Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TELEKOM'UN SORUMSUZLUĞU

Spartan

Öne çıkan mesajlar

Geçen çarşamba adsl için başvurdum. O sırada sistemleri çöktü adamların. Sonradan sisteme girmek üzere elden aldılar başvuruları. Neyse arkadaşlardan, forumlardan duyduğum kadarıyla hep bikaç saatte, günün akşamı, en geç ertesi gün açılmış. Ben 2001 senesinde hemen hemen hepinizden önce adsl almıştım. O zamanlarda kimse bilmezken bile 3-4 günde bağlanmıştı. Bugün günlerden salı. 5 iş günü geçti. verdikleri kağıtta 5 günde bağlanır diyor ve hala bağlantı yok. destek hattını arıyorum bilmiyorlar. Telekom müdürlüğüne 2 kez daha gittim. Söz verdiler pazartesi diye. pazartesi yine yok.. salı oldu bugun yine görüştük oradaki adamla. İşte çok yoğun, çok sıra var. bimnemne. madem yoğun o zaman daha çok adam çalıştırın. madem yoğun başvuru almayın. Tamamen özelleşse de kurtulsak artık![signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Rahan, 09 Kasım 2004 13:04 tarihinde demiş ki:
sözleşmede mi nerde unuttum şimdi telekom hattınızı en geç 10 gün içinde açmayı taahhüt eder gibilerinden bi laf vardı. değiştirmiş olabilirler tabi ki ama yine de bi incele elindeki kağıtları.

Elinde kağıt var mı diye sorsana bi:)
şimdi eve geldim yeni. TElefon ettim açılmış fakat hizmet hattı açılmamış olabilir dedi. modem halen yanıp sönüyor. username password falan verdi. ama link ışığı yanıp sönüyor halen. çok doğru yani 5. günün gecesinde açıyorlar ama HİZMET HATTI açılmadı daha :)) nedir bu hizmet hattı? kadın da bi nalet telefondaki bişey sorulmuyor[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

ya benim annemde bugün gidip başvurdu

şimdi sözleşmenina rkasında en geç 10 günde açılcak diye yazmışlar zaten ama ne zaman açılacak ?anneme 1 gün sonra açarız falan demişlerde bilemiyorum sizi ben beyoğlundayım

yanlız tek sorun anneme şifre vermemişler telefondaki kadına sordum oda daha hat açılmadı işte açılınca arayın gibisinden bişeler dedi offf :(

ya moralim bozuldu şimdi nese hadi bakalım bi açılsın sağlık sıhhate erecem
Sosyal ağlarda paylaş

abi sözleşmen yoksa nasıl para ödüyosunki ?
sözleşmen yoksa sen sadece parayı vermiş oluosun adamın hiç bi sorumluluğu yok şu an san akarşı eğer bişey imzalamadıysan

yanlız bişe sorcam size şifre verildimi başvuru yaparken merak ettim ?

bide nerde oturuosunuz onuda söleyin yani hangi santral ??
benimki beyoğluda inşallah sorunlu yer değildir :)
Sosyal ağlarda paylaş

kadın açılmış dedi. ben dedim ki "modemin ışığı yanıp sönüyor halen"
o da "hizmet hattı açılmamıştır o zaman" dedi. ne zaman açılır dedim. bilmiyorum dedi. az önce aradım tekrar. böyle böyle bunu söyledim.bu hizmet hattı ne zaman açılır dedim. numara kaçtı dedi. söyledim.sonra "not aldım biz size döncez" dedi.

nedir abi bu hizmet hattı? sağlam uyduruyorlar.. bu arada ben erenköy telekoma bağlıyım.göztepedeyim.[signature][hline]

[Bu mesaj Spartan tarafından 09 Kasım 2004 19:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

tt yle konusrken yapilmasi gerekenler:

1- konustugun kisinin adini tehdit edici bir tonla soracaksin muhabbete baslamadan once.

2-alayli bir tonla konuscaksin benim gibi sesinin inceletip nazik davranmak gafletinde kesinlikle bulunmayacaksin.

3-bunlar yaramazsa anlasmayi okuyp bir guzel tehdit edeceksin. yuksek ihtimal telefonu suratina kapayacaklar. gerci adini aldiysan boyle birseyi akilliysa yapmaz herhalde. daha sonra yasal islemlere basvuracagin konusunda da biraz urkuttukten sonra 24 sa icinde aramazlarsa hic acima direk mahkemeye.[signature][hline][b]arkadas- bakar misin lan![b]
Sosyal ağlarda paylaş

Aradım ve tartıştım bir güzel. Bi kaltak çıktı telefona. böyle böyle dedim numarayı verdim.açılmış hat ve arıza kaydı alınmış dedi. Dedim açılır açılmaz nasıl arıza oluyor dedim. bilmiyorum falan dedi. arıycaklar dedi. iyi günler diye yüzüme kapatmaya calisti. yemek yiyo bi taraftan bi de gerzek. sonra durun dedim siz nasıl konuşuyorsunuz benimle. (sesini yükseltti bağırır gibi) ben de yükselttim. dedim 5 gün de bağlşanıyor 5. günün akşamındayız halen bağlanmadı. bu gece yapılmıyorsa yarın şikayette bulunucam adınızı verin dedim. verdi adını. yarın şikayet dilekçesi yazıcam. resmen kavga ettim telefonda. aynen arkadaşın dediği gibi yüzüme kapıyodu ya.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BullDoG, 09 Kasım 2004 19:55 tarihinde demiş ki:
adsl bahne kablo sahane ama 256 adls gercekten sahane :D valla bilmiyorum arkadasın sozlesmeyi okduk 2 gunle 2 ay arası da acılır yazıyodu :D

