Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sacredı bitirdim ama bitmio bakın bi

Xanthe

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar sacred ı btirdim sonund abi eyre gate açılıo oetada entegram war ve buyuculer çıkıo birde baroness ııo hepsini zıbartıyorum ama ordan çıkamıyorum ne gate war ne bişi bilen warsabı solesın deli etti...[signature][hline]Her zaman tek tabanca;
Xanthe...
(Taklitlerimden kaçının.)
Sosyal ağlarda paylaş

werdiin linkten bişi bulmadım bitiren bıiri anca yardım edeblir ban bnm kanımca.Bakın bidaa özetliyim;
Ben demodaki deamonı oldurdum(elementlerı topladıktansonra summonlayıp)
sOnrra sakarra (benden arcainin kalbini çaldı)necromencere donustu ve bana shaknar nurun kalesıne onu bulup oldurmem için gorev verildi fakat oraya gittim içeriye girdiim de gate açıldı gateden girip içerdeki 4-5 mage yı oldurdum birde barones mi ne war onu da oldurdum fakat ordan geri çıkış yok bunun nedeneı bılen warmı acep..
Bi not daha charı exportlamamı söledibana oyun onuda yaptım o gate e girmeden once biri solesin çıldırıcam )

[Bu mesaj Xanthe tarafından 16 Kasım 2004 18:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

orda işte heart of ancariayı çalan elemanı kesiceksin. (kadın olup sonra erkek olan işte).
onu kesince bitiyo.. exportun olayı şu.
karakterini exportlayıp daha zor olarak devam etmen için çunku bitirince bi demo sonra ana menu yapıyo oyun :D.
ayrıca exportu (mesela vampirde anlatıyım) oyuna baslayıp hardhit i alıp kullanıp export edip tekrar bşalayıp tekrar hard hit edinmek içind ekullanabilirsin.. yalnız delay time ı uzuyo çok abartma. :D
eğer o son adamı bulamıyosan load yapmanı oneririm.. buglı bir oyu nbiras. banada olmuştu glaiba (çok oldu oynayalı)
Sosyal ağlarda paylaş

angel karakterinin ismi değil de seraphim oluyosa. yukarı git adamları kes.. bi tane ozellikli olan var hatta. orda 3 kaldı 4 kaldı yazıcak bitincede group eliminated.. aran oralarda bitmediyse biri kalmıştır.. (river pirates dı adı galiba)
bu arada karbi güç görmek istiyosanız vampirle oynayın :d.. geçeleri dehşet bişi hatun..
ve evet oyun = bug. 2 tane aynı zırh. herşeyi aynı isim resim vsvs.. birini giyiyorum speed 100 e düşüyo. diğeriyle sağlam. ne anlıyo bu oyun? :D
Sosyal ağlarda paylaş

hava su ateş toprak onları alıyosun son element i hatırlamıyorum ama haritada her yer gozukuyo ztn.. (bu oyunu bitirdiğin yer varya. oradan galiba)..
wood elf guzel aslında.. sabahları vampiri bile indirir :D (gece tek geçerim :P)
bu arada wood elf oynamışın madem. attayken hard hit yapınca mind control yapıyodu bneim vampir.. sendede öyle bişi varmı?
Devam: hatırladım galiba şu ogreyi gruba alabildiğimiz yer olması lazım.. koşa koşa geçmiştim valla.. çok yaratık çıkıyo orda ..

[Bu mesaj LethE tarafından 17 Kasım 2004 23:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

aT KULLANMIYORUM QUİCK AS FLASH DİYE I BUYU WAR AKADIN YILDIRIM GIBI HIZLI OLUO ATIN 2 KATYI HIZLI KOŞUO 22SN BOYUNCA VE(caps açık kalmış)ve ok atma hızıda 2 kat hızlanıo şöle solıyım o yolda gorduun sana ok atan tıpler warya onlar bana 1 ok aatarken asgarı 5-6 tane 300er damegelık ok atıorum combo artıs yane dıre sılah dameglı ama multı hıt yaptımmı 2000 dmg asgarı bide arkasından 3 ok sallama war oda damge yukselıo yıne coşuo şöe solıım oyunda silverda bi canavara daldım cnavarınlogsdan baktım 7500 hpsi wardı bi combo yaptım multı hıt har hıt 3 lu ok 3lu ok 7500damge werdi:)

[Bu mesaj Xanthe tarafından 17 Kasım 2004 23:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu bulsam keşke.. bi mmulti atardık (gerçi char yapcaz daha :( )
bu arda speed max 220 oluyo ve benden hızlı at goremedim :d.
zaten oyun constitution + armorer (emin deilim isminden) eapon lore + sword lore .. bundan ibaret... riding ide saolsun su görevi için aldık :D
oyunu bronz dami oynuyodun?.. (gold da ztn başlıyamazsın.. direk ölüyosun)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...