Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cok canim sıkıldı Cokkkk!!!!

Mina

Öne çıkan mesajlar

Arda cumartesi gecesi cumartesi gecesi doğum günü ev partisi varmısh Taksimde...
Hani "elit" kızlarla tanıshıp Bizim şu Ankaralıları çatlim diorsan Gel =oP[hline]In sorrow nights i am the source of your hopeless fears...I am the Dark Unicorn...
Sidartha lvl 48 Bard
Hurem Sultan Cleric, The Ottomans Guild.
Sosyal ağlarda paylaş

Ohh oh bak sen yahu partiler fln :) ELİTE KIZLAR :)

nasil oluo elit kız ? neyse biz gelicez OSKİ gel abil yer problem etme sen bizde kalırsın olmadı :)[hline]Evil friend with every1,till blade thrust into body...Ariakan...
..........RIM RIM RIM RIM RIM RIM ..........
:rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock:
Sosyal ağlarda paylaş

Ahaha durlag'da kalmanı salık veririm Oski, yani severim seni biliyosun, zehirlenmeni, hastalanmanı fln istemem, durlag'ların ev steril ;)[hline]
Baban zengin değilse bu senin suçun değildir ama kayınpeder'in fakirse, bak işte bu senin suçundur !!
( Ünlü zenginlerimizden birisi demiş / yorumsuz.. )

Sosyal ağlarda paylaş

oo ii burdan anlıyorus ki sen oralara gidip baya zengin oldun :)

hadi bakalım biz burda anim senliinde eglenirken (ki duyduum kadarıyla orada hostesler = pile + japon genc cıtır + hizmet)
eheheh sende artık gider Kızılkayalardan hamburger yersin :)[hline]Evil friend with every1,till blade thrust into body...Ariakan...
Sosyal ağlarda paylaş

lol biz de elite kızların olduu partilere gidiyorus borumu :P ne kızıl kayaları ne hamburgeri yemek için conrad'dan aşşa gitmem :P[hline]
Baban zengin değilse bu senin suçun değildir ama kayınpeder'in fakirse, bak işte bu senin suçundur !!

Sosyal ağlarda paylaş

Al iste insanlar para görünce ne hale geliyolar :=)
bu arada Jander den kurtulma partisi vericez haberin olsun :)

ABD ye gidiyo ya :=)[hline]Evil friend with every1,till blade thrust into body...Ariakan...
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu insanların bi cogu yıllardır bi seyler yapıyo ama bi turlu yapamıyo mesela ben ve berk jamaika yada colombia ya yerlesicez bi turlu olamadı :)[hline]Evil friend with every1,till blade thrust into body...Ariakan...
Sosyal ağlarda paylaş

Neyse Ardacım geçelim biz bu Pimpleri gidelim Taksimimize, sen kızların peşinde kosh ben köşemde içkimi içiim, beyaz atlı prenisimi hayal ediim (nasıl olacaksa) sonyada yürü Bambiye Kaşarlı döner dürüm yemeyeeeee!!![hline]In sorrow nights i am the source of your hopeless fears...I am the Dark Unicorn...
Sidartha lvl 48 Bard
Sosyal ağlarda paylaş

Valla onu bunu bilmem Arda ii arkım onu alırım yanıma da sis ne alcanız bana Ankaradan bakayım ki sizi oraya götürme nedenim olsun ha? :D
*Pis pis sırıtır*[hline]In sorrow nights i am the source of your hopeless fears...I am the Dark Unicorn...
Sidartha lvl 48 Bard
Diablesse lvl 29 Scout
Sosyal ağlarda paylaş

Tabii Diab'ın sizi alması için beni de ikna etmeniz gerekebilir hani ;) ne getirceeniz bakayım bana :P
*! Diab'a göz kırpar *[hline]

Sosyal ağlarda paylaş

Neyse boshver Berk ben ayrı bi organizasyon ayarlarım ordan cıkınca bulusurus ...Azları acık bakarlar :)

İki gün İstanbulda kaldı birileri (psi psi) hemen artiz olmus :)[hline]Evil friend with every1,till blade thrust into body...Ariakan...
Sosyal ağlarda paylaş

Yeter suskunlugumu bozuyorum .... İstanbul'a gelip arda senin bakireliginide bozucam hasta etme beni bew... Hafta sonu Japon kulturdeyiz manga haftası baslicak cok da tınnnn....İstanbullll :P Bu arada elite kızlar mızlar paklamaz bizi....Biz Durlag'la ve bir de canum Phannla buluruz cıtırlarrr......

Neyse biz Jamaika'li gibi eseriz İstanbul'da nasil olsa 6 Haziran'a kadar daoc maoc yok benim icin temmuz sonuna kadar yok nasil olsa.... Gormek isterseniz Haziran 16'dan sonra Finans Bank'ta bulabilirsiniz sonrada yaz okulunda... :P[hline]50 skald
50 bard
50 hero
50 runemaster
50 sorcerer
50 paladin
50 minstrel
40 infiltrator.... yeter sanirim......................! :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...