Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ekim Ayı Masaüstü'nden Pınar'a doğru bi dedektiflik hikayesi

GwindonSurion

Öne çıkan mesajlar

BabacumMostors said:

ulan hayatım boyunca iki kere yolum kesildi ikisinde de kaçmadım ikisi de ikişer dal sigarayla bağladım

ibneler sabahın köründe benimle siftaha yeltenip hayatlarını sorgulayarak ayrıldılar

en güzeli bu zaten (tu) şu an kalabalık gruplara terapi olarak yapıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

Seele said:

sen amelelerimi az önce asaladin? kücük gördün?

karpuz yiyoz lan onlarla

inşaat demirleri ile eskrima eğitimi verdiğim foot soldierlarım benim.

günün %99.99999999999999'unu internette geçirirken dediğin şeyleri yapmak zor olmuyo mu?
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

Flameoffear said:

Bir de şu ";D" dandirik ötesi ifadeden vazgeçse ulan adam haklı dicem de yok be olmuyor bir türlü.

ne şekilci adammışsın sen de ya

lanet olsun kimse beni anlamıyor uçmak istiyorum

Öm atmışım lan yannışlıkla

liseleli bebelerin "ahanda lafı soktum haddiiii" ifadesi hacım bu ben napiyim. sdf
Sosyal ağlarda paylaş

0ne said:

senden ögreniceğim tek şey şekilsiz kocaman memeler olur ki onlarda bana göre değil dasaaaaaaaaaaam, önce kendini eğitirsen belki şirinleri bile görebilirsin

abi seni kale almadığımı, hakir gördüğümü açıklamak zorunda olmam benim için bir külfet.

yapma böyle evladım.
Sosyal ağlarda paylaş

daha kabul etmedik.

önce sıcak dakikalar geçirip balonunu patlatmanız lazım.

şaka bi yana la olm daha dün milleti "mahkemeye vericem!! siz sürüm sürüm sürüneceksiniz! kibar bi nincayım ama aslında agresif bi anadolu delikanlısı kalbi de taşıyorum. bu ikilik beni de yoruyor!!" diyordun özetle.

bi soluklan. zamanla kabul ederiz elbette.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

daha kabul etmedik.

önce sıcak dakikalar geçirip balonunu patlatmanız lazım.

saşa bi yana la olm daha dün milleti "mahkemeye vericem!! siz sürüm sürüm sürüneceksiniz! kibar bi nincayım ama aslında agresif bi anadolu delikanlısı kalbi de taşıyorum. bu ikilik beni de yoruyor!!" diyordun özetle.

bi soluklan. zamanla kabul ederiz elbette.

yeni herkesin onlar kendisi yargısı abartıyorsunuz. mahkemelik bir durum yok dediğim gibi link verilip inceleme altına girip sonra siteye uyarı geliyor o kadar. gereğinden fazla dramatikleştirip yine içsel algınızla özümsemeye çalışıyorsunuz durumları.

gereksiz bir soru olucak ama 876876 yıldır kullanılmayan pati hesapları databaseden silindi değil mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...