını saygısız adam

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...