Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nasıl Tutabilirim Ellerini?

Halfmumi

Öne çıkan mesajlar

Oradayım.Tepede.Normalde beni üşütebilecek kadar sert bir rüzgar esiyor,kimin umurunda...
Şehir aşağıda.Sessiz,sakin.Umutları taşıyor içinde.O umutlardan çok hüzünleri.Göz yaşlarımı nasıl gizleyebilirim ki?Kırılmaz gözlük icat edenler,birde gözyaşlarını dindirecek gözlük icat etseler keşke..

Bir yudum su alıyorum mataramdan.Savaşta,öldü ölecek asker misali.Son pedalım belki,son pedal kilitleyişim.
İlginç geliyor,kaç defa çıktım bu rampayı?Kaç defa aynı güzelliği görüp,aynı şekilde aşık oldum?Orada duruyor.El sallayıp,bana gelmemi işaret ediyor.Sadece bir hayal...Geçici olan bir şey,kalıcı olansa buradaki lastik izlerim...

Frenleri bıraktığım saniyede,Sıfır oluyor herşey.Yavaş yavaş kaymaya,aydınlanmaya başlıyor.Yanımda benimle beraber at süren "eskiler" var.Benimle beraberler...Gülümsedikten sonra atlarını semaya doğru sürüp gözden kayboluyorlar geldikleri gibi sessizce...

Onunla geçmiştim bu ormandan ilk defa,son defa onur turu yaptım adına,daha fazlasına ise teknolojiye yeni düştü cromoly kadrosu.Bir koltuğa iki kadro sığdıramayacağım için,bıraktım sessizce üst kattaki kilere gözüm yaşlı.Aşk bir başka akıyordu gözlerimden...

Hiç olmadı tuttuğum canlı eli.Hem canlı ele ne gerek vardı ki?.Bir canlı elin sıcaklığını değil,yaptığım uzun inişlerden sonra bana buz gibi bir soğukluğu veriyordu o kışlarda.Hiç olmadıda atan bir kalbi.Sadece O vardı herzaman.Ağladığımda,sinirlendiğimde ve en mutlu anlarımı yaşadığımda yanımda yine o vardı.Dile gelseydi,"Beni bırakma bu kilere ne olur!" derdi ya eminim.Fazla zaman olmadı şunun şurasında,1 hafta anca.Yinede ne zormuş bu dünyada onsuz kalmak..

Aldattım.5 yıl sonra.Mecburdum,yaşlanmış,beni o dağlara götürecek takati kalmamıştı artık...Huzuru,220KMlik bir yol ardından bıraktım ona.Sevdiğimi söyleyerek...

Geçen yıllar ardından,geçen "aşklarıma" baktım.Evet,kazancım bir dünya dolusuyken,kayıplarım neredeydi?Her yanımdaydı,sağımda,solumda,bilgisayarımda,pantolonlarımın paçalarında,eski lise defteri yapıştırmalarında,çekilmiş karelerce fotoğrafta...

Herhalde en önemlisi,"Ruhumdaydı"..

Geçmişe baktım,yaptığım hata vardı,evet,kendimi sakatladım.Bu yine onun sayesindeydi ama yine ona kızamadım..Öyle ya,Bir kere söylemişti bana;

-Bak,bu aşk zor olacak,ona göre!
-Ben zoru severim!
-Korkacaksan şimdiden baş baş derim,sök o ayakkabını pedalımdan!
-Korkularımı uzun zaman önce sildim...İki kelime duymak istermisin?
-Nelerdir?
-Seni Seviyorum...

İki kelimeydi herşeyi başlatan.Büyülü ve güzel iki kelime...Büyük aşkı,büyük eğlenceleri,büyük hüzünleri,büyük dertleri,büyük problem çözme yeteneğini...

Bu aşk bitecek bir gün belki,biliyorum,er yada geç...

Ben Gerçek aşkımı uzun zaman önce buldum babamın bana aldığı an...

Onu benim yanıma gömün bu aşk bitince.

05:04 05.11.2004

Mumi[signature][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

UYARI!:Evcil yaşayanlar için uygun değildir!
Satılık Süper Tesisat!Üst Model için satıyorum!Kaçırma!
Sosyal ağlarda paylaş

İçten gelip de yazılan yazılara bayılıyorum ben ya... Güzel dökmüşsün kendini. Çok beğendim.

gaa[signature][hline]It's "Unix" if it has the "x" sound in its name - the Xbox must be Unix then.

from a discussion on slashdot.org

[Bu mesaj Kendercik tarafından 05 Kasım 2004 23:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

güzel olmuş=))[signature][hline]Halfmumi, 08 June 2003 06:13 tarihinde demiş ki:
açıkcası evlenince karım olursa o yöntemi uygulayacam.

Metboy 19.08.20 22:42 bende türk sağ açarım o sol açarsa ahahha
Othranx 19.08.20 22:42 euheu
Othranx 19.08.20 22:42 sen dopsun orta aç eueh
Metboy 19.08.20 22:42 aefdaeh
Sosyal ağlarda paylaş

Gerçekten çok beğendim süper olmuş ya...içinden geldiği gibi yazmışsın valla patide yazılan yazıların çoğunu bilgisayra kaydediyorum çünkü o kdr güzellerki...Ünlü şair,yazar vs bin basarsınız arkadaslar harbiden çok içten ve güzel[signature][hline]Gülümseme,korkunun bittiği yerde başlar...
Sosyal ağlarda paylaş

''Frenleri bıraktığım saniyede,Sıfır oluyor herşey.Yavaş yavaş kaymaya,aydınlanmaya başlıyor.Yanımda benimle beraber at süren "eskiler" var.Benimle beraberler...Gülümsedikten sonra atlarını semaya doğru sürüp gözden kayboluyorlar geldikleri gibi sessizce... ''

+8[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

Mumi senin yazıların arasında beni az mahvedeni bu nezaman yazılarını okusam boğazım düğümleniyor. Neyse güzel olmuş bu tebrikler.[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...