Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Birgül Ayman Güler şu an Ulusal Kanal'da Canlı Yayın'da

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

çirkin sensin, üste çıkmaya da bak?! ulan adam 5 seneyi aşkın zamandır içeriye atılkdı, yetmedi işinde gücünde siyasetle alakasız oğlunu tuttular içeriye tıktılar. şimdi gelmiş buraya yanarlı dönerli perinçek-apo resimleri koyan adamla beraber türkiye'nin tek haber gibi haber veren, tek adam gibi kanalına bok atıyorsun?! ben mi kişiselleştiriyorum, sen mi kişiselleştiriyorsun?
Sosyal ağlarda paylaş

bırak bu ucuz numaraları sufi. sana ne benim ne yiyip yemediğimden. sen önce haklı ile haksızı öğren. ne bilirsin ulusal kanal ile ilgili de nesine dahil oluyorsun bu tartışmanın? kendin pişir kendin ye kanalıymış? bir tane yalan haberini söyle bakalım ulusal kanalın ben de o zaman kabul edeyim vay lan haklısın diyeyim.
Sosyal ağlarda paylaş

Friendly fire degil yaptigim, manasiz her dusunceyi elestiri hakkim var, hukumeti yoneten zihniyetten tiksiniyor olmam demek her mualifim diyenin pesinden tuzlukla kosmami gerektirmiyor ki daha onceki yazilarimdada yazdim sebebini, din haric otoriterlik, fasizan tavir ve kendi disindakileri hor gorup yok sayma bu toplumun parcasi

Hak ve ozgurluklere saygisi olmayan her hariket benim icin ayni, ha dincisi gelmis ha komunsiti farketmiyor, bugun akp gidip isci partisi iktidar olsa yapicaklari ilk is akplileri daha sonrada kendilerine muhalif olanlari eften puften sepeblerle iceri tikmak olucak, birbirinin yasam hakkina saygi duymayan kitleler yaratildi zaten bu ulkede, zalime karsi potansiyel zalimi savunmak ahmakliktan ote bisey degil benim icin

Hukumete alternatif arayisinda olan hariketlerede ayrica buyuk zevkle saldiriyorum, ulkenin yarisini birlestirmeyi basarmis bi partiye karsi muhalefet yapiyoruz diyorlar, muhalefeti icten boluyorlar o kurtcu, su bilmemneci vs vs diye, sonra perinceke niye maşa diyorsun denıyor

Once bi kendi aranizda fikir ve lider birligine ulasin akpliler gibi, sonra iktidara oynarsiniz
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

Hak ve ozgurluklere saygisi olmayan her hariket benim icin ayni, ha dincisi gelmis ha komunsiti farketmiyor, bugun akp gidip isci partisi iktidar olsa yapicaklari ilk is akplileri daha sonrada kendilerine muhalif olanlari eften puften sepeblerle iceri tikmak olucak, birbirinin yasam hakkina saygi duymayan kitleler yaratildi zaten bu ulkede, zalime karsi potansiyel zalimi savunmak ahmakliktan ote bisey degil benim icin

Yanılıyorsun. Evet hepsi yargılanacak, ama yasalara göre, düzgün bir şekilde. Ve de canlı yayımlanacak televizyondan. Tüm millet şahit olsun suçlarına.
Sosyal ağlarda paylaş

he ya, bu da var he.
sen olmamış bir şey için nasıl "bunlar iktidara gelince kesin aynısını yapacaklar" diyebiliyorsun? Elbette ki vicdan denen şey sende de var ve elbette ki ip'in ve ip'lilerin uğradığı haksızlığın sen de farkındasın. Ama bu iktidara geldiklerinde kendilerine yapılanı aynen karşı tarafa yapacaklar anlamına nasıl gelebilir ki?
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

Friendly fire degil yaptigim, manasiz her dusunceyi elestiri hakkim var, hukumeti yoneten zihniyetten tiksiniyor olmam demek her mualifim diyenin pesinden tuzlukla kosmami gerektirmiyor ki daha onceki yazilarimdada yazdim sebebini, din haric otoriterlik, fasizan tavir ve kendi disindakileri hor gorup yok sayma bu toplumun parcasi

Hukumete alternatif arayisinda olan hariketlerede ayrica buyuk zevkle saldiriyorum, ulkenin yarisini birlestirmeyi basarmis bi partiye karsi muhalefet yapiyoruz diyorlar, muhalefeti icten boluyorlar o kurtcu, su bilmemneci vs vs diye, sonra perinceke niye maşa diyorsun denıyor

Once bi kendi aranizda fikir ve lider birligine ulasin akpliler gibi, sonra iktidara oynarsiniz

şu söylediklerin akplilerin icraatlerini tamamen yargılanamaz kılıyor farkında mısın.

10 senedir kanunların anası bellene bellene bir hal oldu. Yapılan sonsuz yolsuzluk hukuksuzluk bu adamlar es kaza yönetimi kaybedip başkaları gelince yargılanamayacak mı "ay şimdi biz bunları yargılarsak intikam almış gibi olur o zaman salalım" mı dencek?

tanımasam ılımlı rasim ozan kütahyalı yazısı derim şu yazıya
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...