Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Alan Seçimi

Sacros

Öne çıkan mesajlar

said:
BabacumMostors, 27 May 2003 00:12 tarihinde demiş ki:
TM yim mutluyum
önüm açık ama bilgisayar mühendisi olmak istiyordum :)[hline]Wasn't it funny? Let's try something else...

kaderlerimizin neden aynı yazıldığını söylemediN? ehe?[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Sosyal ağlarda paylaş

Becerebiliceksen bence mutlaka dil yap. O kadar çok arkadaşım var ki üniversiteyi derecelerle filan bitirp ya alakasız işler yapan ya da işsiz duran... Ama dil öyle diil. Reel faydası yüksek.[hline]Hani Oruçluyken Ramazan Ayında Commodorla Evde Güzelce Oynardık. Evveldense Sinclair Spectrum48K Kullanırdık İnanamıyorum İnsan Nasıl Gelişiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

sanat okumak istiyorum evdekiler izin vermiyor böhüü bana da yardım ne seçeceğimi hiç bilmiyorum fen sevdiğimi sanıyordum saolsun illallah dedirtti lise 1 ama ezber denen şeyde yok bende sözel derslerin ortalamasını 3.00 ın üstüne de çıkaramıyacağım galiba(edebiyat 3 ün üstündede tarih ve coğrafya 2 gelebilir) böhü ben sanat istiyorum ama sanırım 1-2 kişi olursada başka okula postalıyolarmış böhüü[hline]Aegean the Sazan King!!!(given by BabacumMostors)
Sosyal ağlarda paylaş

SAY, artık fen mi diolar neyse işte, onu seçmiştim zamanında, tabii ki de TMler filan dışarda gezerken oturup ineklemek sinir ediodu ama sonuçta, ben memnunum iiki seçmişim...
senin yeteneklerine bağlı bölüm seçme olayı, hangisinde daha başarılı olacağına inanıyorsan, ayrıca sonrasında hangi mesleği istiyosan..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ReaperXS, 26 May 2003 20:32 tarihinde demiş ki:
FM derslerinde canım sıkılıyor benim,[hline]Neden anlamıyorsun denediğimi?
Bütün gözyaşlarımı senin için akıttığımda...

benim de canım sıkılıyor çoğunda
hocalardan kaynaklanıyor olsa gerek?
ama göze alıyorsan bu dersi çekebilirim diye FM
Yok ben yatacam hiç hiç kasamam diyorsan TM Seç[hline]#mix.gen.tr#...
[email protected]

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...