Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kulak tıkanıklığı nasıl geçer

Wolas

Öne çıkan mesajlar

Wolas said:

ben bi sauna yapıcam bugün ondan sonra yarın da devam ederse doktora gitmeyi düşünüyorum bu arada saat 5 oldu çınlama devam ediyor sabah 7 de tıkanıkla başladı 12 de çınlamaya çevirdi ekranını yeni açmış olan okuyucular için özet geçeyim asduash

Sauna kar etmez pek, mutlu sonlu masaja git sen açılır şakralar neyler cerahatı atınca asdsasd
Sosyal ağlarda paylaş

Normal bi tikaniklik di mi ?

Ben de gecmeyen bir tikaniklik oldu o sekilde, gittim doktora, temizledi kulagimi gonderdi. Sonra tekrar oldu, damla falan kar etmedi, tekrar gittim, adam dedi ki mantar olmus kulaginda. Boyle kocaman bi parca cikardi kulagimdan.

Neden oldugu da belli degil. Neyse damla kullandim bi sure gecti gitti ama duyamamak baya kotuydu. Hele de araba kullanirken felaket tedirdin ediyor insani.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

sinüsler kapalı iken öyle muhteşem bir batma hissiyatı yaşatıyor ki yüzünüzde inanın birisi derinizi soyuyor gibi hissediyorsunuz. üstüne acı tanımam. aynı anda yaşanılan kulak ağrısı bile vız gelir. o derece kötü

bu bana iki kere oldu ve ölüyorum zannettim gerçekten ki acıya karşı dayanıklıyımdır bi nebze
artık uçağa biniceksem öncesinde ağrı kesici alıyorum iki tane falan, işe yarıyor mu yoksa şanslı mıyım bilmiyorum ama bu sisteme geçtiğimden beri bi daha olmadı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...