Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[NWN] free nax

UTN

Öne çıkan mesajlar

oo kimler gelmiş :D
hoşgeldin hacı, unuttum gitti valla yoksa söylerdim de mutlaka birileri hatırlıyodur yazarlar hemencik ;)[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

oynayalı bayağı oldu ama orada ya summon ettiğin water elemantalden güç ya da item istemek yerine kilit açmasını istiyordun ya da gonglu odada gongları belli bir sıraya göre çalman gerekiyordu hikayede bir kapışma anlatılıyordu bi tarf ayı çıkarıyor bi taraf kedi falan:)
of çok uzun zaman oldu ama water elemantal olması daha muhtemel...
Sosyal ağlarda paylaş

saol hacı abi.sana master diyebilirmiyim:P
ya orda fıre elemental cıkan portallar vardı ben onları tarumar ettim ondanmı acaba yapamıyorum:)
nax ıle konusunca wızardın notebookunu bul dıyo,orda ne tur bi buyu oldugu yazar dıyor.wızardın notebookunu buluyorum ordada quartz krıstalı ve rakhasha gozunu benım laboratuarda karıstırmak gerek dıyo.işte cozulememyen bı kılıt yaptım bole bole yaptım felan yazmıs.bı de pool a slade dılı atmak gerek felan yazmıs.yanı ben bole anladım en azından.hehehe ingilizce talımı yapmıyoz ne zamandır,belkıde baska bişi diyo eleman.
bakalım biraz daha uğraşıcam olmazsa ıyı kotu kımı gorursem dogramaya baslıcam yıne sınırden:P ondan sonra oyuna yıne sıfıran baslıcam:Pp
Sosyal ağlarda paylaş

gittim gongları caldım belırlı bı sırayla.daha sonra bi tane pedestal acıldı,fire elemental cıktı ortaya.snow globe onun içinden çıktı.asıl görev zaten snow globe u bulmaktı.
ama benım içimde kaldı nax ı kurtaramadım hala:)azdaha ugrasım bakalım.yoksa nax efendı bızımı kafalıyo...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...