Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bavul nokta com

Mille

Öne çıkan mesajlar

bavul.com'u daha once deneyen var mi?

edit; soyle desem daha iyi olur sanki ankara-amsterdam bileti ariyorum. Pegasusun sitesinde 500tl filan olarak gozukuyo bavul.com'da 150euro. Musteri Hizmetlerini aradim "allah allah o kadar oynamamasi gerekiyo en fazla 40-50 lira oynar ama siz alin bisey olmaz turkcellin sirketiyiz" filan dediler.

Burdan bilet alipta sorun yasayan oldu mu veya memnun kalan?
Sosyal ağlarda paylaş

Hala ayni bide isin garibi once gidisi seciyosun sonra donus biletini. Gidisi secerken 150 avro diyo donusu secerken ayrica 150 euro diyo. Odeme ekraninda totalde gene 150 euro diyo.

Aradim gene bi bokluk cikmaz dimi diyorum cikmaz turkcell kurulusuyuz diyolar.
Sosyal ağlarda paylaş

pegasus ve bavul.com'un farklı sahipleri var

pegasus'u bağlayan yanı yok, bu tür siteler bilet başına 20$ falan komisyon alırlar normalde. bu uçuşta alamayacaklar.

kısaca al bileti, pegasus seni uçurur

bavul.com bu arada güvenilir ve tanınmaya çalışan bir site ios app'ine bile baya yatırım yaptılar.

(normalde bu bilet fiyatları kontrol edilir, uyarı ile düzeltilir vs.)

edit: aracı kuruluşlar her zaman daha ucuza satar havayollarından... uçuş kodu ve saatleri aynı ise sıkıntı çıkmaz.

edit2: uçaklara her zaman overbooking yapılır, yani bileti alıp uçmayan tayfa 6-10% arası olarak alınır vs. şirketin (pegasus) sana paranı iade edip uçurmama hakkı var, ama bu senin yazdigin olay icin gecerli degil
Sosyal ağlarda paylaş

Ya buyuk ihtimalle piyasa yeni girdiklerinden biraz zararina islem yapiyolar bugun baktim gene baya bi firsat var. Zaten eksisozluktede, sikayetvar'da da kotu seyler yazilmamis hakkindada. (bi kac kere bonus yuklememisler sadece)

Ama isin garip tarafi iyi yazilmis seylerde yok (bi tek eksi sozlukte var oda reklam mi yoksa gercek mi cozemedim)

kertenkele katiliyorum zaten iphone appi filan gayet guzel, dolandirici olsalar bu kadar titiz calismazlar heralde dsfsd
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...