Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Apo haini ile ne görüştüğünü,neden görüştüğünü yazmış

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

KuddusiMavra said:

her zamanki gibi başlığın ırzına geçilmiş ama ben yine de bazı arkadaşların okuyup bir şeyler öğrenmesini umuyorum. troleybüsçüler zaten her zaman var...

abicim sen konuyu acmissin, güzel, bilgilenen bilgilensin, okumayan ya da kafası basmayanları görüp ayırt edebiliyoruz zaten direk
sen münakaşaya niye giriyorsun birebir bunlarla anlamiyorum
haberi ver geç
eyv
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

KuddusiMavra said:

her zamanki gibi başlığın ırzına geçilmiş ama ben yine de bazı arkadaşların okuyup bir şeyler öğrenmesini umuyorum. troleybüsçüler zaten her zaman var...

abicim sen konuyu acmissin, güzel, bilgilenen bilgilensin, okumayan ya da kafası basmayanları görüp ayırt edebiliyoruz zaten direk
sen münakaşaya niye giriyorsun birebir bunlarla anlamiyorum
haberi ver geç
eyv

haklısın fistan,huyum kurusun.
Sosyal ağlarda paylaş

çetin abiye dokunmayın olm,0.4 oy alıp da partisini bu kadar savunan bir adam tanımadım ben,bırakın barajı atlasınlar efendim,birde akito;arkadaş bazen ayarın kaçıyor,lpg ci ye git de ayarını yapsınlar ara sıra asdasdasd

edit:çetin abi baştan sona okudum da,bana şunun cevabını verebilirmisin?

nizami bir askeri birliğe,konuk cumhurbaşkanı geldiğinde selam verdiği gibi,neden pkk teröristlerine selam veriyor doğu perinçek apo ile beraber?

2-gazeteci sıfatıyla gittiyse eğer,karanfil uzatmak ne demek abi?

ikimiz bir fidanın,güller açan dalımıyız demek?

3-mehmet ali birand'a hem nalına hem mıhına vururken,m.ali birand'ın böyle fotoğrafları yok iken vatan hainliğiyle itham ediliyor,doğu perinçeğe vatansever gözüyle bakıyorsanız eğer doğu perinçeğin vatanseverliğini nereye oturtturuyorsunuz?

4-gerçek bir vatansever,sabah akşam küfrettiği amerikanın otomobiline neden biner?

bir bülent ecevit örneği varken (ki siyasi görüşlerini onaylamam sevmem de) son vatansever olarak gördüğüm ecevitin uygulamaları ortadayken neden araç olarak lada veya doğu alman araçları kullanmamıştır da amerikan araçlarına binmiştir?

5-80 öncesi fikirleriyle sonrası fikirleri arasında,tayyip erdoğanın yaptığı takiyyeden farklarını söyleyebilirmisiniz?

katılımcı arkadaşlara başarılar diliyorum ...
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

levent kirca gelecek secimde iktidariz diyor valla, bilmiyorum
isci partisi gumbur gumbur geliyor

abi bırak ya,kardeşim de çetin abiden hallice işçi partiliydi,2002 seçimlerinde ordu arkamız da,barajı atladık geliyoruz diye afişleri yapıştırken dalga geçmişliğim vardı,0 küsür oy aldıkların da 1 hafta parti de yatıp kalkmışlardı,gs nin 6-0'lık hezimeti gibiydi :D
Sosyal ağlarda paylaş

Cipetpet said:

çetin abiye dokunmayın olm,0.4 oy alıp da partisini bu kadar savunan bir adam tanımadım ben,bırakın barajı atlasınlar efendim,birde akito;arkadaş bazen ayarın kaçıyor,lpg ci ye git de ayarını yapsınlar ara sıra asdasdasd

nizami bir askeri birliğe,konuk cumhurbaşkanı geldiğinde selam verdiği gibi,neden pkk teröristlerine selam veriyor doğu perinçek apo ile beraber?

3-mehmet ali birand'a hem nalına hem mıhına vururken,m.ali birand'ın böyle fotoğrafları yok iken vatan hainliğiyle itham ediliyor,doğu perinçeğe vatansever gözüyle bakıyorsanız eğer doğu perinçeğin vatanseverliğini nereye oturtturuyorsunuz?

4-gerçek bir vatansever,sabah akşam küfrettiği amerikanın otomobiline neden biner?

bir bülent ecevit örneği varken (ki siyasi görüşlerini onaylamam sevmem de) son vatansever olarak gördüğüm ecevitin uygulamaları ortadayken neden araç olarak lada veya doğu alman araçları kullanmamıştır da amerikan araçlarına binmiştir?

5-80 öncesi fikirleriyle sonrası fikirleri arasında,tayyip erdoğanın yaptığı takiyyeden farklarını söyleyebilirmisiniz?

