Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FM2005 Released

cmrownz

Öne çıkan mesajlar

ewet arkadaslar suan itibariyle aldım oyunu , fransızca dilinde yanlız aldigim kopyası , yukelemeyi bitirdim kurtlar bitince acicam.. fransızcam var gerci fakat alipda fransızcası olmayan arkadaslar icin demodaki iniglizce dili fm directorysindeki dil dosytasına atarsanız ingilizce olarakda calısıyormus bLaQdan aldıgım duyumlara gore..
bunuda bi denicem kurtlar bittiginde oynicam oyunu goruslerimi yazarım[signature][hline] hezimet oyle olmaz boyle olur
Sosyal ağlarda paylaş

ben cokfazla beğenmedim açıkcası oyunu...

ellerinde geçen seneden türkiye database i bolmasına rağmen sırf orjinal satamıyolar diye fenerbahceyi f.istanbul beşiktaşı b.istanbul yapmışlar küçük takımları saymıyorum bile..

hadi araştırma olmadı desek bi derece ama neden geçen ene var olan bilgiyi bu sene cıokarırlarki oyundan hiç anlamam hiç ellemese daha iyi olacakmış...[signature][hline]

-| Est solarus oth mithas |-
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Azmodai, 05 Kasım 2004 01:22 tarihinde demiş ki:
orjinali satiliyor ztn su an Turkiyede? hem ingilizcede var gayet guzel oynanir efenim.

crack falan alla alla nedir acep :P

Nerede satılıyor yahu? Aral oyunun forumlarında ptesi çıkacak diyor. Bulan varsa haber versin.

Fenerbahçe, Beşiktaş isimlerini tahmin ediyorum editörle düzeltilebilir. Alalım da deneriz.[signature][hline]Ethernass Diyarına Hoşgeldiniz
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-ruffian-, 05 Kasım 2004 11:51 tarihinde demiş ki:
ben cokfazla beğenmedim açıkcası oyunu...

ellerinde geçen seneden türkiye database i bolmasına rağmen sırf orjinal satamıyolar diye fenerbahceyi f.istanbul beşiktaşı b.istanbul yapmışlar küçük takımları saymıyorum bile..

hadi araştırma olmadı desek bi derece ama neden geçen ene var olan bilgiyi bu sene cıokarırlarki oyundan hiç anlamam hiç ellemese daha iyi olacakmış...

o senin dedigin TOTAL CLUB MANAGER 2005
bu FOOTBALL MANAGER 2005
lutfen karıstırmayalım[signature][hline] hezimet oyle olmaz boyle olur
Sosyal ağlarda paylaş

hemen bold atiyim
F.Istanbul B.Istanbul falan gibi takımlar TOTAL CLUB MANAGER 2005 TE DİR YANİ LİSANS ALAMAMISLARDIR TAKIMLARDAN

FAKAT FM 2005 DE (SIGAMES IN YAPTIGI) BOYLE Bİ PROBLEM OLMAYIP TAMAMEN BIR CM'NİN YENİ SEZONU VARİ Bİ OYUNDUR , CM NİN YAPIMCILARI EİDOSLA AYRILDIKTAN SONRA BU OYUN YAPILMIŞTIR[signature][hline] hezimet oyle olmaz boyle olur
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...