Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kimler ne durumda ?

Aron-Caldwell

Öne çıkan mesajlar

Chaos ta full itemli lvl 65 crit hunterım var(kendisi 5.hunterım olma özelliğini taşıyor) Lokide ise lvl 32 fs pri kasıyorum.[signature][hline][a.k.a: Sage, Bloodyblade, Gilquaril,Firebat,[Fire]Sage, [SCKF]Firebat, [SoFD]Firebat, Fire-M@n]
Bonus 05 February 2004 20:02 tarihinde demiş ki:

Siz bir de çırpıya para mı veriyorsunuz?
*casts spell:Summon iyi çırpı*
Tamam cinsiyet konusunda gravityyi kandırdım...Çünkü kız karakterler çok tatlı ^^
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bıraktım oyunu epey bı char kastım :P walla bard harıcı butun charları yaptım cogunu lvl 71de bıraktım sahsen kassam suan ınanın 98 fılandım bu oyunu almanlardan sonra en fazla ben oynardım :P(Abartı ama gunde 10 saat oynardım) ya oyun bana artık amacsız gelıyor tabı bu benım dusuncem WoW gelene kadar artık baska seyler takılcam guild wars fılan bakıcam zaman gecırmek ıcın ama sunu dıyım oyuna yenı baslıcaklar chaos hıc gırmesın cok amacsız olur bence dırek lokıden baslasınlar daha bir anlamlı olur =) amac olur en azından ınsan boş kalelerın yanından gecerken gaz oluyorda ^.^[signature][hline] °_°
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında oldukça iyi bi oyuncu kitlesi vardı ama paralı olması bi dezavantaj ve oynamaya istekli insanlarında bırakması için bi sebep.[signature][hline]Korax, 27 Ağustos 2004 15:58 tarihinde Brook'a demiş ki:
Dünya ahiret bacım olsun..
Ayda görürsem affetmem.

[spo1=Paticik Halay ekibi]
_o_ _o_ _o_ _o_
..|.....|.....|.....|
./ ./ .../ .../
Tey,Tey,Teyyy..
Soldan Sağa:Paskal,Koraks,Tora ve Llama,Paticiğin Resmi,Tescilli Halaycıları..
Powered bY Korax & Pascal.
Pati halay ekibi kurucuları ve başları..
[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

Aylık 10 milyon çok fazla bir ücret değil ve bence paralı olması bir avantaj çünkü bu server için çok büyük bir kadro hem teknik hem ingame konularda çalışmakta ve server makinalarının bakımı yapılmakta. Dolayısıyla belli bir ücret olması bence avantaj.[signature][hline]8x/50 Swinger Rogue
Others cannot understand and some watch with fright, but in reality, if he gets mad, nothing in sight can be considered safe.
Sosyal ağlarda paylaş

ha ama böle eq2 yada wow gıbı seyler cıkınca oynayan kalırmı bılmem cıddıyım ha ama bence kalır 0-15 yas için harbi eglencelık oyun
birde gecende wow ss lerıne bakarken Ragnarok nıckıyle bır eleman gordum yuh dedım orda bıle var olayı :P ama dogru adam korelı çokta şaşırmadım-,-[signature][hline] °_°

"Bu nasıl bir hitap şekli 0-15 yaş arası oynayan kalır! Hakkında böyle düşündüğün bir oyunun forumlarıyla niye ilgileniyorsun. Daha önce başka bir yerde de yazmıştım; Bu forum Ragnarok Online oyuncularına aittir onlara laf atanlara değil. Bu şekilde mesajlar göndermeyiniz."
Maxarathiel

[Bu mesaj Maxarathiel tarafından 25 Eylül 2004 00:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

0-15? Bu oyunu ciddi ciddi oynayan 30+ çoğu kişi tanıyorum. Ayrıca almanları ele alırsak adamlar lokide 1 günde sabahlayarak 2.job levela geçtiler. Yani kısaca bu oyunun hırsla oynayan kitlesi bol ve bunların 10-15 hele hele 0-10 yaş arası kişiler olduğunu sanmıyorum. Tabi eq2 wow gibi oyunlar çıkarsa biraz oyuncu kitlesinde azalma görülebilir ama bahsettiğin kadar düşüş olmıcak. Ayrıcana gravity ro2 için hazırlıkların başladığını duyurdu eh o zaman ^^[signature][hline][a.k.a: Sage, Bloodyblade, Gilquaril,Firebat,[Fire]Sage, [SCKF]Firebat, [SoFD]Firebat, Fire-M@n]
Bonus 05 February 2004 20:02 tarihinde demiş ki:

Siz bir de çırpıya para mı veriyorsunuz?
*casts spell:Summon iyi çırpı*
Tamam cinsiyet konusunda gravityyi kandırdım...Çünkü kız karakterler çok tatlı ^^
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lind3r0th, 24 Eylül 2004 10:36 tarihinde demiş ki:
ha ama böle eq2 yada wow gıbı seyler cıkınca oynayan kalırmı bılmem cıddıyım ha ama bence kalır 0-15 yas için harbi eglencelık oyun
birde gecende wow ss lerıne bakarken Ragnarok nıckıyle bır eleman gordum yuh dedım orda bıle var olayı :P ama dogru adam korelı çokta şaşırmadım-,-

ragnarok felaket gibi bir anlamda taşıyor korelinin nicki ordan gelmiş olabilir
Sosyal ağlarda paylaş