Her andavala bu sorularının cevaplarını mütamediyen verecek değiliz. Az araştır da oku ne, nedenmiş diye.
Sosyal ağlarda paylaş

liberal parti belediye başkan adayı ile hepar şeyside vardı burda

hayır bi akboy filan çıksada yanaşıp işimizi gördürsek, hep marjinal 0,25 oy alamayan partilerin adamları TEK BAKŞINA IKTIDAR sloganları ile fink atıyor

zaten perinçek iktidara yürüyordu korkup önünü kestiler

24 Aralık 1995 Doğu Perinçek 61.428 %0,22 0/550
18 Nisan 1999 Doğu Perinçek 57.593 %0,18 0/550
3 Kasım 2002 Doğu Perinçek 160.227 %0,51 0/550
22 Temmuz 2007 Doğu Perinçek 124.526 %0,36 0/550

1994 Doğu Perinçek 79,588 % 0.28 0
1999 Doğu Perinçek 66,175 % 0.21 0
2004 Doğu Perinçek 79,774 % 0.25 0
2009 Doğu Perinçek 114,243 % 0.29 0

hayır ana muhalefet partisinin bile tek başına iktidar şansının olmadıgı bir ülkede buçukluk bile olamayan partiler neden hala fonksiyon gosterir? seçim barajı toptan kalksa bile 1 milletvekili çıkartma şansları yok adamların

ve inatla aynı lider, ulan deniz baykal bile koltuktan inebildi, 30 senedir doğu perinçek hala

avrupadaki işçi partilerinde takip bile edemiosun kim başkan oldu kim istifa etti, bizimkilerin sosyalizminşn başında nasyonel oldugu için hala fuhrer perinçek

bizede sieg heil demek düşer
Sosyal ağlarda paylaş

Cipetpet said:

Çetinin devreleri yaktın

Al gırdın gırdın
Sosyal ağlarda paylaş

devre yakcak bişey yok orda
hepsinin cevaplarını pekaziz2in dedigi gibi arastirip bulabilirsiniz
dogu perinceke oy atmadim sevmem ama yaptıkları ve tr ye etkisi, söyledikleri vs. dogrulugu ve yanlıslıgı, aldigi oy oranları ile cevap vermenin ilgisiz ve alakasız bi şey oldugunu anlamaniz lazım
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

said:
2009 Doğu Perinçek 114,243 % 0.29 0

kassam ben alirim sanirsam ya bu kadar
feysten yardirsam daha fazla alirim o net.

seçime katılabilmek için zaten her ilde olman lazım, o kadrolar ve ailelerini toplayınca minumum %22.67 mi ne ediyor kaba hesapla, 20 altında oy alana o yuzden parti uyelerınden bıle oy gelmemiş diyotlar
Sosyal ağlarda paylaş

hayır fistan,doğu perinçek ve işçi partisinin durumu aynen şu ilan da ki gibi...

http://www.sahibinden.com/110577715

ama ilanda ki gibi,sadece plakaları gözüküyor,asıl gözükmesi gereken yerleri böyle bir muziplikle saklıyorlar zaten ki,fikir bağlamın da diyorum.
mhp=ip diyorum başka da birşey demiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

devre yakcak bişey yok orda
hepsinin cevaplarını pekaziz2in dedigi gibi arastirip bulabilirsiniz
dogu perinceke oy atmadim sevmem ama yaptıkları ve tr ye etkisi, söyledikleri vs. dogrulugu ve yanlıslıgı, aldigi oy oranları ile cevap vermenin ilgisiz ve alakasız bi şey oldugunu anlamaniz lazım

doğru.
defalarca aynı şeyler sırf bu forumda bile yazıldı,çizildi.
başbakan,mit müsteşarı,chp genel başkanı, tonla siyasetçi,gazeteci,yazar,sanatçı "barış için, kanı durdurmak için iki taraf elinden gelen her şeyi yapmalı" mesajlarını vererek Apo haini ile görüşmeleri meşrulaştırırken neden hala bunlara takılmazsınız da oraya ne için gittiğini açık açık söyleyen bir adama; üstelik Apo haini de doğruladığı halde hala "karanfil neden verdi, neden aldı?" sorularını sorabiliyorsunuz arkadaşlar? Bakın, geçen hafta 3 tane Pekakalı hain öldürüldü, gördünüz mü Diyarbakır'daki cenazeyi? Milyon kişi karanfil,gül,ot-bok bırakmamışlar; üzerine bir de pekaka paçavraları ile sardıkları tabutlara cenaze töreni yapmışlar. Apo'nun kendisine uzattığı karanfili,çiçekleri alıp geri Apo'ya uzattığı fotoğraflar Diyarbakır'daki görüntülerden daha mı çok etkileyici?

Sorunun cevabına dürüst cevap verebilir misiniz? Bilemiyorum.
Ama bir siyasi partinin aldığı oy oranı ile o siyasi partinin desteklenmesi ile partinin politikalarının doğruluğu ya da yanlışlığı arasında nasıl bir bağlantı kurabiliyoırsunuz? Bunu biriniz yapsa diyeceğim,"ulan adam zaten salak" ama yok kardeşim,birkaçınız birden aynı argümana sarılıyorsunuz? Bu mantığa göre 50% oy aldığına göre AKP çok mükemmel ideolojisi var, büyük işler yapıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu eleştirileri çok duyduk biz. Viktor'a da elli kere çeşitli sorular sordum, ithamlarda bulundum bir tanesine cevap vermedi.

Fatih Altaylı'nın Levent Kırca'yla programı sonrası yazısı var ya çok komik, Viktor'un durumu da aynı öyle.

Yeni arkadaşlar da biraz önceki abilerinden birazcık öğrensinler nasıl çamur atılır, konu nasıl alakasız yerlere çekilir vs.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...