Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık LOL acc EU WEST 70tl

brqy

Öne çıkan mesajlar

58 tane champion vardır. Nick: Catasrophe . Hiçbir cezasi yoktur. EU WEST sunucusundadir. Fiyat 70tldir. İletişim için 0534 831 81 58 ya da forumdan mesaj olarak atabilirsiniz.

SKINLER 33 skin

Midnight Ahri
Golden Alistar
Almost-Prom King Amumu
Goth Annie ( Rare Skin)
Piltover Customs Blitzcrank ( Legendy Skin)
Urfrider Corki
Battlecast prime cho'gath ( Legendy Skin)
Mr. Mundoverse
Vandal Gragas
Mafia Graves
Frostblade Irelia
Vandal Jax
Phantom Karthus
Slay Belle Katarina
Karate Kennen
Tranditional Lee sin
Glacial Malphite
Totemic Maokai
Blackthorn Morgana
Demolisher Nunu
Sewn Chaos Orianna
Masked Shaco
Warlord Shen
Divine Soraka
Bloodstone Taric
Super Teemo
Rocked Girl Tristinaa
High Noon Twisted Fate
Firefang Warwick
Undertaker Yorick
Shockblade Zed
Championship riven ( Legendy Skin)
Heartseeker Vayne

Toplamı 30K Civarı Riot Point tutuyor

RUNELER 9 Sayfa

AP Rune: +24 Magic Resist at lvl 18, +15 Ability Powe, +13 Armor, +8 Magic Penet.
AD Rune: +24 Magic Resist at lvl 18, +11 Physical Damage, +13 Armor, +5 Armor Penet.
Support Rune: +3 Gold per 10, +21 Armor, +24 Magic Resis.
TANKY Rune: +52 Health, +25 Armor, +24 Magic resis.
AP TANKY Rune: +26 Heal, +24 Magic Resis, +5 Ability Power, +19Heal at lvl 18, +21 Armor, +3 Magic Penet.
Pasif Solo RUNE(DEF AD): +5 Phycial Damage, +25 armor, +24 Magic Resist at lvl 18
Mao Jungler: +24 Magic Resist at lvl 18, +10 Ability Power, +15% Attack Speed, +17 Armor
Attack Speed AD: +13 Armor, +24 Magic Resist at lvl 18, +7 Phycial Damage, +15% Attack Speed
Malphite RUNE: +24 Magic Resist at lvl 18, +10 Ability Power, +17 Armor, +8 Magic Penet.

Buda Championlar

Sosyal ağlarda paylaş

Arkadadlar bu dolandirica sakin guvenmeyen. Her foruma ayni sekilde kopyala yapistir yaparak konu acmis. 70tl yi hesabina yatirdim makbuzuda elimde aradim yatirdim dedim. Tamam ben dershanedeyim eve geciyorum bilgileri 14.00 gibi atarim dedi. Daha sonra 2 gun boyunca telden aaradim numarami oto mesgule ayarlamis ulasamiyorum.

Kisacasi dershane bebesi dolandirici, karakter yoksunu, hirsiz, kul hakki bilmeyen, artik diger sifatlari siz koyin bu tarz bir serefsizdir. Forumada sirf son mesaji atan arkadasi ve digerlerini dolandirmasin diye uye oldum.

Frmtr, donanimhaber ve wow.tr forumlarinda dolandiriciligi anlasilmistir. Yetkili arkadaslardan bu konunun kaldirilmasini istiyorum daha fazla kisi magdur olmasin. Belliki hirsizligi kendine meslek edinmis adi serefsiz
Sosyal ağlarda paylaş

zaten forumda bisey alicaksan once bakican isime ne zaman uye olmus kac msj felan atmis yeni uye ilk mesaj sa o kisiden bisey alinmaz ama 2-3 yillik felan mazisi yuzlerce msj i varsa bi nebze daha guvenilir oda kesin degil
onun disinda uzuldum olanlara git polise oradanda savciliga suc duyrusunda bulun 70 lira diyip gecme bu isi yapanlara ders olsun bi nitelikli dolandirici damgasi yesinde hayati boyunca unutamasin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...