Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nasil yani bu oyunda hic mi pvp yok simdi?


Solar

Öne çıkan mesajlar

malesef pvp yok.iyi ile kötü arasındada yok ama şu yazını forumdan takip edip okusaydın yada soe'nin sitesinden takip etseydın görürdün.

said:
MorningstarDspna, 15 Kasım 2004 01:29 tarihinde demiş ki:
Everquestte pvp olmamasının sebebi dengeyi bir anda kuramıyacaklarının bilinci.6 ay ile 12 ay süre içinde özel bir pvp serverı açılıcak isteyen burada 0 dan başlıyabilicek.Dengenin sağlandığı düşünüldüğü an oylama ile pvp nin açılmasının istendiği serverlara uygulanıcak!

Bu yukarıdaki iblgiler station sony röpörtajından ingilizce bi dökümandan çevrilmiştir.İlgilenenlerin bilgisine sunarım.
[signature][hline]||Hisar Oyun[b]||
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

Bazı arkadaşlar olayın sıkı takibinde. :)

Arkadaşlar oyunum geldiği gün sony forumlarında pvp serverının tarihinin erkene alınması için baskı yapıcam destek çıkarsanız sevinirim.Başlık açtığım gün paticik ve avaturk forumlarınada ilgili başlıkla ilgili başlıklar açıp link vereceğim.
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

yani bence de 1-2 tane de olsa pvpye izin veren server olmalı bu oyunda eminim çok daha fazla oyuncu katılacaktır böyle bir durumun gerçekleşmesi söz konusu olursa... bu arda umarım bu oyuna da bir suru expansion pack çıkartıp deli gibi para harcattırmaz adamlar diğer everquest duyduğum akdarıyla expansionları çok fazla olan bir oyun...[signature][hline]"In my experience, there's no such thing as luck."

- Obi-Wan Kenobi -
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

×
  • Yeni Oluştur...