Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

batının ahlaksızlığı !!11 swingers tr'de

kiymaliborek

Öne çıkan mesajlar

biz seni anladık dasaaa, ancak herkesin etik değerlerini kendininki ile kıyaslayıp kendininkini üstün tutuyorsun. bu yanlış.

çünkü konudaki durumda "mağdur" olan bir taraf yok. o yüzden %100 doğru da mevcut değil.

mağdur olan olsa olsa partiden sonra eve gelen göbekli koca olur.
Sosyal ağlarda paylaş

etik değer gibi olayın aslında çok önemsiz ve tartışmaya açık bir kısmına takılmış olman zaten anlamamanı sağlıyor. ama aşamayacağını da biliyorum bu sınırı.

genel geçer olanı ise daha hayvani duygularımızı limbik sistem kontrol ediyor. ancak bu arkadaşlarda median prefrontal cortex'de büyük ihtimalle bir arıza var. ödüllendirme merkezleri ile ilgili bir sıkıntı yaşıyor olmaları muhtemel.

evrim ile daha geride kalmış limbik sistem geri çekilip mpfc ilerledikçe bu gibi sorunlar ortada kalmayacak. ancak bu oldukça zaman alacaktır
Sosyal ağlarda paylaş

Masakari said:

Beyler ben gittim SAKIN GİTMEYİN!!! neden diye sormayın GİTMEYİN

Masakari sen de prefrontal cortex'ime üç tehlikeli kelimeyi aynı cümlede bir de emir kipiyle yönlendiriyorsun yani..

-sakın (Sakın gitmeyin)
-neden
-sormayın

açıkla lütfen demiyorum bak lol.
Sosyal ağlarda paylaş

Ren said:

abi adam mahallede ses olmasın diye eğlenen gençlerin topunu kesen yaşlı amca bildiğin

lol.

abi sen git ya. gidene bişi dediğimiz yok. evrimde geri kalmış insanlar olarak adlandırıyor olmamız tamamen mizansen gereği söylenmiş bir gerçek.

yoksa kimsenin kalbini kırmıyoruz.

swh
Sosyal ağlarda paylaş

Abi hormon bozuklugi dedigim adrenalin bagimliligi iste. Karsilikli seks ile elde edilemeyen heyecani, doyum ile yasanan mutlulugu suni bi sekilde elde ediyosun. Toplumun hos karsilamayacagi biseyi underground sekilde yapip adrenalin, baskasiyla fiziksel doyuma ulasip serotonin ihtiyacini karsiliyorsun.

Not: Serotonin hormon degil tabi, adtenalin hormon.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...