Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beyler Sam dusmuyor galiba

NoTwisT

Öne çıkan mesajlar

video çok ilginç yalnız,geçen sene verdiği röportaj da esad,bir kaç bin teröristi sınır bölgelerinde sıkıştırdık ve halkımızın desteğiyle yok etmek üzereyiz diyordu,bugün müslüman kardeşleri suçluyor ve,şamın merkezine kadar yaklaşmış isyancıların 10bin lerce olabileceklerinden bahsediyor...
Sosyal ağlarda paylaş

bunu iranın press tv si söyledi ardeth,peki şu anda,şehir merkezlerini kim bombalıyor amerikanın uçaklarımı?

500 bin kişiden fazlası mülteci durumunda,adam utanmadan teröristlerle mücadelemiz sürüyor,halkımız bizi destekliyor muhabbeti yapıyor yuh arkadaş utanmanında bir sınırı var ya,ha tayyip konusuna bende katılıyorm yanar döner ama bu adam da tam anasının gözü,ben demokratik seçimlerle seçildim diyor AHAHAHAHAHA
Sosyal ağlarda paylaş

yoo iranın press tvsi söylemedi, kanadadan bir araştırma merkezi söyledi link koydum bu konuya

iranın press tvsi dese dese ilk göstericiler güvenlik güçlerine girdi falan der, savaşın diğer tarafı çünkü onlar. bunu diyenler bu savaşın ne kadar gerizekalıca ve bu savaşa katılanların ne kadar gerizekalı olduğunu anlayanlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Tawheed said:

Ardeth şunu kavrayın artık arkadaş,hama 1982 katliamı ve babadan oğula geçen krallık hiç bir yerde yok yani

valla bu savaşı dış güçlerin başlattığını anlayacak kadar din fanatikliğini bir kenara bırakırsan, ölü sayısının 100000lere yaklaştığı bir katliamın parçası olduğunu anlarsın. hamayı geçtiniz yani. babadan oğla geçen krallık ise çok.
Sosyal ağlarda paylaş

dış destekli değil. dış destekli çok masum kalır. aynen türkiyenin sağ sol olaylarında olduğu gibi direk dış güçler tarafından tasarlanmış gibi duruyor söylenenler doğruysa.

said:

After Libya, Syria is Next in Line for a NATO Sponsored “Regime Change”

SYRIA: Who is Behind The Protest Movement? Fabricating a Pretext for a US-NATO “Humanitarian Intervention”

http://www.globalresearch.ca/after-libya-syria-is-next-in-line-for-a-nato-sponsored-regime-change/26157

http://www.globalresearch.ca/syria-who-is-behind-the-protest-movement-fabricating-a-pretext-for-a-us-nato-humanitarian-intervention/24591
Sosyal ağlarda paylaş

bende bunu diyorum arkadaş,ben dışarıdan müdaheleye de karşıyım yani ama dışarıdan derken amerika rusya v.s ..

şamla İstanbulun kaderi aynıdır yani suni sınırlar var aralarında sadece yoksa ayrı devletler aynı insanlarız.Adam 100 sene önce fransadan çıkıp gelip suriyeyi işgal ederken,türklerin eli armut topluyordu o zaman,fakat bugün de aynısı olursa yarın sıra bize de geleceği için,oraya müdahele etmesini Türkiyenin destekliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

son 2 yılda iyi insanlar gidiyor. biri gaddhafi diğeri dr bashar al assad.
gaddhafinin vatandaşına tanıdığı çoğu imkan avrupa ülkeleriyle eşit veya daha iyi düzeyde idi. assad ise ülkeyi adam akıllı yönetiyor ve batılı bir şekilde idare ediyordu,türkiyeden daha batılı olduğu kesin.

