Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Andain Deep Vocal

Sholver

Öne çıkan mesajlar

indiren varsa yazar demek zorundayım çünkü paticik'de pek bu tarz dinleyen yok.[signature][hline]administrator error

-oo saçını mı kestirdin çok yakışmış.
-salak salak konuşma ikimizde iğrenç göründüğümü biliyoruz...

son projem:yemek yerken ağzından ses çıkaranları öldürme derneği

progresifim progresifsin progresif

:rock::rock:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Norton_Antor, 05 Kasım 2004 19:48 tarihinde demiş ki:
indiren varsa yazar demek zorundayım çünkü paticik'de pek bu tarz dinleyen yok.

portakal orda kal
bız varız
bu arada ındırdım pek mis

hatta andaın - beautıful thıngs(gabrıel&dresden remıx) ı de onereyım

[Bu mesaj ascraeus tarafından 05 Kasım 2004 21:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ne diosun?ben sadece yok burda pek dedim.işte varsa senin gibi "belli" eder kendini.[signature][hline]administrator error

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Norton_Antor, 05 Kasım 2004 22:39 tarihinde demiş ki:
ne diosun?ben sadece yok burda pek dedim.işte varsa senin gibi "belli" eder kendini.

Problem o değilki ,hani gaza geldin milleti seslediriyosun diyicem oda değil, e seni sözcü seçtiklerinede inanmıyorum,ayrıca her tarz dinlemek lazım unutma tek taraflı değil çok tarflı olmak,düşünmek,yapmak,DINLEMEK lazim.
:lol:[signature][hline]__Sholver Star__
Design Everywhere
Sosyal ağlarda paylaş

bence çok güzel değil ama kötü de diyemem.
vokal çok çarpıcı gelmedi, trip-hop vokallerinden sonra özellikle...

[ sholver, arşivin beni sinir ediyor :) hiç öyle düzenli bir arşivim olamadı, düzenlemekte zor geliyor bu saatten sonra. kıskanıyorum ühühü :) ][signature][hline]is all that we see or seem
but a dream within a dream?

Edgar Allan Poe
Sosyal ağlarda paylaş

Sholver, bakkal niyetine sitende tuttuğun şarkıları aslında biraz genişletsen ya da arada haftada bir falan değiştirsen ne güzel olur. Ben zamanında indirmiştim onları, yeni ve güzel şeyler arıyorum, playlist'inden koy birşeyler demo niyetine farklı. Beğenirsek en azından aratır diğer şarkılarına ulaşırız zaten ;)
Ayrıca arşivine ne kadar zaman ayırdığını tahmin edebiliyorum. Bir kaç kez gazla düzenlemeye çalıştığım bir çöplüğüm var çünkü :)
İkinci koyduğun parçayı da indiriyorumbu sırada, hadi hayırlısı :)[signature][hline]is all that we see or seem

Edgar Allan Poe
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sholver, 05 Kasım 2004 23:36 tarihinde demiş ki:
said:
Norton_Antor, 05 Kasım 2004 22:39 tarihinde demiş ki:
ne diosun?ben sadece yok burda pek dedim.işte varsa senin gibi "belli" eder kendini.

Problem o değilki ,hani gaza geldin milleti seslediriyosun diyicem oda değil, e seni sözcü seçtiklerinede inanmıyorum,ayrıca her tarz dinlemek lazım unutma tek taraflı değil çok tarflı olmak,düşünmek,yapmak,DINLEMEK lazim.
:lol:

ya benim tek tür dinlediğimi nereden çıkarıyorsun?sadece paticik 'de elektronik tarzda müzik dinleyen pek kimse olmadığını dile getirdim...[signature][hline]administrator error

Sosyal ağlarda paylaş

Kardeş sen biraz kıtsın tam çözemedin tam okumuyosun snaırım kıt değilsin yani sadece eksik okuyusun sanırım tam topic i okurken telefonun falan çaldı yarım bıraktın heralde neyse anlatayım şimdi bi kaç tane müzik koymuşuz Elektirikli Müzik bu müzikleri ben belledim çok sevdim demişim isteyen varsa yada merak eden buyursun ÇEKSİN görüşünü yazsın demişim,Yani sen sevmiyosan şu an içi sadece Topicğin Okunma sayısını arttırıyosun direk Müzik sayfasına geri dön yani. Dimi_?

Saykı,Sefki ve ve ve...[signature][hline]Shôlvèr Stâ®
Design Everywhere
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sholver, 06 Kasım 2004 16:46 tarihinde demiş ki:
...
Ya bakkal dediğim yere istek yaparsanız koyayım.

aklıma direk isim gelmiyor istek yapacak. ki kendi adıma zaten bilmediğim, yeni tatlar arıyorum birazda. o yüzden kendi playlist'inden sevdiğin, çeşit çeşit parçalar koysanda olur gibi :)
ne biliyim electronica, funk, acid den tutta soft rock, hede höde vs. vs. ye kadar. ne olursa olsun yani, maksat güzel olsun ;)
[tabii herkesin müzik zevki, güzellik anlayışı farklıdır ama deneye deneye buluruz birşeyler][signature][hline]is all that we see or seem

Edgar Allan Poe
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sholver, 05 Kasım 2004 18:47 tarihinde demiş ki:
Andain adinda bir hatun deep house seviyorsaniz yada su arada kopartici house muziklerdeki vocaller size haz veriyosa bir dinleyin derim. [Deep House]
Andain - Summer Calling(Orginal Mix).zip "12,138KB"

:lol:

Bu tür vocalli sevdiğin ve bildiğin parçalar varsa adlarını yazarmısın?[signature][hline]msn/mail
mail
Sosyal ağlarda paylaş

bana kıt diyene bak ya...düzgün konuşmanı rica ediyorum lütfen...[signature][hline]administrator error

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...