Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ethernet kartı sorunu 2


Werewolf

Öne çıkan mesajlar

İki makinayı birbirine sorunsuz bağladım (biri WinXP, diğeri Win98), XP'li makinadan öbürünü görebiliyorum ama ona bağlanamıyorum, 98'liden ise XP'liyi göremiyorum.
Haydi beyler bir el atın.[signature][hline]Asena'yı vurmasınlar kampanyasına siz de katılın, Asena'yı topuğuna girecek bir kurşundan kurtarın.
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

yok abi kaldirmaz (: benimo makinada p3 600 256mb ram var çok rahat çalışıyor , ya çıldırttı beni o ağ olayi pes ettim bende (: neyse ama yapan var belki google da derin bir arama yapa bilirsin birkaç çözüm görmüştüm çünkü alt ağ ip lerini fln ayarliyodu[signature][hline]I Love Liv Tyler | IP Adresim Ne ? | BedaXa |
Matrix Code System
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi önceden kurulu ağda sonradan interneti paylaştırmak için XP'de internet bağlantına sağ tıkla Sharing(paylaş) diye bir sekme olmalı, yada advanced te olabilir. Share Internet Connection felan olmalı onu işaretlemelisin. Ancak diğer tarafta win98 'de bir ayar yapmak gerekior sanırım.O ayarlardan bihaberim.

Veya interneti paylaştıramadıysan, network connections penceresinde soldan ev/işyeri ağı kur'u seç. Orda 3 seçenek verecek. "Bu bilgisayar internete direk bağlı, ağdaki diğer bilgisayarlar bu bilgisayar üzerinden internete bağlanır." gibi bir seçenek olacak onu seçecen. Sonra "diğer bilgisayarlarda ağ sihirbazını çalıştırmama gerek yok" diye bişi seçecen.

Win98'de de ağ sihirbazı olmalı ama ordaki adımları hatırlamıyorum.[signature][hline]This Cat Scratches Free.
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...