2 yıl önce full turist alan mısır şu an ne halde bakınız mesela.tarih bilmesem o adamların piramitleri yaptığına inanamam.

suriye ordusuyla ilgili haberleri buradan alabilirsiniz http://anna-news.info/ kendileri akrabamdır. canlı footageleri var liveleak ve youtubede bulabilirsiniz anna news yazarak,site rusçadır ama translate bi parça kurtarır sizi
Sosyal ağlarda paylaş

tamamnerd said:

2 yıl önce full turist alan mısır şu an ne halde bakınız mesela.tarih bilmesem o adamların piramitleri yaptığına inanamam.

bunlar daha minik detaylar, arap baharları bittikten sonra kendi içinde petrol için ya da islami yasalar için savaşmaya başlamaları daha da kötü bir durum. bahar mahar yok, büyük ölçüde dış ülkelerin gaza getirmesiyle, vaatleriyle ortaya çıkan sivil savaşları sonucu kurulan ülkede aydın ve makul bir düzen beklenemez tabi ki. adamlar bunu diktatörlüğe ve kötü yönetime bir baş kaldırı olarak değil, güç ve çoğunluk vaatleri için yapıyorlar. 60 darbesi gibi herkes pastadan pay almak için uğraşıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Tawheed said:

bende bunu diyorum arkadaş,ben dışarıdan müdaheleye de karşıyım yani ama dışarıdan derken amerika rusya v.s ..

şamla İstanbulun kaderi aynıdır yani suni sınırlar var aralarında sadece yoksa ayrı devletler aynı insanlarız.Adam 100 sene önce fransadan çıkıp gelip suriyeyi işgal ederken,türklerin eli armut topluyordu o zaman,fakat bugün de aynısı olursa yarın sıra bize de geleceği için,oraya müdahele etmesini Türkiyenin destekliyorum.

anlamıyorsun galiba adamlar zaten işgal etti orayı şu sivil savaşı çıkması adamların bunu başardığının göstergesi. adamlar ortadoğunun politikalarını istedikleri gibi şekillendirdiler.

aptallığın daniskası bu çünkü ortadoğudaki bütün ülkeleri nerdeyse hiç asker kullanmadan darmaduman ettiler, istedikleri tipde hükümetler yerleştirdiler + ordaki ülkeleri 100 sene belini doğrultamayacak hale getirdiler. bilmem farkında mısın bunun ortaçağda ülkeyi savaşarak ele geçirip yönetimine istediğin tipte birini oturtmaktan farkı yok. aslında var tek farkı ülkeyi kendi kendine işgal ettirdiler lol. Amerikanın ordusunun yapacağı işi şuan suriye halkı ve ortadoğu halkı ve siz yapıyorsunuz. devam edin bravo
Sosyal ağlarda paylaş

valla biz 1200 sene barışla yönettik bu toprakları,ve 1200 sene cengiz han ve timur haricinde her daim düşman batıdan geldi.

Ne zamanki osmanlıyı yıkıp 20-30 tane devlet türettiler,ve cetvelle harita çizdirerek,Türkiye,arap ülkeleri,balkanların başına kukla diktatörleri atadılar,işte o zaman bu topraklar kaybetti,esadın videosunu ibret vesikası olarak izleyin,utanmaz arlanmaz herif hala demokratik seçimle geldim diyor.kaddafi de aynıydı,mübarek de,suud kralı da aynı,ama hiç üzülmüyorum maalesef,yemen de dedelerimin karnında altın yutmuşlardır diye deşenleri bugün bu halde görmek hem sevindirip hem üzüntüye boğuyor beni...

sonunda ne mi olacak?

5 sene içinde,yaşadığımız topraklar da dahil çok farklı bir coğrafya olacak.
100bin isyancı suriye de şu an,gerilla eğitimi ve düzenli orduya karşı birebir savaşıyorlar.

sence,amerika,rusya v.s emperyal ülkeler,bu topraklara ırak faciasından sonra tekrar gelerek kendi ölüm fermanlarını imzalarlarmı?

asıl gümbürtü,esad düştükten sonra,israille tevhid ve cihad hareketi arasında kopacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...