Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

tüketici haklarıynan ilgili bi şeetçem sec

TheRiverBelow

Öne çıkan mesajlar

ağalar. şimdi gamer-market'tan klavye aldım tamam mı? tamam. 185 liraya razer lycosa. amma gel gör klavyede problem var. ara sıra tuşlar çalışmıyor oyun oynarken böyle. nadir. ama nadir de olsa sonuçta bu klavyenin sıfatı "oyuncu klavyesi." yapmaması lazım yani öyle bişey. aradım görüştüm gamer-market ile. dediler ki, gönderim bakalım. tamiri mümkünse yapalım. olmazsa razere bildirelim durumu. yenisini yollarlarsa gönderelim size. ama ben bu klavyeye olan güvenimi kaybettim. (internette ufak çaplı bi arama, sonuç = bu problem genel bi problem imiş.) farklı bi ürün almak istiyorum mesela. veya paramın iadesini istiyorum. ama %20 kesileceğini belirttiler. sorum şu ki bu durum karşısında bir tüketici olarak ne haklara sahibim? geçen çarşamba geçti ürün elime. haftası dolmadı daha. insan üzülüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

paranı kesinti olmadan iade alabilirsin. sorun çıkartırlarsa tüketici haklarına gidersin.

klavyede sorun var, paramın direkt iadesini istiyorum dediğin zaman vermek zorundalar diye biliyorum tüketici haklarına göre.

hatta sorun olmasa bile öyle bir şansın var
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...