Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

elektro bateri seti

jesterscript

Öne çıkan mesajlar

Elektro davul fiyatları nerden baksan 1200 $ ve üstünden başlar.1200 $'a belki 2. el falan bulursun.
benim 3 arkadaşımda var,birisi 2300 $'a aldı.İçinde 49 adet set var.1600 kadarda percussion,vurmalı nevar neyok birçok ses markası Roland.Diğerininki biraz daha dandik ama oda baya iyi.

Fiyat baya tuzlu anlayacağın.[signature][hline]Web Tasarım
Web Hosting
Hosting hizmetleri

Kimdir bu Korax?
Sosyal ağlarda paylaş

set çokluğu pek sorun değil de "trampette kaç tane ses tonu var?", "padlerin hassaslıkları ne?" gibisinden sorular daha önemli.

yani tatmin edici bir elektro bateri 2000 € civarlarında.[signature][hline]en ince yerim bileğim..!?!

[Bu mesaj Mum_Chamber tarafından 13 Kasım 2004 16:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben pek anlamam ama elektro bateriler çok dandikmiş hep aynı sesi çıkarıomuş falan. tabi gelişmişleri varsa bilemicem[signature][hline]Guitarist Dark Elf Commander
------------
Blackice, 19 Ağustos 2004 03:57'da demiş ki:
OHA PUHUAHEAHAH osurugumdan annem uyanmış Hehahaehah osurdum kapı açıldı direk noluyo olm diyo bi de bılı zort diye çıktı EHeah
Sosyal ağlarda paylaş

ses algıları hiç iyi değil bildiğim kadarıyla.mesela sen bageti bırakıosun zil ğzerine birçok kez sekerek tısssssssssssss şeklinde bir ses oluşturması gerekiyor(davuldan anlamam buna ne denir bilmiyorum).ama mesela bırakıosun bageti zil ğzerine tıs tıs tıs şeklinde tek tek ses veriyor.yani hızlı bir algı sistemi yok.normal davul döver her zaman.ayrıca buna abanamazsın öye aynı hazzı vermez.[signature][hline]administrator error

-oğlum saçını kestir toka takacak kadar uzamış
-hocam okul kurallarına uyuyorum ama.yönetmeliğe göre ensenin açık olması ve saçın kulak memesini geçmemesi gerekiyor.yan istersem neslihan yargıcı gibi tepeye kadar kule yapabilirm
-e peki

son projem:tüm sevgililerine şarkı yazan adam.ancak şarkı aynı sadece isim bölümünü değiştiriyor

o kadar progresifim ki anlatamam

:rock::rock:
Sosyal ağlarda paylaş

Ben 400 milyonada elektronik yamahanın baterisi görmüştüm. 1200$ sanki abartı olmuş ?[signature][hline]Alexi_Septimus, 01 Kasım 2004 17:27 tarihinde demiş ki:
Ölüm yaşamın bir parçasıdır.
Doğduğunuz günden itibaren ölmeye başlarsınız.
Ölüm bir süreçtir, öldüğünüz an ise bunun tamamlanışıdır, bu süreç doğduğunuz zaman başlar.
Sosyal ağlarda paylaş

akita ne ya akide şekeri gibi:)ona dokununca kırılıyorur heralde:)

ya boşverin elektro davul olayını falan... demek isterdim ama yeri olmayanlar için faydalı birşey.bir de kulaklık olayı falan.[signature][hline]administrator error

-oğlum saçını kestir toka takacak kadar uzamış
-hocam okul kurallarına uyuyorum ama.yönetmeliğe göre ensenin açık olması ve saçın kulak memesini geçmemesi gerekiyor.yan istersem neslihan yargıcı gibi tepeye kadar kule yapabilirm
-e peki

son projem:tüm sevgililerine şarkı yazan adam.ancak şarkı aynı sadece isim bölümünü değiştiriyor

o kadar progresifim ki anlatamam

:rock::rock:
Sosyal ağlarda paylaş

off elıme para gecmesı lazım elınde fazla olupta satmak ısteyen warmı desem cok abuk kaçıcak[signature][hline]Ash nazg durbatuluk,ash nazg gimbatul,ash nazg trakatuluk agh burzum-ishi krimpatul...
Ennyn Durin Ultan Moria:Pedo mellon a minno.Im Narvi hain echant:Celebrimmo o Eregion teithnt i thiw hin...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
UltraPsycho, 13 Kasım 2004 23:48 tarihinde demiş ki:
evet abi ne 1200'leri
400 milyona casio var yamaha var
Hatta 200 dolara akita var :)

1200 $ gibi bi fiyat zaten profosyoneller için.
Evde kulaklıkla çalınmak için alınanlardan değil.Yada yeni başlayanlar için.[signature][hline]Web Tasarım
Web Hosting
Hosting hizmetleri

Kimdir bu Korax?
Sosyal ağlarda paylaş

:) benim arkadaşımda olan aletteki modül manyak bişey.
İstersen kaydet üzerinde takıl.Basit bir özellik.O Elektro bateri ve bateriyi bir arada kullanıyo.Sadece elektro'nun cross'u kullanıyo.Alttada görüntü olarak akustik duruyo :D
Sesleri ayırt etmek imkansız.Çünkü gerçekten hiçbir farkı yok.
Ama o alınandan ancak tık tık ses çıkar dediği gibi :)[signature][hline]Web Tasarım
Web Hosting
Hosting hizmetleri

Kimdir bu Korax?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...