Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İbonun albumu cıktı

Reis

Öne çıkan mesajlar

hangi gitaristle çalışmış bu albümde?[signature][hline]
-oğlum saçını kestir toka takacak kadar uzamış
-hocam okul kurallarına uyuyorum ama.yönetmeliğe göre ensenin açık olması ve saçın kulak memesini geçmemesi gerekiyor.yan istersem neslihan yargıcı gibi tepeye kadar kule yapabilirm
-e peki

son projem:tüm sevgililerine şarkı yazan adam.ancak şarkı aynı sadece isim bölümünü değiştiriyor

o kadar progresifim ki anlatamam

Sosyal ağlarda paylaş

guzel yarım
benim garım
ellemeyin yakarım
hobaaaaa[signature][hline]
-hocam okul kurallarına uyuyorum ama.yönetmeliğe göre ensenin açık olması ve saçın kulak memesini geçmemesi gerekiyor.yan istersem neslihan yargıcı gibi tepeye kadar kule yapabilirm
-e peki

son projem:tüm sevgililerine şarkı yazan adam.ancak şarkı aynı sadece isim bölümünü değiştiriyor

Sosyal ağlarda paylaş

guzelde onceki daha bi guzeldi bence..
Ayrıca hani o adnan şensesin arkadaş parçası varya;onu soylerken sonunda rakı kadehlerını tokusturması cok hos olmus..
remıxler harıc ok hos bence[signature][hline] Kendercik, 08 Kasım 2004 15:56 tarihinde demiş ki:
Metroseksüel kelimesini ilk duyduğumda aklıma İstanbul metrosunun tuvaletlerinde sevişen eşcinsel oğlanlar gelmişti.

--------------------------------------------
zgrw, 16 Kasım 2004 22:07 tarihinde demiş ki:
hmm paticiğin büyüklerinden olmasakta öpersen harçlık veriris :-p
Sosyal ağlarda paylaş

hellerce yeah[signature][hline]
-e peki

Sosyal ağlarda paylaş

valla aramam guzel bide adını bilmiyorum konserindede soyledigi 'Kız ben seni vurmazmıyam,saçlarından asmazmıyam' var oda baya guzel..Bu album oncekıne gore daha bı harekelı olmus[signature][hline] Kendercik, 08 Kasım 2004 15:56 tarihinde demiş ki:
Metroseksüel kelimesini ilk duyduğumda aklıma İstanbul metrosunun tuvaletlerinde sevişen eşcinsel oğlanlar gelmişti.

--------------------------------------------
Batilc, 14 Kasım 2004 22:20 tarihinde demiş ki:
No Command!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Suark, 18 Kasım 2004 10:23 tarihinde demiş ki:
valla aramam guzel bide adını bilmiyorum konserindede soyledigi 'Kız ben seni vurmazmıyam,saçlarından asmazmıyam' var oda baya guzel..Bu album oncekıne gore daha bı harekelı olmus

ya dalga geçiyorsunuz da bizim iqmuz yetmiyor anlamıyor muyuz yoksa ciddi misiniz sahiden de?yani eğer ciddiyseniz ibo ya gerek kalmadan ben kendi kendimi vurabilirim.[signature][hline]
-e peki

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...