Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Farming Similator 2013

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

yolcuu said:

Ardeth said:

PastorOfMuppets said:

Çocuklar bunları begeniyorsanız ben size favorites arşivimi açayım, arşivliyorum ben 420 GET BLAZED SCRUB xXx videolarını bayadır.

abi o değil de sen çocuklar dedikçe sanki Atatürk foruma mesaj atıyormuş gibi hissediyorum.

Atatürk değilse de beden hocası olabilir.

kaç kere Atatürk'ün bir foruma mesaj attığını gördün? çok gereksiz konuşan insan var yaa.

teyzem görmüş benim
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

Kanuni said:

F710 aldim oyun icin. Baska oyunlar icinde .. Huzur buldum oyun sayesinde :) .

asdasdasd f710 buglı abi, bildiğin buglı kol. KOL BOZUK. 20-30dakikada bi kontrolör dongle ile bağlantıyı kaybediyor, ama tam değil böyle yön tuşları çalışırken diğer butonlar çalışmıyor 2 saniye falan. sonra resetlenince kendine geliyor. fifada falan top kaptırıp nfsde yarış kaybedince göreceksin. bende de var lanet olsun

Lahn deme be. Olmassa razerin var kablolu double fiyat onunla degistiririm. Belki seninki buglidir.
Sosyal ağlarda paylaş

yolcuu said:

Ardeth said:

PastorOfMuppets said:

Çocuklar bunları begeniyorsanız ben size favorites arşivimi açayım, arşivliyorum ben 420 GET BLAZED SCRUB xXx videolarını bayadır.

abi o değil de sen çocuklar dedikçe sanki Atatürk foruma mesaj atıyormuş gibi hissediyorum.

kaç kere Atatürk'ün bir foruma mesaj attığını gördün? çok gereksiz konuşan insan var yaa.

atatürk kalbimizde yasıyor!

ne zamanki bir türk genci kalbinin derinliklerinden gelen bir mesaj yazarsa bu foruma, o mesajda atatürkü görebilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

yolcuu said:

Ardeth said:

PastorOfMuppets said:

adfshfahewfhashaıusfhaıushfa
uhahuahuefahuaahua

niye bu kadar komiğime gitti ya ahuahufauafhuafhuaa
Sosyal ağlarda paylaş

baktım bı ıkı vıdeolara, bi düdük gidip silent hunter'a yapmıs.

full realistik modda silent hunter oynadığın en gerilim heycan dolu oyun kesinlikle.

torpido atesleyip kronometreye bastıktan sonra sonarcıdan affirmative beklemek, mekaniğin oksijensizlikten bayılmadan filtreleri tamir etmesini ummak, denizin dibinde depth chargelar carpmasın diye bacaklarına sarılıp durmak vs vs.

ölüm o oyun ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

goldbären said:

Kanuni said:

F710 aldim oyun icin. Baska oyunlar icinde .. Huzur buldum oyun sayesinde :) .

asdasdasd f710 buglı abi, bildiğin buglı kol. KOL BOZUK. 20-30dakikada bi kontrolör dongle ile bağlantıyı kaybediyor, ama tam değil böyle yön tuşları çalışırken diğer butonlar çalışmıyor 2 saniye falan. sonra resetlenince kendine geliyor. fifada falan top kaptırıp nfsde yarış kaybedince göreceksin. bende de var lanet olsun

Lahn deme be. Olmassa razerin var kablolu double fiyat onunla degistiririm. Belki seninki buglidir.

abi logi forumlarında bile ağlamışlar sallayan olmamış. her şeyi denemiştim zamanında da. hepsinde olmayabilir, oynayınca kendini hissettirir zaten. hani kaldırıp durava fırlatmazsın da kendini hissettirir bazen.
Sosyal ağlarda paylaş

notları yüksek oyunun baya. tam 2 haftadır demoyu indirmek ve indirmemek arasında gidip geliyorum. pis bir huyum var, güzel simülasyon bulunca cılkını çıkarana kadar oynamak istiyorum, o da çok araştırma vs istiyor. o yüzden senin gibi araştıran 2-3 kişi olacak sen soracaksın, o soracak işler daha hızlı ilerleyecek.

https://store.bistudio.com/?option=com_content&view=article&id=68

demosu burada, bulaşalım diyen varsa bulaşalım.
Sosyal ağlarda paylaş

yolcuu said:

Ardeth said:

PastorOfMuppets said:

atatürkü en çok ben seviyorum diye etrafa çemkirince hem atatürkü hem de kendinizi çok itici gösteriyorsunuz. yapmayın lan iğrenç oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Akito said:

yolcuu said:

Ardeth said:

PastorOfMuppets said:

atatürkü en çok ben seviyorum diye etrafa çemkirince hem atatürkü hem de kendinizi çok itici gösteriyorsunuz. yapmayın lan iğrenç oluyor.

zuahah akıl hastasımısın ya anladığı şeye bak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...