Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beyler Sam dusmuyor galiba

NoTwisT

Öne çıkan mesajlar

kolektifinsan said:

ajans türkçe bilen kitleye hitap ediyor(kandırıyor) o yüzden türkçe, facedeki sayfalarına baktım adamın biri yoruma " Allah Amarikadan razı olsun ,ABD yanımızda oldukça zafer yakındır" yazmış

bunu diyebilecek müslüman yoktur.ya sen yalan söylüyorsun ya da senin gibi kendini devrimci sanan insanların dalga amaçlı yazdığı bir yorumdur.yoksa gösterde bakalım yani,mesnetsiz bende iftira atayım o zaman
Sosyal ağlarda paylaş

http://tr.wikipedia.org/wiki/Melhame-i_K%C3%BCbra

şunu okuyun yormayın beni ,sonra da burada parçaları birleştirir ve kendimizi hazırlarız Allahın izniyle:D

Alıntı yapayım da heyecan olsun,okusun herkes

''Burada 80 tümen İslam ordusu ile 80 tümen küfür ordusunun yani bir milyona bir milyonluk iki ordunun birbirine gireceğine inanılmaktadır.[3][4][5] 80 tümenlik İslam ordusunun 17 tümeninin tamamen Türkler'den oluşacağı belirtilmiştir.''
Sosyal ağlarda paylaş

Cipetpet said:

kolektifinsan said:

ajans türkçe bilen kitleye hitap ediyor(kandırıyor) o yüzden türkçe, facedeki sayfalarına baktım adamın biri yoruma " Allah Amarikadan razı olsun ,ABD yanımızda oldukça zafer yakındır" yazmış

bunu diyebilecek müslüman yoktur.ya sen yalan söylüyorsun ya da senin gibi kendini devrimci sanan insanların dalga amaçlı yazdığı bir yorumdur.yoksa gösterde bakalım yani,mesnetsiz bende iftira atayım o zaman

ne iftirası neyin iftirası ya, leş gibi bir siyasi tarihi var islamcılığın, bugün bile amerikan postalı yalamak temel taşlarından biri, oturdun 80 tümen 17si türk falan konuşuyorsun ya yahu nasıl bir hayal dünyası
Sosyal ağlarda paylaş

Allah amerikadan razı olsun diyen bir müslüman olamaz,çünkü yaptıkları ortada,Allah rusyadan razı olsun da diyemez bir müslüman çünkü yaptıkları ortada!

çin,iran v.s içinde geçerli bunlar aynı zamanda,ben halkı müslüman olan bir ülkede bu toprakların siyasetine uygun konuşyorum belki de,siz 40 senedir bir bitemediniz arkadaş,savunduğunuz sosyalist devletler bir bir paramparça oluyor,yerin dibine batıyor,siz hala modası geçmiş siyasetler peşinde kendinizi heder ediyorsunuz yazık lan,üzülmüyorum ama yazık
Sosyal ağlarda paylaş

Cipetpet said:

http://tr.wikipedia.org/wiki/Melhame-i_K%C3%BCbra

şunu okuyun yormayın beni ,sonra da burada parçaları birleştirir ve kendimizi hazırlarız Allahın izniyle:D

Alıntı yapayım da heyecan olsun,okusun herkes

''Burada 80 tümen İslam ordusu ile 80 tümen küfür ordusunun yani bir milyona bir milyonluk iki ordunun birbirine gireceğine inanılmaktadır.[3][4][5] 80 tümenlik İslam ordusunun 17 tümeninin tamamen Türkler'den oluşacağı belirtilmiştir.''