Yukarda bi alıntı yapılmıs buyuk ihtimalle anlamadım tam anlamıyla orda "Ragnarok nicikiyle bi eleman gordum" demis biri acıkcası uzuldum cahillik kotu sey ragnarok aslen bi tanrı ismi bu ismi nick yapmakta gayet mantıklı.[signature][hline]Zegna 7.2.2004 tarihinde bir bar cikisi demis ki
Olm adamlar ucuyor bende bisey yok
Olm ne ictiniz ki bu kadar
Biz once rakı ictik..
Eee???
Sonra ben rakı ictim....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Moss, 05 Ekim 2004 01:19 tarihinde demiş ki:
Yukarda bi alıntı yapılmıs buyuk ihtimalle anlamadım tam anlamıyla orda "Ragnarok nicikiyle bi eleman gordum" demis biri acıkcası uzuldum cahillik kotu sey ragnarok aslen bi tanrı ismi bu ismi nick yapmakta gayet mantıklı.

Şimdi bodozlama olarak cahillik kötü bişey demek aptalca olmuskı bunu benım bılmem gereklıde deıl yanı bılmek zorunda deılım ama bılmeyen ınsana bole bodozlama olarak neden bolr bırsey dedın orası daha da ılgınc yanı bırseyler kanıtlarcasına laf etmıssın yanı o nıckın senın dedıgın seyden gelme olasılıgıda war benım dedıgım yerden gelme olasılıgıda war ben sadece ordan gelmıstır dıe dusundum ya harbi bazen cok dusunmeden yazılar yazıyorsunuz benmı cahılım yoksa senmı kralsın anlamadım :D[signature][hline] °_°
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
said:
-Drizzt-, 06 Kasım 2004 01:53 tarihinde demiş ki:
2 gun once basladim oyuna,bugun server bakımda oynayamıyorum,ondan onceki gun oynadım bi tek....
sonuç olarak 1 günde 70/40 assassin yaptım :D

PATI RAGNAROK FORUMUNUN OKUYA BILICEGI EN BUYUK YALAN ODULUNU -DRIZZT- ARKADASIMIZ ALMAYA HAK KAZANDI.....

PM LE TEBRIK EDELIM ARKADASIMIZI LUTFEN:)[signature][hline]---est sularus oth mitas---
Sosyal ağlarda paylaş

said:
luzax-, 06 Kasım 2004 05:05 tarihinde demiş ki:
said:
-Drizzt-, 06 Kasım 2004 01:53 tarihinde demiş ki:
2 gun once basladim oyuna,bugun server bakımda oynayamıyorum,ondan onceki gun oynadım bi tek....
sonuç olarak 1 günde 70/40 assassin yaptım :D

PATI RAGNAROK FORUMUNUN OKUYA BILICEGI EN BUYUK YALAN ODULUNU -DRIZZT- ARKADASIMIZ ALMAYA HAK KAZANDI.....

PM LE TEBRIK EDELIM ARKADASIMIZI LUTFEN:)

sana yalan borcummu var? birlikte takıldığım elmeanların msn lerini vereyim istediğine sor..ayrıca ben aero da oynuyorum o fark var...
Sosyal ağlarda paylaş

Kendisi yasak olduğunu bildiği halde free serverlarda oynamaktadır, bu serverlarda gecede 99 bile çıkarabiliyorsunuz boşuna korkmayın nası oluyor die.
Drizzt bu tür serverların tamamen illegal olduğunu ve hiç bir telif hakkını almadan ro yu kullandıklarını biliyorsun sanırım. Bu yüzden emeğe saygı gösterin ki karşılığında birşeyler alabilesiniz.[signature][hline]Others cannot understand and some watch with fright, but in reality, if he gets mad, nothing in sight can be considered safe.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
0-15 ken nasıl oyunlardan zevk alabiliyorsam 25-35 ken de zevk alabiliyorum; oyunun adı ise ragnarok.:)

wow çikacakmış, eq2 çıkacakmış banane.Onlar çıkınca wow 4 eq 8 çıkacak diye saatlerce oynadığın, emek verdiğini nasıl bir kenara atıyorsun ki?Önemli olan keyif almak, sanal da olsa zaman harcadığın bir şeyin geliştiğini görebilmek [(bunun adı rpg imiş :) ] değil mi?

Oyuna zaman harcayan 0-15 de dahil (!) herkesi selamlar, "Ulpian_tr" (hybrid knight 72 base) ve "Jus~" (dagger rogue 73 base) niklere mesaj atarsanız bereber takılabileceğimizi ve eğer yeni başlamış biri olarak yardım istiyorsanız elimden geleni yapableceğimi belirtirim!!!

Ger? :))))
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...