bilmiyorum valla bana verdikleri kağıtta 5 iş günü içinde kullanıma açılacaktır diyor.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

terbiyesiz abi bunlarin hepsi ortaokul mezunlarini ise aldiklarindan suphe etmeye basladim artik. biz de bi ara illallah etmistik bu gerzeklerle ugrasmaktan ust duzey yetkililerin numarasini felan almistik bi sekilde bayagi bir kasaraktan. onlar adam gibi ilgileniyor allahtan. yoksa al adslin senin olsun hipnalar diyip verecektim ellerine hattimi. digiturkte de var boyle birsey. adam diyorsun sorun var yayinda tamirci gonderiyorlar tamirci senden para istiyor. anlasmada dekoderin sorumlulugu kullaniciya aittir yaziyormus. sonra dedik boyle boyle e o zaman hattinizi geri alalim biz dediler. hic israr ozur dileme gibisinden davranislarda bulunmak yok. rekabet yok ya. daha sonra uyduya gectik kardesim var ufak velet fox kids diye tutturunca goturduk bi uyduyla ilgilenen yerine iste adam fox kidsi yapti evde bir batik gorduk ki fox kids polonyaca. goturduk dedik boyle boyle. adam dedi keske digiturk alsaymissiniz. ben adam gibi teknik hizmeti aldigim tek yer gsm operatorlerinin teknik destek servisleri. adamlar naziklikten geberecek yahu. bir kere musteriye destek degil kostek olnuyor turkiyede. musteri her zaman haklidir politikasi en fazla bakkallarda geciyor. ozellesme karsitiyim ama ozellesirse en azindan dogru duzgun bir teknik destek verirler herhalde. ya da baska şirketler de adsl hizmeti versin rekabet olsun ki akillansinlar. ne bu arkadasim oh iste gercek budur turkiyede.[signature][hline][b]arkadas- bakar misin lan![b]
Sosyal ağlarda paylaş

doğru diyorsun rekabet olmaz ise böyle dangalakları çalıştırmaya devam edecekler.. kadının ortaokul bile okudugundan şüpheliyim.maksimum ilkokul.o da yazı yazabilsin diye herhalde. nerede destek hattındaki insan yemek yerken telefonla konuşuyor? ne dediği anlaşılmıyordu. onu geç, bağırdı resmen.[signature][hline]

[Bu mesaj Spartan tarafından 09 Kasım 2004 20:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hep aynı kadın galiba
yok bilgisayar kullanmasını biliyor ben hizmet numaramı söliyince daha abone şeyiniz gözükmüyo falan dedi nese iyi açılınca sorarım şifremi deyip kapattım

ya sizede şifre geliyo mu böle açıldıktan sonra yoksa annem almayı mı unutmuş ??

abi köprüden geçerken bi yemek parası bırakıyoruz ne diyosun

altı üstü köprüden geçtik diye yani sanki çok kirlettik efendimde ondan bu kadar para alıyolar

mahkemelerde doğru düzgün ve hızlı işlese
bide bizde şey var mesela haksız zenginleşme olaraktan yüksek miktarlı tazminat açamıyosun açsan kabul etmiolar

amerikada haşırt milyon dolar ödersin oysaki şimdi
bu arada herkese o kadın bakıyo galiba banda öle yamuk bi sef telefona cevap verdide
Sosyal ağlarda paylaş

evet odur.adı yağmur. de ki bizim arkadaş seni şikayet edecekmiş. şikayet etmekle kalmayıp yerini tespit edecek ve kafanı kıracakmış bağırdıgın için de.
bak 3 den fazla soru sor, önce telefonu kapatmaya, daha sonra bağırmaya başlayacak. bağırmassa şerefsizim. karının limiti 3 soru.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
sesi okkalı olan birisini bul
farketmes kim oldugu kapıcı olur manav olur fln arat telekomu
adam lafa" lan anuna godumun telekomu aç lan adeselemi kaç gündür bosuk lan "

diye girdigi zaman max 1* dk sonra işin görülüyor

ama bazı yerlerde adamlar yardımcı oluyo cidden hemen yapıyolar güselce sölediginde(pek bi nadir yerlerde tabi)[signature][hline]regrubmah retsamdnarG
Emre Aşık Nobre nin popoya el atar...
Bathory, 02 Kasım 2004 17:36 tarihinde demiş ki:
ben bu hakereketi bi dahaki paticik maçında fizboza yapmazmıyım bea
Sosyal ağlarda paylaş

sabah aradılar nihayet ve arıza kaydınız var ilgilenilecek dediler. tamam dedim. bi süre sonra ev telefon hattı kesildi. sonra link ışığı sabit yanmaya başladı. fakat hiçbir siteye girmiyor.. ayarların hepsi doğru ve tamam o konuda problem yok. yine aradım.teknik servis calisiyor dediler. teknik servise nasil ulaşabilirim dedim.ulaşamassınız dedi. peki dedim. bekliyorum.. yapılacak bişey var mı? sizce de teknik servis calisiyor mu? ben inanmıyorum yani.açtılar ve bıraktılar gibi geliyor. ev telefonu da geldi.ama adsl halen çalışmıyor link ışığı yansa bile..[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...