Bu nasıl bir kana ve vahşete susamışlık ya adam bütün dünya birbirine girse inanmayanlar ölse de islam imparatorluğu kurulsa diye bekliyor resmen. Bu din savaşları senin ıslak fantazilerini süslüyor olabilir ama bu savaş uzadıkça hayatını dağılmış veya tamamen yanmış suratlarla vücutlarla geçirmek zorunda kalan insanların ve çocukların sayısı artıyor. Bana şimdi buraya fotoğraf koydurtma emin ol görsen kusarsın ırak savaşından sonraki çekilen çocuk fotoğraflarını. Allah varsa belanızı versin ne diyeyim ya nerden türüyor bu kadar savaş meraklısı insan anlamak mümkün değil. Adam resmen orgazm oldu, 80 tümenlik ordunun 17 tümeni türk mürk falan diye.
Sosyal ağlarda paylaş

abartma arkadaş,benmi diyorum wikiden alıntıladım sadece,ayrıca bu dünya çiçekle böcekle vakit geçirilecek bir yer değil artık,uyanın lütfen ,ırak da ki şerefsizlikleri de,müslümanlar değil,ağzından kaçırdığı haçlı seferi yaparız diyen namussuzlar yaptı.ne yapsınlar tecavüz ederken,gülmü takdim etsinler?
Sosyal ağlarda paylaş

ulan sanki savaş olunca tecavüz edilmiyor ha adamın direk savunma yöntemi "TECAVÜZ EDİYOLAR AMA". basmıyor galiba kafan şimdi hem kadınlara tecavüz ediyorlar hem de çocukların ya annesi babası ölüyor ya yüzü gözü dağılıyor. devam edin abi yanı başınızdaki ülkenin sunni devlet olması bu çocukların hayatlarına değiyorsa devam edin. emin ol ki bu savaş 1-2 sene daha sürerse esad hükümetinin şimdiye kadar öldürmediği sayıda insan ölmüş olacak. hayatını tramva içersinde geçirecek olan çocukları saymıyorum bile. sizin model islam devletiniz gelecek kuşağını oluşturan çocuklar her gün yanı başında kafası gözü birileri dağılmış olan çocuklardan oluşuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

al bu da sizin demokrasi savaşınızın özeti: NATOnun ve Amerikanın ortadoğuda planladığı global rejim değişimi

http://www.globalresearch.ca/after-libya-syria-is-next-in-line-for-a-nato-sponsored-regime-change/26157

http://www.globalresearch.ca/syria-who-is-behind-the-protest-movement-fabricating-a-pretext-for-a-us-nato-humanitarian-intervention/24591

said:
The story by now, should be a familiar one. As with Libya, top analysts have concluded that the recent Syrian unrest was planned many months ago, and has since been seized upon by the western media. It is not surprising here that unrest in that country has been both financed and driven mainly by a foreign agents of influence, and not true reform seekers as is depicted in the western mainstream press.

said:
The western globalist effort to absorb Syria in its fold will be by anyone’s estimation, a long, expensive and very difficult process to install a US-Euro-Israeli compliant regime to replace Assad’s government. Time is not on their side. It is doubtful that despite their recent victories in North Africa, the US-Euro-Israeli Axis will be able to withstand the domestic political and economic pressures which face the ruling regimes at home.

If there is a country that can, and are prepared to hold out, despite globalist PR and political pressures- it is Syria. In addition, tempting the wand of fate with Syria also risks pulling Iran- or Russia, into a wider regional conflict, the results of which, war game planners in Whitehall and the Pentagon are already studying and preparing scenarios for.

For those reasons, the coming months may reveal a series of successive western moves which planners in Washington, London and Tel Aviv hope will accelerate destabilisation of the country leading to regime change. This may include pre-emptive measures, like an early assassination attempt on President Assad using western or Israeli intelligence operatives already in play in the region.

A successful NATO operation in Syria would probably come at a high cost, but it would in effect remove the Middle East’s last remaining strong independent state from the chess board, paving the way forward for a unified globalist control over the entire region.
Sosyal ağlarda paylaş

islam bütün çağlara hitap eder yigenim

ardeth;abi emperyalistleri islamcılarmı çağırdı?

ıraka bahane edip girerek,sünni saddamı iktidardan uzaklaştırıp,şii siyaseti hakim kılarak,türlü katakullilerle sünnileri parçalayan iran&amerikan siyseti olmadımı?

peki ya afganistan?

iran yine işin içinde...

bu videoyu hiç izledinizmi acaba?

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...