Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

puro konusu

GodBlessStoya

Öne çıkan mesajlar

Backwoods balli ya da

Punta cana vanilyali

cikolatali sakin alma agzini zehir gibi yapar sikca icmiyorsan.

normal puroya da girme bence, tadi zannettigin gibi olmuyor pek :)

paketi burda tekellerde 12 lira amerikan pasaji diye bi yer var 8-9 lira.

yilbasi gecesi icin viskiyle, normalde de sutten nescafeyle guzel oluyor.

edit: cafe creme cok hafif ve hemen bitiyor. sigaranin yandan yemisi benim gozumde.
Sosyal ağlarda paylaş

backwoods aldım honeyberry aromalı fakat hiç aroma gelmedi ağzıma.
sonra bi tobaccoshop a girdim creme diye bi ıslak puro vardı galiba,backwoodsta getirebilceğini söyledi.
bide tek tek purolar vardı ballı puro 3 lira, cuba bilmemne tane 10 liradan vardı 3liralık ballı puro nasıldır acaba kalınlardandı
Sosyal ağlarda paylaş

Valla dediklerinden anlamıyorumda benim 10 liraya gördüklerim cuba bilmemne diye yazıyodu galiba,bide ufacık puro gibi şeyler vardı ince ve küçük tek tek satılıyo bi çeşitinde filtre var bi çeşitinin ucu kapalıydı.

Adama sorcaktım bunlar nasıldır falan diye,çakal bi tipi vardı almadan çıktım lol

Ama bu tat konusunda backwoodsa çok kırgınım.
Sosyal ağlarda paylaş

4.5 sene puro içip tütüne geçmiş biri olarak diyebilirim ki aralarında en hafifi backwoods serisi. herkese hitap ediyor gerçekten. tat alamamanın 2 sebebi olabilir. ya paket eskidir veya ince bi delik vardır hava girmiştir ve kurumuştur ya da ihrac edilen ülke değiştirilmiştir. ben başladığımda backwoods hayli tatlıydı. en son 6 ay önce denedim neredeyse şu elektirikli sigara içermişim gibi geldi. tat yoktu yani.

tadımlık önereceğim phillies var. kıbrısta bulamıyorum ben de şu ara. çikolatalıları hayli iyi. backwoods'a oranla daha ağırdır ama rahatsız etmez. tatlı alırsınız, doyurur. bulursanız çikolatalısını deneyin beğenirseniz diğerlerini de denersiniz.

http://www.brighampipes.com/phillies%20cigarillo%20flavours.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
liberal said:

4.5 sene puro içip tütüne geçmiş biri olarak diyebilirim ki aralarında en hafifi backwoods serisi. herkese hitap ediyor gerçekten. tat alamamanın 2 sebebi olabilir. ya paket eskidir veya ince bi delik vardır hava girmiştir ve kurumuştur ya da ihrac edilen ülke değiştirilmiştir. ben başladığımda backwoods hayli tatlıydı. en son 6 ay önce denedim neredeyse şu elektirikli sigara içermişim gibi geldi. tat yoktu yani.

tadımlık önereceğim phillies var. kıbrısta bulamıyorum ben de şu ara. çikolatalıları hayli iyi. backwoods'a oranla daha ağırdır ama rahatsız etmez. tatlı alırsınız, doyurur. bulursanız çikolatalısını deneyin beğenirseniz diğerlerini de denersiniz.

http://www.brighampipes.com/phillies%20cigarillo%20flavours.jpg

selam,
backwoods bittikten sonra ballı puro almıştım pek sevmemiştim , markası falan yoktu tek tek satılıyodu.
Geçen créme metal kutuda 10lulardan aldım ufak sigara gibi çikolatalı biraz ağır ve başarısız gibi geldi,ha başarısız diyebilmek için aşırı noobum bu konuda ama sevmedim yani,aynı şekilde kız arkadaşımda backwoodsu severek içerken bunu 1-2 fırttan sonra attı içemedim dedi.
tobacco shopta sanırım bu philliesten vardı yada başka bi marka hatırlayamadım tam olarak bu creme bitsin ondan alıcam.
bide başka bi tekel bayiide tekli şekilde phillies kalın puro vardı siyahtı çikolatalıymış güzel kokuyodu tanesine 5lira 5li paket 20lira dedi onu denemeyi düşünüyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...