Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kuşadası'nda 10 Kasım Atatürk'ü Anma Yürüyüşü Ağır Cezalık oldu

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

Bazı arkadaşlar Atatürkmüş Türkiyeymiş pek ilgilendirmiyor.Ülke boka sarsa umurlarında olmaz.Senaryo yazayım şu yukarıda ki arkadaşın tek zevki alkol olsun kısa süre sonra yasaklansın hayırlısı der geçer herhalde.Geçen kuzenimin doğum gününde konuşuyorlardı.Müteahhit konusu açıldı hiç birisi akpden haz etmez fakat para gözlerin konuşmasına bakmak lazım.Her birisi şunu dedi şu kadıköyü akp alsa da kat yasası tekrar düzenlense hazır bizim apartmanada girecekler mükemmel olur.İki kuruş para, zevk veya vurdum duymazlık için Türkiye Cumhuriyeti değerlerini ve Atatürk'ü hiçe saymaya hazır bir milletiz.Çok batıyor

Yarın öbürgün bir siyasi parti veya sivil toplum örgütü bu olay için yürüyüş düzenlese kaç pati katılacak ki diyorum ya iki kuruşluk zevk, erteleme ve para tamamen soyunup tekrar başlamak lazım bu işe her şeyden arınıp.

Bu arada sözcü bahsetmemiş fakat dava açılan genç yürüyüşü organize eden ve halkın beğenisini kazanarak yürüyüş sırasında sayısını 5e katlayan tgb bölge yöneticilerinden iki tanesi
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bu foruma sırf geyik değil her türlü olaydan, haberden dem vuruluyor diye giriyorum. Böyle haberlerin ve güncel olayların paylaşılması yararlı oluyor bana göre.. Yoksa bir tadı tuzu kalmaz buraların.. Bu arada konuyu dağıttım konuyla ilgili yazacak bir şeyim yok ama bunu söylemeden de geçmek istemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...