Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bülent Arınç'ın yeğeni

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

Akito said:

doğalgaza zam yapılınca ağlanıyor ama doğalgaz firması zam yapmadığı için zarar edince yine laf ediliyor. mantık fena.

dogalgaz firmasinin zarar etmemek icin tek sansi zam yapmak degil. dogalgaz zamlarinin nedeni de firmanin yaptigi zamlar degil.
Sosyal ağlarda paylaş

Akito said:

doğalgaz firması zam yapmadığı için zarar edince yine laf ediliyor. mantık fena.

Bu sonuca nerden vardın? 3. linkteki adam güzel güzel yazmış doğal gazın payının düşürülmediği için daha çok zarar edildiğini vs. Tek cümleyle geçiştirilebilecek bir şey değil yani. Yukarıda da yazdım personel konusunda sürekli torpilin ve adam kayırmanın döndüğü bir kurum dolayısıyla ben güvenmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

olm alakası yok. tamamını oku yazının. bizim çok bilmiş, çok becerikli hükümet doğalgazı çok pahalı alıyor. çok pahalı aldığı doğalgazın fiyatı ile de beceriksizce oynuyor. çünkü başta ankara olmak üzere kendi yönettikleri belediyeler ödemiyor doğalgaz borçlarını. ödemeyince de yerli yersiz zam yapıyorlar. botaş'ın zarar etmesinin en büyük nedeni de belediyelerden (akpli tabi) alacakları tahsil edememeleri. bir yazıyı da tam okuyun olm ya!!!
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

Of abi ne kadar boş bir adamsın. Kendi kendine oyna sen laf dalaşına giremeyeceğim.

Ayrıca AKP seçmeni değilim.

Ayrıca istediğim komutanla dalga geçerim, baban komutansa onunla da geçerim. Seni ilgilendirmez.

uzaykeki, olur mu olm adamın babası komutansa ve sen onunla dalga geçersen herifin doğrudan senin ağzını kırma hakkı var bence...
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

CHP'li olmamama rağmen CHP'ye oy verdim, başka verecek parti olmadığı için iğrenç seçim sisteminden dolayı. LDP'ye vermek istiyordum ama 100 oy aldıkları için toplamda haydi boşa gitmesin AKP'ye yaramasın diye CHP'ye attım.

Pişman mıyım? Evet. Keşke hiç oy kullanmasaydım.

https://dl.dropbox.com/u/18366514/ldp.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

chp seçmeninin büyük kısmının akp seçmeninden bir farkı yok ki, yetmez ama evetçi kafada olman yeter sadece.

ayrıca herkesi kendin gibi görme, yok türbanlı yok dindar diye atamazsın vs vs herkes senin gibi sığ değil bu konularda, niteliğe bakıyor.

Kim bakıyor? Ben sığ değilim, ben bakıyorum mesela. Ben AKP'den önceki Türkiye'yi düşünüyorum da, Cumhuriyet dönemi dahil, kim kendi kafasından olmayanların yükselmesine izin verdi, hangi hükümet?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...