Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sw battlefront hakkındaki goruslerim, ve sizinkiler

decoy

Öne çıkan mesajlar

bence biraz bayık bir oyun olmus. degerlendirirsek:

grafikler: ortalamanın uzerinde yani vasat. 6/10

sesler: cok yaratıcı deiller 6/10

senaryo: olmanan senaryonun degerlendirmesini yapamam

oynanış: tuşlar gec tepki veriyor (hayır sorun benden kaynaklanmıyor) 7/10

genel olarak oyun bana beklediklerimi veremedi vasat bir oyun olmus. battlefield tadını alamadım.

bu arada, dark troperlarla nasıl ucuoruz :utaniem:[signature][hline]imzamda komut kullanamıyoruuuum!
:hrr: :hmm: :hrr:
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşın biri sadece battlefront cıktı demis onun disinda bir topic goremedim.

Oyunu cok merak ediyorsanız alın ama 3 cd ye verdiginiz paraya degmez. Kanımca bunun multisi de zevkli olmaz. Bir de oyunun bariz battlefieldden arak yerleri var. Oynayınca anlarsınız neden arak dedigimi. Bunun yerine oynamadım ama en azından 2 cd olan rome total war ı alın daha iyi. İlla da FPS diyorsanız bf vietnamı tekrar kurun. O kadar şeyden sonra ben tatmin olmadım ve bu duygu republic commando da birikti, insanllah o da fos cıkmaz.[signature][hline]imzamda komut kullanamıyoruuuum!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Disappear, 25 Eylül 2004 21:01 tarihinde demiş ki:
oyunun gec tepki vermesi senden kaynaklanir yada release'in dandikliginden ayrica bir topic varken ikincisi ne diye?

1 gb ddr ram ve athlon 2400+ xp nin yeterli olacagini dusunuyorum. Bir de belki de mousumdandır (oldukca kaliteli microsoft kablosuz optik vs) cunku klavyede bu sorun olmuyor.[signature][hline]imzamda komut kullanamıyoruuuum!
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
1 gb ddr a gerek yok abartmıyalım ıyı bı grafık kartıyla full detaıls cart curt oynarsınız.

Ayrıca oyun bence cok guzel olmus At-At lere cabel atıp asagı alıyoruz altındakı trooperlar ezılıyor falan. Battle field dan cok daha guzel en azından cok daha takım oyununa yonelık[signature][hline]Cuce iste bildigin cuce
Sosyal ağlarda paylaş

vasatı ortalamanın uzeri olarak biliyorum yanlıs biliiyorsam affola.
battlefield oyna ardından battlefrontu ac gorursun.
bence guzel degil. oynarken cok baydı cok arac yok zaten. battlefield yuz kat daha eglenceli.
bu da benim şahsi gorusumdur, katılan vardır katılmayan vardır, ben de snin gorusune saygı duyarım.[signature][hline]eger tek bir dilek dileme hakkım olsaydı, bu hakkımı kullanmamayı dilerdim...
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
ya şimdi internette oynuyorum bir serverda oyun bitince takılıp kalıyor yeni konu açmak istemedim o yüzden buraya yazıyorum şimdi benim oyun mu bozuk acaba single player oyunlarda geçiyor hemen menu ye internet uzerinden oynadığımda victory ya da defeat yazıyor sonra o ekranda kalıyor oyun acaba nedendir bunu böyle birşey tecrübe edeniniz oldu mu hiç çok canım sıkıldı bu olaya o kadar da para verdim orjinal oyun bir de...[signature][hline]"In my experience, there's no such thing as luck."

