Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yağmur

Saeros

Öne çıkan mesajlar

"Diğerleri gitti mi?" Genç adam yüzünü yıkayan yağmur damlalarından gözünü kırpıştırarak kurtulmaya çalıştı. Sesi cılız çıkmıştı. Elleri ve ayakları gittikçe hissizleşiyordu. İki sıcacık kol onu kavrayarak cevapladı "Evet."

Yağmur iki sevgilinin üzerine ağlarcasına yağıyordu. O ikisi, sadece birbirlerine sığınarak teselli buldular. Biri diğerine siper oldu. Hayat onu daha fazla yaralamasın diye.

"Sevgilim, ben ölüyorum." Kız, erkek arkadaşının yüzünü okşayarak onu teselli etmeye çalıştı. "Hayır," dedi "ölmeyeceksin." Bluzunun temiz tarafından bir parça kopararak genç adamın dudaklarındaki kanı sildi. "Ölmeyeceksin."

Herkes gittikten sonra kalan bu iki insan birbirlerine sarıldılar. Gözyaşları gökten düşen damlalarla karıştı. Sokağın ortasında biri diğerini yalnızlığa terketmeye hazırlanıyordu. İstese de, istemese de.

"Lütfen sevgilim, ağlama." Genç adam güçlükle kolunu kaldırarak kızın gözyaşlarını silmeye çalıştı. Kız adamın elini sıkı sıkı tutarak öptü. Adam konuşmaya çalıştıysa da konuşamadı, ciğerlerini acıtan bir öksürükle kasıldı. "Konuşmana gerek yok canım." dedi kız gözlerinde tarifsiz bir hüzünle. Adam son kuvvetiyle kızın saçlarını okşamak için uzattı elini. Son kez aldı o sıcaklığı.

Genç bir kız kalmış sokak ortasında dizleri üzerinde.
İki büklüm olmuş bir karaltının dibinde.
Atmayan kalbini yoklamış genç adamın bir ümitle.
Kollarını sarmış adamın bedenine.
Yağmur ikisini bir almış.[signature][hline]a soulful song, that would not stay.
Sosyal ağlarda paylaş

Yağmuru çok severim
Ustaca yazılmış öykücüklere bayılırım ve takdir ederim
Yağmur altında sevdiğimle birlikte olmayı çok daha fazla severim
Hepsinden çok sevgilimi severim

Ancak buna karşılık böyle bir konuda içimin kararmasından nefret ederim.

Ne var ki bir an bile olsun kara bir tablo kapladı gözümün önünü. Çok başarılı olmuş.

Bir an diyerek küçümsediğim anlamı çıkmasın kesinlikle, tamamen bu anın özelliğindendir. Başka bir zaman olsa yıkılabilirdim de. Ama yıkıntılarımın arasından gün ışığı en fazla bir gecelik uyku kadar uzaktır. O ayrı bir konu ;)

Tekrar teşekkür ederim. Mükemmel yazılmış bir öykücük.[signature][hline]It's "Unix" if it has the "x" sound in its name - the Xbox must be Unix then.

from a discussion on slashdot.org
Sosyal ağlarda paylaş

çok güzel olmuş ya, mükemmel bir anlatım![signature][hline]Halfmumi, 08 June 2003 06:13 tarihinde demiş ki:
açıkcası evlenince karım olursa o yöntemi uygulayacam.

Metboy 19.08.20 22:42 bende türk sağ açarım o sol açarsa ahahha
Othranx 19.08.20 22:42 euheu
Othranx 19.08.20 22:42 sen dopsun orta aç eueh
Metboy 19.08.20 22:42 aefdaeh
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...