Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

patıcık forumları okurken bır yandan ne yaparsınız?

Razu

Öne çıkan mesajlar

msnde icqda chat yaparım
sürekli fanta kola gibi şeyler içerim 75 kilo oldum lan
peynir yerim
arkada sürekli winap açık olur
sıkılınca renegade oynarım ama gel görki renegadeyi açıp away olduum an 20 kişi mesaj atıo
ULAN PATİYE BAKARKEN GELSENİZE[signature][hline]kişisel silahlanmaya EVET, toplumsal silahlanmaya HAYIR... sadece ben silahlanacam
Sosyal ağlarda paylaş

Paticikte takılırken genellikle kız arkadaşımı düşünürüm,bana ayrı bi haz veriyor :)[signature][hline]Ölüm nerden ve nasıl gelirse gelsin,savaş sloganlarımız kulaktan kulağa yayılacaksa, silahlarımız elden ele geçecekse ve başkaları mitralyöz sesleriyle,savaş ve zafer naralarıyla cenazelerimize ağıt yakacaklarsa
Ölüm Hoş geldi,Safa geldi !
CHE
Xear developer Brook[/i]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Brook, 07 Kasım 2004 11:05 tarihinde demiş ki:
Paticikte takılırken genellikle kız arkadaşımı düşünürüm,bana ayrı bi haz veriyor :)

has ekrandan cıkıp bızı s.kıcek :D :D[signature][hline]Gercekci ol,imkansızı ıste

[Bu mesaj Razu tarafından 07 Kasım 2004 11:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SilphatosIce_, 07 Kasım 2004 12:04 tarihinde demiş ki:
Hiçbir şey yapmam, Paticik'e odaklanırım :).

abi anlamiorum paticiğin neyine odaklaniorsunuz?

siz mi abartmışsınız olayı yoksa ben mi paticikten anlamiorum? Ben sadece giriom bazı bölümlere , ilgimi çeken topic varsa başını okuom bi kaç mesajı okuom geçiom. 10 dakkamı alio bütün patici incelemek. Eğer bi topie mesaj atiosam benden sonraki mesajları kontrol ediom o kadar.. Nedir bu paticiğe odaklanmak falan?[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

mortisciğim adam esprili bi şekilde paticiğe bakarken başka bişey yapmadığını belirtmiş, üstüne bide sonuna smiley eklemiş...nedir bu herşeyi ciddiye alma?
edit:harbi yaa, bendede hata var aslında bende agresif yazmışım :)

[Bu mesaj PUMA tarafından 07 Kasım 2004 12:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hayır bunu sırf silphatos a demedim . Ciddiye alma diil olay. Merak ettim. Belki yazarken ses tonum falna yansımio die yanlış anlaşılmıştır :)

Çünkü dier postlara bakarsanız bazı insanlar da öle hiç bişey yapmam sırf paticie bakarım falna die mesajlar atmışlar. Bu insanlara sordum o soruyu. sinirli diilim şu an, sadece merak yani naapiosunuz paticikte ki bu kaadar zamanınızı ve konstantrenizi alio anlamında..[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...