Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Multi Fifa 2005 oynamak isteyen?

Dygrogrand

Öne çıkan mesajlar

Evet Silphanos'la maç yapmayı becerdik.. Gerçi çok fazla uğraştık ama 2 tam 1 yarım maç çıkarttık..

ilk maç ben Bayern Munich oldum o Milan, ben afallamayla beraber ilk golü kalemde gördüm, ama yılmayarak 1-2 önde bitirdim.. (o hosttu dolayısıyla deplasmandaydım .P)
ikinci maç galibiyetin verdigi gazla valencia karşısına Galatasaray ile çıktım. Hakan Şükür'ün kaçırdığı karşı karşıyalar yüzünden uzatmalarda 3-1 yenildim..
Üçüncü maç güçlü bir takım seçmeye karar verip Barca oldum, Silp ise Chelsea'yi aldı. 30 dk.da bulduğum 3 gol sonucu nedense Silphanos tarafından yanlışlıkla :P basılan escapeler sonucu maç yarım kaldı.
Sonuç olarak zevkli oldu ama çok karnımızı ağrıttı.. benim bağlantı haala 256 olmadığından sanırım sorun benden kaynaklı..Ama yine de maç yapmak isteyen olursa beklerim..[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Evet baya zevkliydi maçlar ancak PC'ye reset atmadan 2. maça girince hep hüsrana uğradık nedense. Daha sonradan reset atsam bile yine laglı oldu. Ama doğru düzgün oynayabildiğimiz maçlar yapay zekadan sonra çok eğlenceli geldi.[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a : Grynn , Botanika)
-Est Sularus oth Mithas-
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SilphatosIce_, 25 Ekim 2004 17:45 tarihinde demiş ki:
Olur perşembe, sabaha kadar FIFA.

Argh, karnıma ağrılar girmeye başladı şimdiden :p.

Ne kadar ileri görüşlüymüşüm ya, streaminle denedik şimdi olmadı gene.[signature][hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
-Est Sularus oth Mithas-
Sosyal ağlarda paylaş

streamin host oldu yapabildik ama biraz laggy idi arkadaş :p.
3 maç yaptık skorları vereyim hemen.

Bayern [ben] 2 - Arsenal [streamin] 1

Barcelona [ben] 3 - Arsenal [streamin] 0

Fransa [streamin] 1 - İtalya [ben] 2

Teşekkürler streamin maçlar için.[signature][hline]Silphatos Iceheart
-Est Sularus oth Mithas-
Sosyal ağlarda paylaş

Kariyerime 3 galibiyet daha ekledim, öhöm öhöm :p.

Inter [ben] 1 - Milan [streamin] 0

Porto [ben] 2 - Real Madrid [streamin] 0

Rosenborg [ben] 3 - Italya [streamin] 0[signature][hline]Silphatos Iceheart
-Est Sularus oth Mithas-
Sosyal ağlarda paylaş

Ben hala acı çekerken Carlione geldi ve maç istedi, başladık. Man. United - Porto (ben) yapıyorduk, 1. devrenin sonunda gelen golumle Carlione kardeş yıkıldı sanırım ve çıktı. Ya arkadaşlar yenilirken çıkmayın be -ben hiç çıkmam 10-0 olsa bile :p-. Bu arada bir daha Porto'yu seçmeyeceğim :).[signature][hline]Silphatos Iceheart
-Est Sularus oth Mithas-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...