Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dream Theater - Train of thought

songlessbird

Öne çıkan mesajlar

auh, dt'nin official sitesinden bakayım dedim. :lol:
As I Am
This Dying Soul
Endless Sacrifice
Honor Thy Father
Vacant
Stream Of Consciousness
In The Name Of God[hline]Nukem_Verite, 07 September 2003 21:38 tarihinde demiş ki: (bana)
hayatında basket izlememiş adamlarla tartıştığım şeye bak ya[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

offical siteye niye bakıyosun kı lyrıczımız varken tum sarkıların sozlerını yolladım lyrıcz e ısteyen bakabılır
albumu de bı haftadan berı dınlıyorum sımdı sarkı sarkı yorum yapamam genel olarak en sert dt albumu dıyebılırım.nu metal ve prog karısıp bu kadar guzel bısey olur thıs dyıng soul ve stream of conscıousness favorılerım. dt gene beklenenden farklı bı album yapmıs huyları kurusun sfam dan sonra en ıyı albumlerı dıyebılırım sahsen
gelsınler de canlı canlı ızleyelım[hline]ern
Sosyal ağlarda paylaş

evet bende bugun dayanamadım bekleyemedim orjinal cd yi, kazaa'dan indirdim 7 şarkının da orjinalini -baya bi fake çıkıyo-

riffler baya gaz, ama çok sıradan. petrucci daha iyi işler çıkarabilirdi...
gayet duygusuz şarkılar, zaten dt den bu saatten sonra duygulu çalışmalar bekleyemeyiz de... ama belki dinledikçe şarkıları daha iyi anlarım..
en beğendiğim yönü ise albümün, vokaller aşmıışş!!
albüm de labrie aştı kendini...
helal olsun DT ye...
Sosyal ağlarda paylaş

• 9 ay sonra ...
Train of Thought gerçekten ortalamanın üstünde bir albüm ama malesef ruh yok albümde Dt severler bilir.[signature][hline]"http://www.paint.canavari.com" Anneni boya-babanı boya-arkadaşını boya kedini boya-köpeğini boya-kuşunu boya-balığını boya-mod'ları boya vs.

Genciz Güçlüyüz Atatürkçüyüz ...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
drums of thought ta bir mallık var,2 audio stream olayı koymuşlar mal gibi olmuş..sesler karışıyo,ayar kaçıyo,salak salak sesler çıkıyo,portnoy ilk başta "beri geel" diyo
liquid drum theater ne güzeldi.film gibi izliyorduk,ders alıyorduk.
neyse,train of thought un şöyle bir özelliği var.dt nin daha önceki albümlerinde "şu şarkı güzel bu şarkı güzel" geyiği yapıyorduk.bu albümde bunu yapamıyoruz.niye?çünkü bütün şarkılar süp-per.
Dream theater babamın oğlu mu ki seviyim?ehohuha...şarkıları güzel.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...