- Obi-Wan Kenobi -
Sosyal ağlarda paylaş

madem orjinal, tektik destek bölümüne bak siteden
çözümü bulamazsan teknik desteğe mail atarsın, çözerler[signature][hline]my god sits in the back of the limousine
my god comes in a wrapper of cellophane
my god pouts on the cover of the magazine
my god's a shallow little bitch trying to make the scene*
Sosyal ağlarda paylaş

ya şimdi pc serverda oynayınca sorun yok dedicaded serverda oynayınca boyle oluyor update notların da sonuna düşmüşler dedicaded oynayanlar en son dedicaded surumunu yuklesinler sorun yaşamamak için diye acaba bununla mı ilgili oyleyse nereden yukleneceği yazmıyor ama...[signature][hline]"In my experience, there's no such thing as luck."

- Obi-Wan Kenobi -
Sosyal ağlarda paylaş

ya şimdi buldum bu dedicated server hedesini de hiç kisme yok mu bu oyunu orjinal alan benden başka siz nasıl oynuyorsunuz bir anlatsanız oyundan sonra diğer haritaya geçmiyor oyun bitince takılıp kalıyor bende...[signature][hline]"In my experience, there's no such thing as luck."

- Obi-Wan Kenobi -

[Bu mesaj fortinbras tarafından 14 Kasım 2004 23:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya beyler bir bilgisi olan yok mu bu konuda dedicated zımbırtısını da indirdim ama bana mısın demiyor ne yapma mgerek pc serverlarda oynadığımda sorun yok dedicatedlarda oynadığımda oyun bitince harita değişmiyor oyun takılıyor... ne yapabilirim bu konuda hiç oynayan yok mu benden başka?[signature][hline]"In my experience, there's no such thing as luck."

- Obi-Wan Kenobi -
Sosyal ağlarda paylaş

said:
decoy, 25 Eylül 2004 20:09 tarihinde demiş ki:
bence biraz bayık bir oyun olmus. degerlendirirsek:

grafikler: ortalamanın uzerinde yani vasat. 6/10

sesler: cok yaratıcı deiller 6/10

senaryo: olmanan senaryonun degerlendirmesini yapamam

oynanış: tuşlar gec tepki veriyor (hayır sorun benden kaynaklanmıyor) 7/10

genel olarak oyun bana beklediklerimi veremedi vasat bir oyun olmus. battlefield tadını alamadım.

bu arada, dark troperlarla nasıl ucuoruz :utaniem:

grafik konusunda katılıyorum

seslere gelince haksız davranmişsın bu oyunun belli bir geçmişi var sesleri değiştirecek değiller ya filmdekilerin aynısını kullanmışlar bence ağlanıcak bi konu değil.

senaryo bana herhangi bir battlefield yada battlefront oyunun senaryosunu söyle bence hiç birinde senaryo yok.

oynanış bence senden kaynaklanan sorun bende gayet iyi sorun yok.

birileri az araç var demiş arkadaşlar SW filmlerindeki bütün araçlar var. ister eski cumhuriyet olsun ister imparatorluk zamanı olsun bütün araçlar var ben bi eksik göremedim (droid ordusunun şu uçan bıke speederı bile var)[signature][hline]Ben ayaktaki dikenim, Kapıdaki cüzzamlıyım, Ensendeki çıbanım, Çorbandaki sineğim,
Korku ve dehşetin habercisi...
Sosyal ağlarda paylaş

yolladım mail bakalım ne diycekelr ama çok saçma bir olay yani harita değişmiyor oyun bitince donuyor sanki oyun yani diğer haritaya geçmiyor sonuçları veren ekran gelmiyor ama bunu sadece multi de yapıyor single da sorun yok... pff...[signature][hline]"In my experience, there's no such thing as luck."

- Obi-Wan Kenobi -
Sosyal ağlarda paylaş

Çok fazla BF kopyası olması dışında pek eksiğini göremedim ben.Her türlü aracı kullanabilmek oldukça hoş.Mesela benim AT-AT kullanma hayalim vardı gerçekleşti :D.Ama belli bir senaryo olmaması ve özellikle Galactic Conquest'in birbirinin tekrarı olması can sıkıcı.[signature][hline]Eaglef Ifock |SWG|(Retired)
Forgon,the space orc |EVE|(Retired)

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...