Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"Processing power nası satarım lan" diye geldik meğersem bitcoinmiş.

Chemical

Öne çıkan mesajlar

50 btc diye bi tane var %3 falan ama çok seri olduğundan bir yararı olabilir.

Milletin 20-50 arası gh var biz 100 mh ile falan girersek günde 1 cent falan kalır bize o hızla :D bence şuan mine düşünen arkadaşlar iyi donanım yoksa oyle 50mh 100 mh gibi hızlarla denememiz lazım gibi duruyor bana :D

Benim aklımda daha çok 'click this ad and earn 0.003 btc ' falan diye 'watch this video and make 0.007 btc' şeklinde ki olayları incelemek var , en azından biraz para olsun bi bakalım nasıl bir yatırım türüne dönüşücek :D
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

Benim aklımda daha çok 'click this ad and earn 0.003 btc ' falan diye 'watch this video and make 0.007 btc' şeklinde ki olayları incelemek var , en azından biraz para olsun bi bakalım nasıl bir yatırım türüne dönüşücek :D
ornek link verebilir misin? incelemek maksatli :)
Sosyal ağlarda paylaş

67117--------------- 7,201.43 GH/s

Abi bu nedir ya? Şaka mı yapıyolar hangi aletin nasıl olur ne şekilde ne yaparak naeas...da..as...

Söyleyecek söz bulamadım , biz 50mh/s diyoruz herif yedibinikiyüzbirnoktakırküç gh/s. Bunun donanımsal açıklaması nedir , blue gene falan mı acaba bu? :D
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

67117--------------- 7,201.43 GH/s

Abi bu nedir ya? Şaka mı yapıyolar hangi aletin nasıl olur ne şekilde ne yaparak naeas...da..as...

Söyleyecek söz bulamadım , biz 50mh/s diyoruz herif yedibinikiyüzbirnoktakırküç gh/s. Bunun donanımsal açıklaması nedir , blue gene falan mı acaba bu? :D

botnet
Sosyal ağlarda paylaş

litecoini baya arastirdim ve arada kaldim acikcasi, BTC ye kiyasla LTC daha yeni sistem ve BTC uzerine kurulmus aslinda, arkada calisan algoritma degismis vs vs... son 1 ayda rakamlar guzel yukselmis gibi duruyor ve difficulty su an icin dusuk... gelecek vaadedebilir gibi... siz ne dersiniz? BTC den vaz gecip LTC ye mi yonelmeli?
Sosyal ağlarda paylaş

zgrw said:

litecoini baya arastirdim ve arada kaldim acikcasi, BTC ye kiyasla LTC daha yeni sistem ve BTC uzerine kurulmus aslinda, arkada calisan algoritma degismis vs vs... son 1 ayda rakamlar guzel yukselmis gibi duruyor ve difficulty su an icin dusuk... gelecek vaadedebilir gibi... siz ne dersiniz? BTC den vaz gecip LTC ye mi yonelmeli?

ben onu yapacağım,iyi bir pool varmı bildiğin? çünkü bu btc balonu patlarsa yerini o alıcak,şayet patlamaz isede sürekli artıyor çünkü bi nevi anonimiteyi arttırıyor,btcden ltcye çevirip sonra bidaha çevirmek o amaçla kullananlar var aynı şey üzerinde kurulu olsada.
Sosyal ağlarda paylaş

ahahahah :D ki sanmıyorum ama tek kişi bile olabilir :D Adamın biri çok kral bu işi biliyodur atıyorum 2000-3000 bilgisayarı kontrolüne alır şu konuda elektrik parası falan hiç bir kuruş ödemeden 7k gh/s kasmıştır , tek başına kaç para kazanmış oluyor bu şekilde milletin üzerinden hesaplamak bile istemiyorum çok moralimi bozuyo :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...