Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hakkari Şemdinli'de 5 asker şehit oldu

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

bi topik açalım "Şehit haberleri" ismiyle, böyle oldukça onu güncelleyelim, nasılsa artık kimsenin umursadığı da yok, anca 2 gün çıkıp bağırıyolar "şehitler ölmez vatan bölünmez" diye. sonra herkes işinde gücünde, gereksiz yük oluyo servera bu topikler.
Sosyal ağlarda paylaş

0ne said:

bi topik açalım "Şehit haberleri" ismiyle, böyle oldukça onu güncelleyelim, nasılsa artık kimsenin umursadığı da yok, anca 2 gün çıkıp bağırıyolar "şehitler ölmez vatan bölünmez" diye. sonra herkes işinde gücünde, gereksiz yük oluyo servera bu topikler.

Kimsenin umursadığı yok kısmına kesinlikle kaılmıyorum. Kastettiğin boyalı basın, hükümet yanlısı kanallar ise doğrudur, şehit haberlerini olması gerektiği gibi vermiyorlar. Ancak şehit cenazelerindeki onbinler, attıkları sloganlar, özellikle de küçük şehirlerde halkın kenetlenmesi son derece umursandıklarını gösteriyor. Hükümet umursanmalarını istemiyor, bu çok belli. Ancak önemli olan halkın genelinin ne düşündüğüdür.
Eğer pati'de kimse önemsemiyor diyorsan umarım böyle değğidlir ve zaten bana ve bizim gibi adamlara da düşen farkındalık yaratmaktır. ben umarım başka şehit olmasın ama olduğu zaman burada bu haberi paylaşmaya devam edeceğim. çünkü ben şehitlerimizi umursuyorum. bazılarının düşündüğü gibi boşu boşuna <<öldüklerine>> inanmıyorum. Birilerinin hataları yüzünden şehit oluyor olabilirler ama asla boşu boşuna değil.

Bu arada şehit sayısı 6 oldu, hastahaneye kaldırılanlardan bir Mehmet daha hayatını kaybetmiş.

Hepsine rahmet diliyorum, ailelerine yaratan sabır versin. Umarım Mehmetlerimizin akan kanı bir gün durur ve tüm sorumlulardan Türk Milleti'nin hesap sorduğu günü görmeye hepimizin ömrü yeter.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...