Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2013 model yeni parti muhabbet yavrularım ve kısa film

mytheron

Öne çıkan mesajlar

Evet bir önceki kuluçkadaki 4 yavruyu satmıştık,yeni çıkan bu yavrularımda 30-40 günlükler birbirinden sağlıklı ve özel bakımlıdırlar.

Almak isteyen olursa danesi 50tl
6 yavru var 1ini kendime ayırıyorum diğer 5ini satıyorum.
Ele alışıklar,birbirinden akıllı ve yaramazlar.
önceki başlık
Satılan yavrular

İstanbul içi elden teslimat harici dışarı göndermiyorum.Esenler ve yakınlarına kendi aracımla üşütmeden etmeden teslim edebilirim,zaman zaman anadolu yakasınada geçmekteyim ortak bir noktada buluşup anadoluda olduğum zamanda getirebilirim karşıya.

Cinsleri sarılar lutino ve yeşiller yerli(anne yerli baba lutino olduğundan)

Yavrular satılmadan önce kısa bir video çektik umarım beğenirsiniz :)

Özet olarak M.Ö 3 binli yıllarda 6 tonluk mamutu yenmeye çalışıp başarılı olamayan 2 muhabbet yavrusunun(ozamanki ismi Melopsittacus undulatus) beceremeyip aileyi toplamasıyla ortaya çıkan görüntüleri paylaşıyorum.
Son kareden sonra Mamutta sürüyü toplayınca olay büyümüş ve kuşlar kaçışıp ''Olum sen bizim mahalleden geçersin,aklını alıcam senin aklını..'' diyerek olmayacak tehditler savurarak o anlık geri çekilmişler C:-)

The Lord of the birds

Sosyal ağlarda paylaş

mytheron said:

Ev cümbüşe döndüğünden ve her 2 ayda bir 6-7 yavru çıktığını düşünürsek ve bu kuşların anası daha yavrular yuvadan atlamadan 2. yumurtayıda yumurtladığını düşünürsek öldürecek halim yok bu pambukları.
kapiş?

Anaları böyle kuluçka makinası gibiyse, mamutun yanına şundan al bitane de bari sdf
http://lh5.ggpht.com/-VGm0ofY-xko/RvvjRYUkAHI/AAAAAAAAFMA/RJqWIHblz5Y/DSCN4077.JPG
Sosyal ağlarda paylaş

ahahahahahaha aynı aynı
abi bu kuluçkadan sonra dinlendirecektim 1 ay kadar,ama hiç tahmin etmiyordum son 2 yavru yuvadayken bir baktımki gene yumurtlamış,babaları çok azman boş bırakmıyor tuttuğu yerde..öpüyor
"Tatar Ramazan" said:

mytheron said:

Ev cümbüşe döndüğünden ve her 2 ayda bir 6-7 yavru çıktığını düşünürsek ve bu kuşların anası daha yavrular yuvadan atlamadan 2. yumurtayıda yumurtladığını düşünürsek öldürecek halim yok bu pambukları.
kapiş?

Anaları böyle kuluçka makinası gibiyse, mamutun yanına şundan al bitane de bari sdf
http://lh5.ggpht.com/-VGm0ofY-xko/RvvjRYUkAHI/AAAAAAAAFMA/RJqWIHblz5Y/DSCN4077.JPG
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...