Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hamer gitarima dimarzio X2N

kturumtay

Öne çıkan mesajlar

Tremola 2 hm 1 single lı slammer hamer gitarimı X2N taktırmayı dusunuyorum alttakı hm yı cıkartıp bunu takacam usttekı hm ve singledan cok memnunum baya guzel ses verıyor ama jackson fanatıgı oldugum ıcın boyle bişi yapıyorum ne dersıız[signature][hline]Dunya delikanli olsa yuvarlak olmazdi

[Bu mesaj kturumtay tarafından 16 Kasım 2004 14:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

tremola nedir ya! salak mısınız neden herkes tremola diyor şuna! senin adın ahmetse mahmut deyince insanlar bakar mısın!

üf birşey demeyeyim diyorum...[signature][hline]
-oğlum saçını kestir toka takacak kadar uzamış
-hocam okul kurallarına uyuyorum ama.yönetmeliğe göre ensenin açık olması ve saçın kulak memesini geçmemesi gerekiyor.yan istersem neslihan yargıcı gibi tepeye kadar kule yapabilirm
-e peki

son projem:tüm sevgililerine şarkı yazan adam.ancak şarkı aynı sadece isim bölümünü değiştiriyor

o kadar progresifim ki anlatamam

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Norton_Antor, 16 Kasım 2004 17:17 tarihinde demiş ki:
tremola nedir ya! salak mısınız neden herkes tremola diyor şuna! senin adın ahmetse mahmut deyince insanlar bakar mısın!

üf birşey demeyeyim diyorum...

Orda editlenmeden önce Tramola yazıyodu. Tramola bi gemicilik terimi,bana da tuhaf geldi. Acaba gitarda da böyle bişey mi var diye şaşırdım o yüzden tramole nedir diye sordum. Süper gitarist(!) Delannarosse arkadaşımız çok fena ezdi beni. Eyvah ezildim![signature][hline]Zegard 50 Animist/Hibernia - Lancelot
Crosby,Stills,Nash & Young

[Bu mesaj Sensible tarafından 16 Kasım 2004 17:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya bence sen biyerde bi tane gçrmüşsün" aha züper "ddeyip bodoslama dalıosun.şu anda özenti modunda davranıosun bence.cidden jackson tarzı bişey ne demekYA?[signature][hline]
-oğlum saçını kestir toka takacak kadar uzamış
-hocam okul kurallarına uyuyorum ama.yönetmeliğe göre ensenin açık olması ve saçın kulak memesini geçmemesi gerekiyor.yan istersem neslihan yargıcı gibi tepeye kadar kule yapabilirm
-e peki

son projem:tüm sevgililerine şarkı yazan adam.ancak şarkı aynı sadece isim bölümünü değiştiriyor

o kadar progresifim ki anlatamam

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...