Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Seçim haramdır

fenn

Öne çıkan mesajlar

Dil dökcek bisi yok ki. Her ulkenin retarded insani var illaki, 5 yillik isvec seruvenimde 100 tane isveclinin belki 5-6 tanesi ancak retarded cikar asdasd

Ama cok iimis senin kafa tabi, online oyunlara, internete falan dayanarak butun memleketin insanlarini retarded yaptin ya, helal valla
Sosyal ağlarda paylaş

kolektifinsan said:

suudileri bırakıp türkiyeye bakalım

üniversitede türbana özgürlük, her üniversiteye bir cami, cuma saatlerine ders konmaz, cuma günlerine sınav konmaz derken şeriat üniversitesi kurmaya kadar geldi iş. yeni yök yasası geçerse şu aşağıdaki makalede müthiş projelerinden bahsedilen şeriat üniversitesi türkiyede kampüs açacak, özel üniversitelere teşvik kapsamında bizim vergimizle kuruluşuna teşvik verilecek, devlet arazisi bedelsiz olarak kampüs kurulumu için üniversiteye tahsis edilecek

el ele gezen çiftlerin, küpe takan saç uzatan erkeklerin, kot giyen kızların saldırıya uğrayacağı günler yakındır, yaşasın özgürlük yaşasın ileri demokrasi

http://www.timeturk.com/tr/2012/08/31/ezher-turkiye-ye-geliyor.html

gidin abi ülkeden.

iranlılar kaçtılar. şimdi çok büyük bir kısmı mutlu.
kalsalardı çok büyük bir kısmı mutsuz olacaktı.

gidin abi.
Sosyal ağlarda paylaş

Akito said:

Dark_Soul said:

Cipetpet said:

Devamını okuyun ve dinen haram demiş zaten ki islam fıkhında da demokrasi haramdır.çünkü kuran nisa 44 olması lazım ayet şöyle:Allahın indirdiğiyle hükmetmeyenler kafirlerin ta kendileridir der.ha krallık helalmi? O da değil şeyhin fetvası dinen sakıncalı,çünkü Allah kutan da kadın ayrı cennete erkek ayrı cennete girecek demez .üstünlük takvadadır der.kadın erkek Allah önünde eşittir.

Bu da, foruma 6 ayda bir uye olup banlanan takunyacigillerden herhalde.En son gecen ramazan sizin kafadan birisi vardi forumda, gunde 30-40 mesaj ortalamasi olan, ne oldu ona.

sadece bu mesaja göre yazdıysan yaptığın direk din-müslüman düşmanlığı. dallamalık.

Ulan sizi sevmek zorunda miyim? Mal misin? Muslumanim diyeninizde parayi gorene kadar musluman, sonra hepiniz ayni soydansiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Kaliko kendi çapım da zenginim elhamdülillah.beni bu dünya da değiştirecek;insan,maddiyat v.s hepsini atlattık o sınavların...
Kendi çapınız da çevrenize faydanız varmı onu bir düşünün önce...
Milyonlarca liralık serveti olan komşumuz rahmetli olduğunda cenazesini ben,babam 1 komşu ve cenaze görevlisi indirdik ,kefenlettirdik,gömdürdük.onun için yüzüme küfür bile etseniz gülerim lan ben:) ama inancıma hakaret de edebilirsiniz,fakat yanlış aksettirdildiği zaman sözlerimle müdahale ederim.sonuçta açık forum ortamı,inananlar üye olamaz yazılsa ona göre üye olmam zaten gerçekten de.yani ucuz numaralarınızı da kişiliğim gereği farkediyorum,çünkü bazılarınız düz adamsınız be abi...

25-30 yaşına kadar papağanı eğitseniz bazı arkadaşlardan çok kelime dağarcığı olurdu,ama maalesef olmuyor.

Çetin abiyle de dünya görüşlerini paylaşmasam da,vatan toprağını kanının son damlasına kadar savunan asker ruhu gördüğüm için saygım sonsuz...
Sosyal ağlarda paylaş

abi demokrasi dediğin ehven-i şer bir olay zaten.

bir kere "kime ve neye göre baz alınacağı" sorusu doğuyor.
örneğin bana sorsan, dahi anlamına gelen de nasıl yazılır bilmeyen adamın bırak oy kullanmasını, nefes almasını bile yasaklarım.

"bu kadar basit bir şeyi beceremeyen, herkez yazan gerzek ölsün" derim ve kendi çapımda haklı dahi sayılırım.

ancak bu bir kriter midir?
elbette değildir.

onnnçün demokrasi ehven-i şerdir zaten. olası sistemler içinde en iyisi, ancak aslında son derece hastalıklı ve aptalca.

"çoğunluğun dediği olur" düşüncesi bir kere sakat.
ama insan dediğin, son derece hastalıklı ve vasat bok parçasının her bir şeyi sakat ki, nesi normal olacak!

her halükarda demokrasi şeriattan da, şeriatın getirdiği salaklıklardan da iyidir.
Sosyal ağlarda paylaş

Kaliko said:

Akito said:

Dark_Soul said:

Cipetpet said:

Devamını okuyun ve dinen haram demiş zaten ki islam fıkhında da demokrasi haramdır.çünkü kuran nisa 44 olması lazım ayet şöyle:Allahın indirdiğiyle hükmetmeyenler kafirlerin ta kendileridir der.ha krallık helalmi? O da değil şeyhin fetvası dinen sakıncalı,çünkü Allah kutan da kadın ayrı cennete erkek ayrı cennete girecek demez .üstünlük takvadadır der.kadın erkek Allah önünde eşittir.

Bu da, foruma 6 ayda bir uye olup banlanan takunyacigillerden herhalde.En son gecen ramazan sizin kafadan birisi vardi forumda, gunde 30-40 mesaj ortalamasi olan, ne oldu ona.

sadece bu mesaja göre yazdıysan yaptığın direk din-müslüman düşmanlığı. dallamalık.

Ulan sizi sevmek zorunda miyim? Mal misin? Muslumanim diyeninizde parayi gorene kadar musluman, sonra hepiniz ayni soydansiniz.

terbiyesiz herif sevmek zorunda değilsin ama hakaretvari konuşursan da ağzının payını alırsın. adam olmadığın müddetçe inandığın dinin önemi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Dasaa o zaman çoğunluğun başa getirdiği x partiyi ,hatalarıyla,doğrularıyla kabul edebiliyormusun? Cevabın evetse demokratik bir herifsin.ama benim gibi rahatsızsan,demokrat değilsin işte bu kadar uzatmanın anlamı yok.demokrasiye inanmıyorum.bunu da x şehrinin belediye başkanının yüzüne söyledim.mahkemeye vereceğini söyledi,cehennemin dibine kadar yolun var dedim.vicdanı hür bir dünya vatandaşıyım ben :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...