Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Siteden yapilan satin alim sonucu cikan account problemi...

druido

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar,
2 hafta evvel oyunu digital olarak satin aldim zannediyordum. ve hemen oynamaya basladim. Gercekten uzun yillar WoW oynamis biri olarak da gayet oyunun genel hissiyatini begendim. Fakat, bir anda 3 gun gectikten sonra account um kapatildi, suspended edildi ve 1 hafta paranoyakca yazdigim butun mesajlara sadece , oyunun support kismi tarafindan bir tane revize edilmektedir gibi formal bir mesaj atildi.
Hollanda'da bir ogrenciyim fakat Turkiye'den olan Kredi kartimin firmasiyla konustugum uzere parayi hic cekmemisler ve her an cekebilmeye de acik bir kalmis, iptal de edememekteyim o acik kalan kismi... ne yapip ne edip parayi ya ceksinler , ya iptal etsinler o cekilme islemini ki ben yeni kutu oyun alayim ki oyuna tekrar devam edebileyim istiyorum...
Oyunun kendi sitesinde bir kac kisi problemimi tam anlamadilar yada kimsede tam olarak bir cozum yok.. Oyunun forumdakiler Refund edilsin dediler ki , aslinda para hic cekilmedi, ama her an cekilmeye hazir... cok ta bi secenek yok ama support cevap vermiyor ki beni chargeback requestlicek bisey yazmaya itsinler... boyle bir ikilemler gereksiz zaman kayiplari bulanik donemler ve sacmaliklar silsilesinde bogulmaktayim... daha once bu problemle karsilasmis yada daha acik ve net bi fikri olan varsa paylasirsa cok sevinirim,
Sosyal ağlarda paylaş

Isbankasi - satin almaya calistigim da parayi cekmedikleri icinde hizmeti vermemeleri normal oldugundan, iptal edememiyormus... parayi cekip hizmeti vermese, iptal mumkunmus... parayi cekip hizmeti verse bu konu da acilmazdi bile... bi garip bir durum bugun yuzyuze konuscam bankayla +bisi solemem gerekirmi acaba?
Sosyal ağlarda paylaş

Parayi ben onlarin cekebilecegi sekilde acikta birakmis bulunuorum oyunu satin aldigimda, onay verilmis ama para cekilmemis oldugu icin iptal olamiormus ne kadar sure bilmiorum ama o parayi cekebilirler, o cekebilebilme durumuna engel olmak istedim buydu durum, sadece siyah-beyaz bi durum degil...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...