Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

GUİLDWARS open beta başlıyor

PiJAJE

Öne çıkan mesajlar

said:
1111, 28 Ekim 2004 19:23 tarihinde demiş ki:
warcraft ve guildwars un ilgisi ne kine benim bilmediğim bir şey mi var yoksa?
nedeni open açılana kadar oyalansın mileet diye[signature][hline]http://pijaje.fateback.com ->kentsel site (yani yöresel )yorum yapın ltf...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
mayfer, 28 Ekim 2004 20:06 tarihinde demiş ki:
kendi url'm değil o, açıp bakma zahmetinde bulunursan ne olduğunu anlarsın.
açılmadı maalesef loading yazıp kalıyor.... neyse kilitleseler şunu rezil olduk zaten

[Bu mesaj PiJAJE tarafından 28 Ekim 2004 20:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

uymaz bize dosyalaro paso netten alıyor osursan dl etmeye baslıyor bayar hıc kasmaya gerek yok oyun guzel ama sistem sinir ediyor sehre gırıcen 20 dk dosya yukleme sehırden cıkıcan yukleme bayart[signature][hline]Amerikan sineması sözüm sana , yıllarca uzaylıyı başka tanıttın, onu bir öcü gibi gösterdin, ama unutma, uzaylıda olsa, insan insandır by Cem Yılmaz
Msn/Mail:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

yok be kardeş baydı ben bıraktım ne öle durmadan download bide öle haftada yüzlerce mb pach hangi oyuna çıkarkine :)
wow la karşılaştırmak wow a ayıp olur
wow :98 (100 üzerinden) gw:65 bence... tabi böle dl olursa bırakın gitsin[signature][hline]http://pijaje.fateback.com ->kentsel site (yani yöresel )yorum yapın ltf...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bloodscalp, 28 Ekim 2004 23:00 tarihinde demiş ki:
yahu beyler naptiniz sadece open beta icin bole olacak bu sonra oyun cikinca cd den satisa sunulur...bu sadece su an oyunculara kolaylik olsun diye 2 günlük event icin dl kasmasinlar diye

dl kasmasınlar dıyorsun da nereye gırsen dl edıyorsun en az 15 dk suruyor bunlar bunu full verselerde oynasak olmazmıydı valla ben acip baydım[signature][hline]Amerikan sineması sözüm sana , yıllarca uzaylıyı başka tanıttın, onu bir öcü gibi gösterdin, ama unutma, uzaylıda olsa, insan insandır by Cem Yılmaz
Msn/Mail:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında bu sistem iyi geldi bana ama çok düşük miktarda dl ediyor.Bende genellikle 3-7k arası değişen dl oldu,bu yüzden 2-3 mb lik ufak dosyaları bile indirirken işkence çektim.En azından 20k la indirse gene bişey demicem ama böle dwm ederse ne kadar dayalınır bilinmez.
Sosyal ağlarda paylaş

büyük ihtimalle uzun süre yaparsak oyuncular sıkılır da oyunu almazlar diye düşünmüşlerdir. çünkü şu an oyun beta ve 2 quest bi arena dışında oyunda hiç bişi yok. insanlar 3 günde oyunu adam gibi keşfetse, 3. gün çok eğlenmeye başlarlar. sonrasında tekrar olur, insanlar "çok monoton oyun" diye düşünüp almazlar.

bu beta için 3 gün iyi. yapıcak çok şey yok çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...