Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Blackberry 10 Thread

roket adam

Öne çıkan mesajlar

Şu telefona kötü diyenlerin kullandıkları telefon ios ve android arkadaş

S3 kullandım 4 ayda pili bozuldu,servise gitti geldi. İphone 5 aldım ekran da günde 7-8 saat konuşma-kan-teryüzünden ölü piksel ve ani batarya boşalması meydana geldi.
3 aydır bu telefonu kullanıyorum son çıkan telefonlar-işletim sistemi- marka üçlminde üzerine telefon yok ve rim iflas etmezse 5 sene bu telefonun gideri var.

Ulan klavyesi yüzünden ettiğim küfürlere acıyorum androood ve iiiii
Sosyal ağlarda paylaş

kath said:

"roket adam" said:

bb'nin özellikle şu hub olayı telefonu almak için bi sebep ya. fiyatı da ikincl elde 899 a kadar düşmüş, 4'ü satıp z10'a geçmeye karar verdim ama, başta imessage olmak üzere o zımbırtıların eksikliğini çok hissedicem gibi geliyor.

ios'tan feci sıkıldım, 7'yi de hiç sevmedim, iphone 5'i de hiç sevmiyorum, ama mecburuz resmen.

Abi kaç senedir iphone kullanıyorum imsg ya bi kere kullanmışımdır ya iki, whatsapp-viber vs varken niye eksikliğini hissedesin ki BBM de güzel bi alternatif ayrıca .

Masaüstü uygulaması. Mac'in iMessage olayı muhteşem çalışıyor. Whatsapp'in masaüstü uygulaması çıktığı anda parası neyse verip alırım 10-20-30 dolar hiç farketmez o kadar güzel bir şey bu.

Şöyle yani, mesela biriyle mesajlaşıyosun. Sonra eve geldin, bilgisayarını açıyorsun. Hop mesajlar oraya geliyor, oradan da devam edebiliyorsun. Sonra çıkarken yine telefonu al eline, tam senkron halde oluyor.

Facebook messenger ne yazık ki iMessage'in sağladığı o rahatlığı sağlamaktan uzak biraz. O yüzden iMessage'a bağlandım saçma bi biçimde.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...